Влез    Регистрация

Дъра Бъра

За всичко, за което няма подходящ раздел
  • Автор
    Съобщение

Re: Дъра Бъра

Мнениеот вдъхновител » Сря Мар 10, 2021 3:28 pm

Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пет Мар 19, 2021 7:13 pm

Успех на работещите. :hi:

https://youtu.be/9UDeYVY8ZI8

https://youtu.be/SNoQ37j3tm8
БГ вариант за сравнение :think:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Съб Мар 27, 2021 6:29 pm

Да достигнеш съзнателно до източника на собственото си творение и вниманието ти да се вкорени там …… да наблюдаваш и играеш с двойствеността без да те засяга …… вдъхновяващо … добър е индиеца. Но какво означава това ?
Минаха повече от два месеца от доста разтърсващо преживяване и все не остава време да го опиша. Превърнах се в ангел хранител да помагам на кой ли не …… доста глупаво от моя страна … напълно наясно съм че ако човека не е осъзнат за случващото се около него и перфектите условия да създам недоволството в главата остава. Да а а … съдбата е милостива и ми счупи крака … та сега цялото време на света е мое. От една страна преживяването отлежа и се появиха и други опорни точки с които да го осъзная в дълбочина/стандартните заблуди :rofl: /.
Така … осъзнавам се … цялата ми същност се тресе и е завладяна от идеята за безсмислието на човешкия живот, нежеланието да продължа напред, съчетано с желанието да го приключа сега. Изключително мощна вибрация буквално разпадаща тялото, психиката, емоцията и енергиите. В следващия момент докато върви този , нека го нарека първи информационен канал се включва втори. Успоредно започва да се подава информация ,пак съм си аз който се самонаблюдава в какво незавидно положение съм се вкарал. С всички сили се опитвам да си „подскажа“ че това преживяване се дължи единствено на мисълта която е завладяла системата на сто процента и че единственото което трябва да се направи е да се смени с друга мисъл и преживяването ще се промени на момента. Добави се към вече съществуващия коктейл от емоции желание да помагам на всяка цена … толкова е просто … просто го направи и всичко свършва на момента. И в този момент се включи трети информационен канал успоредно с първите два канала… спокоен, уравновесен и балансиран съзнаващ какво се случва в първите две внимания …… наясно, че това е така и нищо не трябва да се променя … просто наблюдаващ. И в този момент започна прехвърлянето към физическо съзнаване … събуждам се и главата ми се пръска в опита да поддържа едновременно и трите канала активни. Тяло, психика, емоция и енергия се раздират от едновременното присъствие на антиподи в системата. Супер разтърсващо и запомнящо се. И ако през остатъка от деня си задавах въпроса това пък защо ? отговора си го получих няколко дена по късно. Когото вярваш на някой и в неща на сто процента и това в един момент разбереш че е илюзия/очевидна самозаблуда, ама иди че си я обясни сам, че си и повярвай/ …. ме завладя двеста процентово безсмислие на живота ……… просто за секунда и ….. последва смях, силен и нестихващ. Появи се второто внимание … просто мисъл … СМЕНЯЙ С ДРУГА. Едно е да си го чел ,ама когато го преживееш първо в изменено състояние на съзнаване а после и в физическо е вече много лесно … житейскит удар който получих по скалата на Рихтер си е 10- ка. Та може ли да се достигне до това което съветва Садхгуру …… за мене е очевидно - ДА.
Вярно има още какво да донастроя …… това е директно разбиране на процеса а не някакво четене и разбиране-„знание“ /тълкуване/ ….. директното правене-намерение в физическия свят се оказва една нелека задача , когато се намеси мисленето, “знанието“, спомнянето, личността и т.н.

:poligon:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пон Мар 29, 2021 1:33 pm

Голямо сърфиране падна снощи на гребена на вълната създадена от пълнолунието :yes:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пон Апр 05, 2021 4:26 pm

Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пон Апр 05, 2021 9:09 pm

Аватар
вдъхновител