Влез    Регистрация
  • Автор
    Съобщение

Доктор Стрейндж 2016

Мнениеот Silviya M » Съб Окт 22, 2016 6:16 pm

The Great Path is really No Path. Morihei
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Re: Доктор Стрейндж 2016

Мнениеот Silviya M » Съб Окт 22, 2016 6:21 pm

Влезте в един свят на фантазия и магия, изпълнен с мистични създания и опасности, отвъд границите на човешкото въображение.

Влезте в света на Доктор Стрейндж.

Присъединете се към Д-р Стивън Стрейндж, който предприема необикновено пътешествие до високите върхове на Тибет, за да търси лек за болните си ръце при Древния. Но преди да успее да излекува раните си, Стрейндж трябва първо да се освободи от болезненото си минало и да пробуди дарба, дадена на малцина. Дарбата на магьосничеството.

Превръщайки се във Върховния Магьосник, Доктор Стрейндж изпитва границите на възможностите си, изправяйки се срещу страховити чудовища и най-ужасяващото същество, познато на човечеството.

http://www.cinefish.bg/Doktor-Streyndj- ... d3588.html
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Вто Ное 01, 2016 5:11 pm

Пропуснах да кажа -

Гледах филма Доктор Стрейндж на 29 и 30 октомври. Намерих го с търсачката яндекс. С много кофти качество естествено, на руски език.
Искам да кажа, че си струва да ида да го гледам на кино. Невероятни ефекти, "огъвачи на пространтво" (и време) и още неща. Като се има предвид, че съм гледала 10-20 филма през живота си, на тоя (както на Интерстелар и още 2-3) бих му отделила от ценното си време.
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот kas » Вто Яну 10, 2017 2:23 pm

В арена го има с по-добро качество:
http://arenabg.com/svali-torent-doctor- ... xpu5hS8GU/

П.П. Изтеглих го но не бива и това - ще се чака с по-добро качество.
INTENT
kas
Администратор

Мнениеот Silviya M » Сря Яну 11, 2017 9:44 pm

Гледам едно детско сериалче "Ясновидката Тру". Супер яко обяснява дежа вю и жаме вю в подробности, виждане също. И как няма всъщност "свободна воля". От най- грандиозно значение са синхроничностите. Те са си, като да са ти от полза. Съжалявам, че най- в началото им се дразнех. Сега са и Гласът дори. И пак си го има 22,22 часа, което не ме кара да нервнича, както в началото.
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Сря Яну 11, 2017 10:34 pm

И между другото, Kas, в руския форум на хакерите, админа минава и пише по нещо винаги, във всяка тема без да му пука за мнението на някой си. Сега ми заприлича на него, което е готино. И благодаря.
:thanks:
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот kas » Чет Яну 26, 2017 4:45 pm

Хе-хе, стана ми смешно като се видях отстрани как обхождам темите. Всъщност много често виждам как хората се "стъписват" от мнението ми ако е противоположно на тяхното само защото пише "администратор"... и мълчат. Така че всъщност често се въздържам да пиша поради тази причина, защото дискусията спича. Но при теб не забелязвам такава реакция :joy:
П.П. Вчера гледах "Доктор Стрейндж" (излезе в Замунда с прилично качество) - добър е. Но не очаквайте някакви духовни истини - както обикновено всичко е сведено до това да се продаде добре историята.
INTENT
kas
Администратор

Мнениеот Silviya M » Чет Яну 26, 2017 8:35 pm

Кефиш, затова!! Ама не се надувай много. ;8) Така е редно да се прави във форум. За воините - нямам представа. Воинско ли е да се мине по темите и да се изкаже мнение!? За мен си е яко. На войните, спрели да пишат - е чисто ЧСЗ, вече. Лесно е да се познае точно тук, точно това нещо.

:hug: :()
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Назад към Отворена практика - на крилете на намерението