Влез    Регистрация

За спасяването на света

Обяви за семинари, срещи и други събития
  • Автор
    Съобщение

За спасяването на света

Мнениеот muskula » Сря Юли 06, 2016 10:40 am

Спешно търся вещица за образуването на магическа двойка за спасяването на света. Става дума за съвместна работа по секретен магически проект. Момичето трябва да е младо, хубаво, с добре душа и да си има понятие от магия и енергии. Моля ви да се отнесете сериозно към тази обява понеже тука няма и капка бъзик..... Ако има сериозни момичета да ми пишат на ЛС колкото може по-бързо че няма време......
muskula
Активно сънуващ

Re: За спасяването на света

Мнениеот nevil » Съб Юли 23, 2016 9:37 pm

Привет..... muskula
Мислех Си доста време .........защо ти е притрябвало да спасяваш света. Като се огледам..........то сама един свят е застрашен сериозно и това е човешкият. Той е колективно творение и отражение на вътрешният Ни свят. Много е компрометиран, от там трябва да се започне и е работа която Всеки трябва да свърши сам със Себе Си.
Иначе .......идеята Ти с вещиците е добра.
Ако на кастинга..........остане някоя вещичка в повече........така де ..........може да не е първа младост но..........както казваш Ти ...........да е с добра душа.......да дръннеш на лични.

П.п. И да може да готви!!! ;)) :thanks:
Последна промяна nevil на Чет Окт 06, 2016 10:49 am, променена общо 1 път
Аватар
nevil
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Съб Юли 23, 2016 10:29 pm

V
Дон Хуан вече ме беше изправял пред дилемата, че не мога да помогна на себеподобните си по никакъв начин. Всъщност, според неговите разбирания, всяко усилие от наша страна да помогнем е тиранично действие, продиктувано единствено от собствения ни егоизъм.
Един ден, когато бях с него в града, аз вдигнах един охлюв, който беше насред тротоара, и внимателно го пъхнах под някакво пълзящо растение. Бях сигурен, че ако го бях оставил насред тротоара, минаващите хора рано или късно щяха да го стъпчат. Смятах, че като съм го преместил на сигурно място, го бях спасил.
Дон Хуан изтъкна, че предположението ми е лекомислено, защото неbbb съм взел под внимание две важни възможности. Едната беше, че охлювът може би е избягвал сигурна смjbърт чрез отравяне под листата на пълзящото растение, а другата възможност беше — охлювът да има достатъчно лична сила да прекоси тротоара. Чрез моята намеса аз не бях спасил охлюва, а само го бях накарал да загуби това, което с толкова усилия бе спечелил.
Поисках, разбира се, да върна охлюва обратно на мястото, където го бях намерил, но Дон Хуан не ми позволи. Той каза, че съдбата на охлюва била един идиот да пресече пътя му и да го накара да загуби инерцията си. Ако го оставя там, където съм го сложил, той може би ще е в състояние отново да събере достатъчно сила, за да отиде там, накъдето е бил тръгнал.
The Great Path is really No Path. Morihei
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Нед Юли 24, 2016 10:04 pm

Невил тази кандидатка готви прекрасно ;8)
Прикачени файлове
image.jpeg
image.jpeg (51.13 KiB) Прегледано 4847 пъти
Последна промяна вдъхновител на Пон Юли 25, 2016 7:33 am, променена общо 1 път
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот nevil » Пон Юли 25, 2016 7:04 am

Казваш........ готви прекрасно :think: ................а после.............дали няма и Аз да съм в казана??? :hm:
Моля, Моля..........това са си летачески номера :ha: и то посред бял ден :] ;))
Аватар
nevil
Активно сънуващ

Назад към Обяви