Влез    Регистрация

Загуба на летача

За обещанията, които са ни заключили за цял живот
  • Автор
    Съобщение

Re: Загуба на летача

Мнениеот gioia9 » Съб Мар 26, 2016 1:35 pm

Летача е измислица на Кастанеда!Не вярвам в тази глупост! :)) :)) :)) Той си е бил доста лудичък и е измислил този летач, като средство да всява страх,което ще спомогне за следване на неговия път!Но не мен това ми е толкова отблъскващо....ЗА БОГА-НЯМА ЛЕТАЧ!
ИМА ОБАЧЕ БОГ!ТОЙ СЕ ГРИЖИ ЗА НАС! :-L МОЖЕ ДА СЕ ПРЕДАДЕШ НА БОГА И ДА НЕ СЕ ОБРЕМЕНЯВАШ С ТЕЗИ УЖАСИ!А АЗ ЛИЧНО НЕ СЪМ ИМ ФЕНКА!!!!
Аватар
gioia9
Посетител

Мнениеот newage » Съб Мар 26, 2016 3:35 pm

gioia9 написа:Летача е измислица на Кастанеда!Не вярвам в тази глупост! :)) :)) :)) Той си е бил доста лудичък и е измислил този летач, като средство да всява страх,което ще спомогне за следване на неговия път!Но не мен това ми е толкова отблъскващо....ЗА БОГА-НЯМА ЛЕТАЧ!
ИМА ОБАЧЕ БОГ!ТОЙ СЕ ГРИЖИ ЗА НАС! :-L МОЖЕ ДА СЕ ПРЕДАДЕШ НА БОГА И ДА НЕ СЕ ОБРЕМЕНЯВАШ С ТЕЗИ УЖАСИ!А АЗ ЛИЧНО НЕ СЪМ ИМ ФЕНКА!!!!

Най-различни групи воини, независимо една от друга, са се натъквали на летачите и ги описват подробно. Всички да са луди - не ми се вярва. Освен това, останеш ли бе летач, па макар и за ден, няма повече да се съмняваш - твоята личност всъщност... е умът на летача. Отлети ли той, изчезва и личността ти. И оставаш това, което в действително си. Парадокс, но факт.
Безусловната любов е нашият пропуск към Вселената
Аватар
newage
Активно сънуващ

Мнениеот gioia9 » Нед Мар 27, 2016 2:24 pm

Кои са тези много войни ????Кастанеда измисля това накрая на живота си- през 97 и това е негов трик, който се е прилага -страх за продължаване на пътя....Той вече е имал много последователи и е трябвало да измисли масов враг,за целите си.А в книгите си преди това .нищо такова, никъде не споменава.Той после го съчинява....и при това казва, че след като Дон Хуан му го бил съобщил и показал изпаднал в луд смях...??/Късал се от смях???А сега, кажи ми това нормална реакция ли ще е, ако това е истина??Да знаеш такъв ужас и при това да ти е весело????Тук се вижда, че историята е съшита с бели конци!Ако някой се присмива на друг то е. защото го баламосва и го прави на глупак и се смее, че ония му вярва.Това стои зад смеха.Но по принцип това изобщо не се е случило,защото такова нещо няма и Дон Хуан не му го е казал. :yes:
Аватар
gioia9
Посетител

Мнениеот sun » Нед Мар 27, 2016 4:02 pm

Всеки е свободен да вярва или да не вярва в каквото си пожелае.Но да се опитваш да убеждаваш другите е просто безмислено.
sun
Посетител

Мнениеот Silviya M » Пон Мар 28, 2016 1:03 pm

Да се твърди, че Карлитос и последователите му са луди е много тъпо. Без да се познават тия хорица лично.

Тоналът е личността, бранда (действията и постъпките – външната страна; преценката и решенията, и др. – вътрешната фина страна, които е необходимо да бъдат в хармония), запазената марка за един човека. Както Карлитос е написал, за да стане от един човек воин, трябва да има „правилен“ и „истински“ тонал. Не трябва да се „отслабва“ тонала по никакъв начин. Иначе - как щеше някой воин да разбере, когато си облече костюма, че празнува „денят на тонала“?! А за истинския тонал пък – всичко в този свят е предизвикателство.

