Влез    Регистрация

Виждане в друг човек

За всичко, за което няма подходящ раздел
  • Автор
    Съобщение

Re: Виждане в друг човек

Мнениеот sharga » Пон Юли 20, 2015 1:10 pm

newage написа:Наистина не ви разбирам - питам за вашата лична опитност, вие изсипвате тон цитати от разни духовни авторитети???? :hm:

:) и да, може да се каже 'И аз така'

Щом можеш тия неща да ги правиш, може да опиташ малко по детайлно да изкарваш информацията, или по скоро по селективно. Примерно хващаш 3 ма човека за да може да сравняваш едно и също нещо при единия втория и третия как се вижда. И вадиш заявка за примерно 3-те най използвани умения. За най често ядените храни. За любимите им действия. За мостовете на връзката им с намерението, тонала, нагуала, дебелина, как изглеждат, нивото им на енергия, нивото им на безупречност, нивото им на изчистеност. Имат ли огледало на себеотразяваето, колко е голямо то. Обръщане към вече изкарана информация да и прочетеш детайлите, да накараш да ти бъдат изговорени детайлите. Ако изкарва текст да можеш да го четеш, ако се затрудняваш, да го маркираш като оцветяваш фона на текста в друг цвят, да направиш заявка за селекция по дадени данни да изкара пак селекция, чрез маркиране или някакъв друг метод (в нов прозорец или в същия). Да промениш вътрешна настройка на някакви данни през инпут поле. Да отговаряш на зададени въпроси от тип потвърждение с да или не и да виждаш кога те пита. Да четеш логовете за всеки един евент, току що случил се за който се чудиш какъв е и защо се случва на какво отговаря. Да преглеждаш вътрешния диалог на тия хора през логовете им какво са си говорели през деня за определена дума, за нещо свързано с нещо. Да изкараш само тези които са направи в първо внимание от човека, а не от енергийното му тяло и двойник, да изкараш тези които са били само мисли или само говор. Да гледаш винаги къде в кой свят правиш селекцията, (накъде сочиш). Да гледаш в коя от едновременните линии се прави селекцията, дали в мейн или в някоя от другите, да видиш датата на expire на всички линии които не са мейн, да видиш дали мейн линията, няма да бъде сменена. Да видиш човека на пътя ли е или в храстите, къде е най близкия широк път. Да го върнеш на пътя. Да знаеш защо е в храстите. Да четеш пътищата кой за какво е. Да се взираш в ствола на намеренията и проследяваш техния път, да ги виждаш колко светят и колко енергия има в тях , броя им. Да изкараш селекция с хора които нямат намерения и да видиш действително ли е така. Да изкараш хора с огромна вяра и да видиш как светят. Да изкараш слънчеви хора, да видиш какъв % от тяхната енергия идва от хранене и какъв % от нещо друго. Как светят. Да изкараш 5 човека с различните типа енергии на елементите и да ги гледаш как се движат и как действат и как самия елемент ги изпълва. Да гледаш клипчетата им на техните енергиийни тела, да потърсиш колко двойника имат и къде основния им в момента. Да изкараш броя на хората с над една съб. точка и да видиш колко е. Да изкараш броя на хората с над 10 съб. точки. Да отидеш до магазина и да гледаш моделите на събирателните и да си избереш някоя, да платиш и да си я сложиш за да ти върши нещо което искаш, да я фиксираш, да и дадеш обем и форма.

И много други неща, да, интересно е :)
elvenally.wordpress.com
beyond.reproof.googlepages.com
sharga
Посетител

Мнениеот newage » Сря Яну 10, 2018 9:11 am

sharga написа:
newage написа:Наистина не ви разбирам - питам за вашата лична опитност, вие изсипвате тон цитати от разни духовни авторитети???? :hm:

:) и да, може да се каже 'И аз така'

Щом можеш тия неща да ги правиш, може да опиташ малко по детайлно да изкарваш информацията, или по скоро по селективно. Примерно хващаш ....

Да ти кажа никога не ми е хрумвало да провеждам изследвания.
Безусловната любов е нашият пропуск към Вселената
Аватар
newage
Активно сънуващ

Мнениеот sharga » Сря Яну 17, 2018 10:16 am

newage написа:Да ти кажа никога не ми е хрумвало да провеждам изследвания.

