Влез    Регистрация

Споделени текстове

За всичко, за което няма подходящ раздел
  • Автор
    Съобщение

Re: Споделени текстове

Мнениеот mirro_75 » Нед Юли 19, 2020 7:24 pm

Не съм специалист по индуизма, но танцьорката,така ми се струва пее за Кришна, прави мудри и т.н. Ако си гледал индийски сапунки, може да добиеш представа за какво става въпрос.Доколкото си спомням при тях линията на приемственост идва от Рама, тибетската линия е по-различна. Знам само, че нашата западна + нашата високоразвити технологично цивилизации ще се самоубият, но тяхната ще оцелее.п ;)) ;))
mirro_75
Сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пет Юли 24, 2020 2:49 pm

Аз виждам упражнение за физическо , енергиино и емоционални тела с рязка смяна на позицията-емоцията :yes:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот mirro_75 » Съб Юли 25, 2020 12:18 am

Ако наистина те интересува, обърни се към някой от Кришна-съзнание или някоя подобна индуистка секта. :think: :think: :think: Само не им говори за енергийни, физически, емоционални тела, да не те вземат за :bla: :bla: :bla: :bla: :bla:
mirro_75
Сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Нед Юли 26, 2020 9:32 am

За какво да се обръщам към когото и да било като мога да работя със себе си. Видеата ги използван за анализи или идеи за работа със себе си ...... ако се обърнеш към който и да било просто ще получиш неговия вътрешен опис белязан от собствената му система от убеждения. На мен мие интересно личното преживяване и начините по които то се осъществява, технологията на формиране. Достатъчно инфо има в тубата а и от ОС тата ...... търся правенето и осъзнаването. Защото в съня имаш знанието но не си осъзнат , тогава за какво ми е още знание щом губя осъзнатостта си :hm: в това отношение индиица дава много работещи техники .... мисля че в едно от ОС та видях точно него даже съм го описал като отитност тук , имах и второ не си спомня дали съм го описвал .... но всичко от тези ОС та за сега се реализира е не е по логиката която бях заложил но това е нормално никой УМ не е в състояние да надскочи ограниченията си .... в крайна сметка той е това ОГРАНЧЕНИЕ.
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот mirro_75 » Нед Юли 26, 2020 10:57 am

https://www.manager.bg/%D0%BB%D1%8E%D0% ... 0%BA%D0%B8

Свобода има когато са налице предели и ограничения, безформената свобода на произволът е илюзия. Само Барон Мюнхаузен се е хванал за косите си и е полетял. ;)) ;)) Средата определя индивидите, формира ги и ги кодира. Свобода е да осъзнаеш тези обусловености, а не да си разбиеш главата в стената, защото така си решил.
mirro_75
Сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Нед Юли 26, 2020 6:38 pm

Всичко което знаеш или не знаеш, всичко което можеш или не можеш е единствено твоя заслуга. Преживяното и това което предстои да се преживее и неща които никога няма да преживееш къде смяташ че се случват :hm:
по въпроса с децата животни това си е специфична опитнос ..... факт е че я има значи е допустима в тази реалност :think:
Докато съм се напъвал да родя мисъл :rofl: виж човека как хубаво го е обяснил :yes:
https://www.youtube.com/watch?v=vSuMjge_PT8
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Чет Юли 30, 2020 9:23 pm

Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Съб Авг 08, 2020 5:09 pm

Аватар