Влез    Регистрация
  • Автор
    Съобщение

Re: КОСАТА Е ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА НЕРВНАТА СИСТЕМА

Мнениеот Silviya M » Вто Яну 13, 2015 11:51 am

.......че все пак трябва да чакам утрото ли ? :ai: А.....не, късно е !!! Вече използвах няколко пъти техниката. :yes:
Аз приех нещата буквално ;))

Когато (и без това почти винаги) възприемам нещата буквално, по-късно вдявам, че всъщност сякаш по навик (без да се старая) я карам по воински, съм пробвала, какво ли не, като техника. Стига да ми е готино.
Ако си чел "Незнайко в слънчевия град" - ще разбиреш, за какво говоря. В началото на книжката едното от човечетата трябваше да извърши безкористно три последователни добрини, за да му се изпълни негово желание - чудо. :)

Колкото до принципите на прикриването никога не се ме радвали така, както настроенията на прикриването. Принципите винаги са ми изглеждали, като за оправдание на воина. Не знам, защо. Може да е, заради хорските оправдания.
:hm:

Резултатите на прикриването са си суперски.
:yes:

А настроенията - ми е минавало през ума да си ги закача на вратата на банята, принтирани. Повярвай ми.

"Изкуството на прикриването означава да научиш всевъзможни трикове за замаскирането си, и то да ги усвоиш толкова добре, че никой да не заподозре как си се престорил на някой друг. За тази цел трябва да бъдеш безжалостен, хитър, търпелив и благ. Твоята безжалостност не бива да бъде грубост, хитростта не бива да бъде коварство, търпението не бива да бъде пренебрежение и благостта - простодушие."

Ама, колко се смях с това изкукуригване вчера - просто ти е бедна фантазията. Плаках честно.

:joy: :rofl: :thanks:
The Great Path is really No Path. Morihei
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Вто Яну 13, 2015 4:19 pm

:yes:
Последна промяна вдъхновител на Вто Мар 31, 2015 8:50 am, променена общо 1 път
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Вто Яну 13, 2015 4:57 pm

вдъхновител написа:Понеже в трето измерение разполагаме с инструмента ЛОГОС трябва да се анализира - "Изкуството на прикриването означава да научиш всевъзможни трикове за замаскирането си, и то да ги усвоиш толкова добре, че никой да не заподозре как си се престорил на някой друг" та въпроса е" той наясно ли е кой е той че чак да се замаскира в някой друг ?" /ако е израсъл е наясно че е никой и го е приел./. Това прикриване е чисто театро :..( :rofl: .В крайна сметка говорим за общуване при което може да се проявят три позиции позиция аз ,позиция ти или неутрална той наблюдаващ аз и ти/три отправни точки на съзнаване/.В първа позиция в разговора ти общуваш като аз в втория може да се нарече прикриване и сваляш вибрацията до нивото на опонента /виж ако трябва да качваш вибрация е доста трудно/ и трета общуването ти е като на господ бог неутрално.Ако някой знае друга позиция от която да се води диалог нека я сподели.

Би ли могъл/могла да ми кажеш, моля, как точно се правеше бешамел, че точно с такъв сос се занимавам в момента.

:hm: :thanks:

Ако не е си го спомня точно - ще оплескам всичко.

:..(
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Вто Яну 13, 2015 5:25 pm

.
Последна промяна Silviya M на Сря Яну 14, 2015 7:18 pm, променена общо 1 път
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот nevil » Вто Яну 13, 2015 10:53 pm

Привет
За да Се маскираш на Кумчо Вълчо ....на маскения бал де, трябва поне да Си абсолютно сигурен че наистина не си точно такьв. Защото в противен случай, охраната на мероприятието, няма да Те допусне в залата без маскировъчен костюм. :think: ;)) :rofl:
Последна промяна nevil на Сря Яну 14, 2015 8:27 am, променена общо 1 път
Аватар
nevil
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Сря Яну 14, 2015 12:17 am

ДХ е облякъл женските дрешки с крайно отвращение - щото е бил абсолютно сигурен, че не е.
Когато е разбрал, какво са жените - Е ли е бил абсолютно сигурен, че не е.
Или го е изтрещяла шизофренията и е станал жена в мъжко тяло (доста кофти ми седи ...), сервирайки и позволявайки да го опипват мулетарите - на маскения бал ?!

поздрави!!
:..(
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот nevil » Сря Яну 14, 2015 9:11 am

ДХ е облякъл женските дрешки с крайно отвращение - щото е бил абсолютно сигурен, че не е.

С учител до Себе Си............ :no: май по-скоро ...... не е имал избор. :rofl:
Аватар
nevil
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Сря Яну 14, 2015 7:22 pm

Привет!!

Учителят е взел разрешение от него - едно от абстрактните ядра - задължително най-първо се иска разрешение от тъпака - бъдещ ученик.

Поздрави!! :no:

:fun:
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Предишна

Назад към Интересни факти