Влез    Регистрация

Странни феномени

Странните неща и случки
  • Автор
    Съобщение

Re: Странни феномени

Мнениеот magal » Нед Яну 10, 2010 9:46 am

lexas написа:Та, реквизита не ми се струва да е от значение. Тялото може да е 30 етажа високо - същите принципи. Същата игра. Нищо не се променя.

Виж това е просто едната страна на медала. Разделянето на тялото и духът.
Има и друга. Например космогонията на Кастанеда. Знаеш че там физическото тяло е просто проявление на енергийното тяло в нашия свят и той не прави противопоставяне на физическо тяло и духовни тела (няма значение бройката). При Кастанеда разделянето е между човека (енергийно създание като цяло) и външната инсталация - разума (и съпътстващите го его, възприемане не света, ограничение в 3 мерен свят и тн.).
Лично мен повече би ме кефи разбирането на Кастанеда, подобно разбиране имат и някои течения на даосите и идеята развивайки енерийчното си тяло да можеш да накараш "физическото-енергийно" тяло да се трансформира където си искаш в каквото си искаш.
Така де играта .....е тя може да се промени ...всичко е въпрос на желание...и още нещо..... :ow:
:rofl: :joy: :]
Хайде, честита Ви нова година! И дано през новата година се приближим още мъничко до...магическите светове към които се тръгнали! Без да забравяме4 че най важното е купона....по пътя ни ..... :joy: ::))
Аватар
magal
Активно сънуващ

Мнениеот josemity » Пет Фев 12, 2010 2:34 pm

В небето (в облаците) се появява точно копие на кръста, който се намира на върха на планина в Румъния.

josemity
Активно сънуващ

Мнениеот josemity » Съб Фев 25, 2012 1:58 pm

josemity
Активно сънуващ

Мнениеот josemity » Сря Ное 07, 2012 4:51 pm

Помощ от оня свят:

А това е въздействие на демон върху човек:
josemity
Активно сънуващ