За да тръгне човек по Път със Сърце, освен мечтател е задължително да бъде и изследовател, да се разбира - прикривач в прав текст.

Някъде Карлитос съветваше, че трябва да се пипне мъртъв човек. Моят съвет, ако някой ми го искаше, би бил – трябва да се посети лудница, за да се видят наистина луди хора. Които наистина не са успели - нито да сглобят хармоничен тонал, нито истински тонал. С който да имат Силата да се озоват в края на деня, при наближаването на часът на нагуала. Мървите не са страшни, ама изобщо.

Според учението, съществуват три вида същности – органични, неорганични и скаути. Нищо, кой знае, какво сложно, нито по-различно от нещата в други учения. И за слушащите звуци дори има „звук, който не идва отвътре“ и няма никакво логическо обяснение. Същото се отнася и за тия, които вдъхват аромати и т.н., и т.н.. Това е примерно. 99% (колкото и голяма рядкост да са самите те) от тях са йоги, или преподаватели. Което ще рече още, че не всичко е видимо и за тия очи, с които гледам, докато пиша това нещо. Достъпно за сетивата.

:fun:
The Great Path is really No Path. Morihei
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот gioia9 » Пон Мар 28, 2016 2:02 pm

Като виждам тези два вида тъпи отговори и това че са далеч от това което аз казах в моето мнение ,и са преиначени и неразбиращи,
ЩЕ КАЖА-ХАК ДА ВИ Е ЛЕТАЧА!!!НО И ТОЙ НЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕ ЗА БОГА!!! :)) :] :rofl:
Аватар
gioia9
Посетител

Мнениеот newage » Пон Мар 28, 2016 8:28 pm

Летачът говори, че нямало летачи :clap:
Безусловната любов е нашият пропуск към Вселената
Аватар
newage
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Пон Мар 28, 2016 10:22 pm

Хубав подпис, newage!!

:hi:
The Great Path is really No Path. Morihei
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Вто Мар 29, 2016 7:13 am

Я какво веселие :joy: между другото преди да се сбиете :):( като съдия на мача съм длъжен да обясня ,че и двете страни са прави колкото и парадоксално да звучи . В случай че не ми вярвате се обърнете към Буда той е специалиста по избора да не прави избор и от тази си позиция най-добре вижда движението на светлина в тъмнина и обратно. Любимата ми реплика от вярващите е ЗАЩО ГОСПОД ПОЗВОЛЯВА ДА СЕ СЛУЧВАТ НЕСПРАВЕДЛИВОСТИ ? ами отговора мисля, че в случая е повече от ясен.Без да давам име на нещото е видно че еднакво поддържа всички проявления без изключение и най смешното е че от проявленията зависи в какъв свят ще живеят.......да ама на мен не мие смешно :-( :think: Не знам хора как е при вас но на мен определено ми липсва хармонията и любовта в човешките взаимоотношения
Малко потвърждение на написаното -Учени: Човешка дейност поражда сеизмични рискове
http://dnes.dir.bg/news/zemetresenia-kr ... 41791?nt=4
Последна промяна вдъхновител на Вто Мар 29, 2016 2:21 pm, променена общо 1 път
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот gioia9 » Вто Мар 29, 2016 1:01 pm

Не се тревожете за ЛЕТАЧА ,ВИЕ КОИТО МИ ОТГОВАРЯТЕ,ЗАЩОТО ТОЙ НА ВАС НЯМА КАКВО ДА ВИ ВЗЕМЕ!ПОНЕЖЕ ВИЕ НЯМАТЕ УМ!ВИЕ ВЕЧЕ СТЕ СВОБОДНИ ОТ ЛЕТАЧА! :] :] :] :]
Ако имахте поне малко здрав разум,...който при вас липсва..... :joy: Така че от какво да се освобождавате!!Та вие нямате УМ!!!!

ЗАЩОТО АКО ИМАХТЕ- ЩЯХТЕ ДА РАЗБЕРЕТЕ ,ЧЕ СТЕ ГЛУПАЦИ НАИВНИЦИ! :rofl:
Аватар
gioia9
Посетител

ПредишнаСледваща

Назад към Обещанията, които сме дали