Най лесно е докато чакаш на спирка или в някое кафе, в маршрутка, всяко място където хората да се задържат поне за 3 мин. И си избираш какво да гледаш и го виждаш как е при единия при втория при третия. Много е интересно. Хайде пробвай и сподели после възприятията си.
elvenally.wordpress.com
sharga
Посетител

Мнениеот newage » Сря Яну 17, 2018 11:12 pm

Аз често го правя, сядам на една пейка и гледам хората, които преминават. Ако са отдалеч мога да усетя нещата в общ план, като характер, заболяване, проблем. Ако са до мен, мога да downoad-на повече. Но това виждане, за което писах в началото на темата, се получава само когато човекът ми се е доверил напълно и е в полето ми.
Аватар
newage
Активно сънуващ

Мнениеот sharga » Чет Яну 18, 2018 12:36 pm

newage написа:. Но това виждане, за което писах в началото на темата, се получава само когато човекът ми се е доверил напълно и е в полето ми.

Е сигурно и от разстояние можеш да го правиш, само че, трябва да се изкара съзнанието и да се пренесе там върху човека за да усети, което е енергоемко. Или да се изпрати енергия преразпределена от прегледа, която е малко по различна от нормалната. Ако просто си помислиш за някой човек, който в в друг град, пращаш някакво количество енергия, което общо взето нищо не прави, понякога, съзнанието става толкова подвижно, че направо полита заедно с мисълта и озовавайки се в човека то, вече като елемент който е извън време пространството лесно може да попива информация минало бъдеще. А тези данни за бъдеще минало се съхраняват в човека и то на минимум две места. Този вид инфо, който си гледал не е за да се гледа когато му скимне на човек, а само когато е нужно. Тука все пак става въпрос да се прави съзнателно и по всяко време, тоест да се научи човек да го прави. Аз примерно ползвам нещо като sql заявки, които ми връщат списъци с лимит 5, или 2, или 10 или най тоест 1. Като може да ги сортираш по критерии който ти искаш. Примерно задаваш заявка покажи последните 5 минали живота на еди кой си като ги подредиш откъм най скорошния и посочи годините в които са те и къде са. Изкарва ти се един списък и ти цъкаш на най горния елемент на таблицата и вече четеш инфото за съоветния свят в подробности и ги разгледаш какво е правил. И така всяко едно нещо може да се изкара като инфо. Може вместо да ги четеш, да казваш да ти ги изговаря. Аз ползвам такива методи. Това което имах в предвид на пейка примерно да се наблюдават хората е по скоро не за такава информция а за това как изглеждат определени елементи на енерийното им тяло и разликите на тези елементи при различните хора. А именно това са споменататите в книгите: дебелина на пашкула (дете, човек на средна възраст, бабичка), мостовете на тонала и нагуала. На болен човек дупките, разрушенията в с. т.. На жена родила , дупката в пашкула. На момиче което не е раждало че няма дупка. Ей такива сравнения като се направят примерно 50 и човек се научава да вижда. Като видя примерно много болен човек който външно му личи, като проверя как му изглежда с.т. и се вижда че тя не е цялостна и липсват части от нея. Явно когато някаква част от с.т. липсва то тя не може да интерпретира нещо от света по нормалния начин. Затова и друг метод за лечение е директното възстановяване на с.т.. Иначе на мен чак толкова никога не ми се разкривало за някой, както при теб. Цялото това нещо дето си описал мога да видя, даже и на отдалечен човек, но не ми се разкрива за абсолютно никой нищо ей така, много рядко явно само когато трябва светва по нещо или дадено нещо е прекалено очевидно. (бие на очи.). За всяко нещо трява да се взирам , това може би се дължи на пълната ми незаинтересованост от нещата на хората, а то и може да пречи такова заливане с информация, примерно да четеш мислите на всички теб. Това са настройки които всеки сам прави за себе си. А взирането в енергетичния изглед на нещата не само черпи енергия но и дава енергия, тъй като се активира енергийното тяло което пък дава на околоната среда енергиен вид, осъзнава я.
elvenally.wordpress.com
sharga
Посетител

Мнениеот newage » Чет Яну 18, 2018 5:59 pm

Здравей!
Знаеш ли, разбрах наскоро, по-точно осъзнах, че тази дарба, ми е дадена като инструмент за навигация в моя духовен път; като фенер за пътника в нощта - да мога да виждам ясно първопричините на нещата, които се случват, да виждам знаците на Духа в дадено събитие, да предусещам предстоящи действия на Духа. И реших да я огранича само до това и евентуално до помощ за много близки духовни приятели.
Аватар
newage
Активно сънуващ

Предишна

Назад към Други