Влез    Регистрация

Дъра Бъра

За всичко, за което няма подходящ раздел
  • Автор
    Съобщение

Re: Дъра Бъра

Мнениеот вдъхновител » Пон Ное 30, 2020 8:54 pm

Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Сря Дек 02, 2020 5:18 am

https://youtu.be/cPizf30HxTU

:yes: :clap:

Кой съм аз? ..... памет за паметта която постоянно се променя в зависимост от с какво е ангажирано вниманието.Срещата с епилепсията .... деменцията в другите но защо да излизам от аз съм ..... всяка сутрин се събуждам и губя паметта си за съновния живо , а той е изключително активен но защо тази памет не е на разположение? К.К. го отдава на различното положение на събирателната точка снопа който сме наблегнали. Но можем ли да сме в състояние на достъп до пълната си памет .... може би трето внимание по скалата на К.К. За какво е създадена тази индивидуалност ... его структура? :think: В един ОС стоях пред нещо като екран с безброй снимки ,вниманието се ангажира в определен сектор и снимките станаха ясно различими ..... от там се съсредоточих в една .която представляваше група хора от определена епоха и буквално влязох в снимката-сцената и хората се раздвижиха “оживяха” както в физическия живот без разлика в усещането за живост. Та какво е физическия живост .... Садгуро даде някаква представа с термина различаващ ум :ai: . Също така обърна внимание на факта че докато си в тяло трябва да се живее “активно” защото после това Аз съм остава музеен експонат :rofl: .
Така че за човешката форма трябва да се наблегне на следното

Някога процесът на съня бил съвършено осъзнат процес. Животът на човека се делял на два съвършено равнозначни живота. В единият той удовлетворявал земните си потребности: добивал храна, създавал семейство, получавал плътско удоволствие, наслаждавал се на общуването с природата. А в съня той удовлетворявал духовните си потребности: общувал с духове и предците си, пътешествал в други светове, постигал нови знания, възстановявал своята сила. И всички хора правели това с лекота.

Обърнете внимание в кой живот се сдобиваме с нови знания ..... в предходните ОС ми се показа чрез символи какво е Аз съм ... символите са неизбежни предвид фокуса ни на внимание в момента ..... но в последния ОС видях какво следва с груповия консенсус на реалността ни. Осъзнат съм с усещането за пребиваване в родният си град ..... това е огромен град с високи сгради една до друга ..... всичко беше в руини и жива душа не се вижда. Единствено в далечината нещо като транспортно средство лъкатуши по разбита улица и в него се усеща живот. Явно съградената реалност -града на хората ще бъде напусната ,дали заради корид 19 е без значение ... света който ПОЗНАВАМЕ отива в небитието ..... и сега, по скоро паметта за него ще бъде изтрита :ai: колко пъти това се е случвало — някой спомня ли си? .... или фокуса на внимание, какво ще ядем и съответно се...... е достатъчен :hm:
Ще припомня още един ОС в тази връзка .... ще го нарека отец,син и светия дух ;)) това са просто думи ..... осъзнат като обект А — отец знаещ и опитващ се да предаде важна информация на Обект Б син тичам по тротоар към идващ автобус размахвам ръце за да привлича вниманието на Б и да предам важното инфо. Гасне съзнаването и светва, сега съм Б и нямам спомен за А .... пътувам в автобус и някакъв луд тича, маха с ръце на среща ми , свалям прозореца но нищо не разбирам от казаното ...... изгасва съзнанието за Б и светва С — светия дух .... имам паметта—опитности на А и Б и знам защо те никога няма да се разберат ..... докато се игра сцената А и Б не виждат и не съзнават С ..... но в крайна сметка преминах и през трите позиции ..... та в кой живот може да научите това? :innocent:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Сря Дек 09, 2020 8:03 pm

Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Чет Дек 17, 2020 9:06 am

Аватар
вдъхновител