Влез    Регистрация

Странни феномени

Странните неща и случки
  • Автор
    Съобщение

Странни феномени

Мнениеот josemity » Пет Сеп 18, 2009 4:39 pm

наричат го Кръст в небето, но на мен ми изглежда като човешки силует.

josemity
Активно сънуващ

Re: Странни феномени

Мнениеот josemity » Пет Сеп 18, 2009 4:41 pm

очи е небето

josemity
Активно сънуващ

Мнениеот ema » Пет Сеп 18, 2009 5:55 pm

Действително изглежда, като човешки силует. Да не кажа - направо си е човек.
Подобни на тия "обекти" наблюдавани на живо имат невероятно въздействие.
ema

Мнениеот josemity » Вто Ное 24, 2009 12:48 pm

Странностите започват някъде към края на първата минута.

josemity
Активно сънуващ

Мнениеот josemity » Вто Ное 24, 2009 3:37 pm

Смъртта настъпва неочаквано. Един прекрасен пример за това е този запис.

josemity
Активно сънуващ

Мнениеот josemity » Сря Ное 25, 2009 7:16 pm

Светлинно създание

josemity
Активно сънуващ

Мнениеот josemity » Нед Яну 03, 2010 12:30 am

За паранормално явление в небето над Благоевград съобщава БиТиВи

http://www.disclose.tv/action/viewvideo/35687/r_Paranormal_Skies_open_above_Bulgaria/
josemity
Активно сънуващ

Мнениеот josemity » Нед Яну 03, 2010 12:52 am

гигантски скелет открит в Индия
Гигантски скелет.jpg
Гигантски скелет.jpg (37.93 KiB) Прегледано 11630 пъти
josemity
Активно сънуващ

Мнениеот magal » Пет Яну 08, 2010 4:54 pm

josemity написа:гигантски скелет открит в Индия
Гигантски скелет.jpg

Хей къде го намери това толкова е впечатлящо че чак ми изглажда неправдоподобно.....
:))
Аватар
magal
Активно сънуващ

Мнениеот lexas » Съб Яну 09, 2010 4:06 pm

magal написа:
josemity написа:гигантски скелет открит в Индия
Гигантски скелет.jpg

Хей къде го намери това толкова е впечатлящо че чак ми изглажда неправдоподобно.....
:))

Чувал съм, че имало няколко такива скелета, които са истински. Много от тях са фейк.

Нищо впечатляващо не е. Имало е раса от хора, които са били по-големички. :) Титани? Много легенди за тях има, а сега се споменават често в съвременните компютърни игри и филми ( Скоро излиза един такъв.... чакам го с нетърпение) Просто по-големи кокали и вътрешности... може би повече витална енергия. А може би просто по-големи: като динозаврите.

Един ден може да набутат съзнанието ти в друго тяло и то дори да не е с хуманоидна форма. Е, тогава ще е голям купон! ;) хе-хе!

Сетих се за Монро, че преживява опитност да се "вмъкне" в тяло на друг човек - непознат. Веднъж се вмъква в тяло на себе си, но от друга вероятностна вселена. За такива вселени се говори и в "Материалът Сет"... тая връзка я бях забравил. Човека не остава по-дълго там, просто защото е много земен и не иска да пакости на другото съзнание, което си живее най-нормален живот и за него това са периоди на безсъзнание. Имаше проблеми с жена си и семейството си - изключително обикновена ситуация.

А сетих се и заааа... нали отива много напред в бъдещето. През 3000 и някоя си. И там телата вече за нищо ги нямат. Седят си "изключени" по земята и само ако на някое съзнание му притрябва нещо ( някоя опитност или не знам) се вмъква, ползва го и после го оставя пак в някъде ( кора на дърво ли беше.. чудя се). Никаква идентификация с телата нямаше. Всеки влиза, където си иска. Май нямаше болести или поне съзнанието много лесно се оправяше с тях. Със сигурност силата на фокуса е много по-голяма, отколкото в момента среден човек поддържа у себе си, докато живее. Беше интересно, но звучеще и някак скучно. Представете си да стане така. Край със съвременната ни цивилизация... край с NBA, край с PlayStation, край с веригите магазини и кафенета. Е, край със сериалчето "The office" , край със Steve Carell... направо не ми се мисли колко труд ни чака, когато започнем да комуникираме с планетата земя, както трябва. Купища лудории и его-истории просто няма да имат смисъл и ще изчезнат. Добре, че е далече.

Та, реквизита не ми се струва да е от значение. Тялото може да е 30 етажа високо - същите принципи. Същата игра. Нищо не се променя.
Освежи се!
lexas
Активно сънуващ

Следваща

Назад към Срещи с духа