Влез    Регистрация

Дъра Бъра

За всичко, за което няма подходящ раздел
  • Автор
    Съобщение

Re: Дъра Бъра

Мнениеот Silviya M » Вто Юли 30, 2019 4:39 pm

И съвсем между другото, ако ти, нещото, или друго някое такова, го е сторило - шапка му свалям!! Тръгнало да се занимава с някакъв дребосък - Silviya M.. Виж 'орта, какво могат!!

И когато ми трябва стоматологичен кабинет с 3D принтер Rocket е тъпо да си правиш майтап, показвайки ми рекет.

Тъпо е остров да се тресе в земетресения, а да гледам 69 пъти SOS, нале!? На краче ли се държеше острова!? Не питам. Знам.

Ролеви игри в гуглето - Наркомани - Наркомани.. И да се вземе лист А4. И да се говори с хората по повод кибер тормоза.

Я ми разкажи, плс, как да излекувам варицелата по едрия рогат добитък с чай!? След като трябва да се избият всички прасета, защото не са болни от варицела, а било ужжж.. чума. (сега и Цар Лъв няма да мога да гледам.... добре лий!?) Но щом трябва да се внася дребен нерогат добитък - алъш-вериш да има, нека е тъй..

И още. Поздрави от мен на Стивън Кинг от уики-то, както и на Паскал и на Лазарус. (те двамата не умряха ли по едно време!?)

С тия под и над нива на виртуални пространства. Хах!!

Успех!! на който го може!!

И за малко да забравя - искам си няколкото тона от много любима моя мелодия, която звучеше при набиране на номер от тел-а ми!!
The Great Path is really No Path. Morihei
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Вто Юли 30, 2019 7:46 pm

"Трите начина на комуникация между хората са това, което бихме могли да наречем езиците 1-2-3, А-В-С и до-ре-ми.

Езикът на клюката е 1-2-3, защото е прост за усвояване и се знае от всички.

Езикът на воините е А-В-С, защото воинът е този, който въстава срещу тиранията на символите.

Езикът на истината е до-ре-ми, защото е за творци, които носят музика в ума си, вместо Голямото митоте."

Петото споразумение

Понеже не е уважаван от последователите на Карлитос, точно това пък мен ме радва!!

Щото е единия кубичен сантиметър шанс!! Който е навсякъде.

(Няма да коментирам дебилите, извън професията ми и това, за което ми се плаща. Не работя за без пари, не съм волонтер!!)
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Чет Авг 01, 2019 6:47 am

Здравей :hi: Silviya M
Както написах
ДЪРА БЪРА е нещо общо, няма фокус и ограничение което да те кара да се съобразяваш с така наречената ТЕМА – пълна свобода да се изказваш както намериш за добре към настоящия момент на писане. След това може да смениш мнението и това не води до никакви последствия „вътрешни и външни“- само различни преживявания
изглежда по детски наивно но на практика е мощен инструмент за себе изследване и преживяване :yes: . Представи си че твоите три последни поста не са нищо друго освен опис-виртуален на преживяване вътре в теб/ти пишеш / в резултат на осъзнато физическо сънуване в пространството ДЪРА БЪРА. Утре можеш да изкажеш противоположно мнение/както ,вече го направи / на вече изказаното и да видиш разликата във вътрешното си себе усещане ..... и това няма нищо общо с мен - това си е твоя свят подреждай го както ти е удобно :yes:. На свой ред, също правя различни описи осъзнавайки и преживявайки ги ..... дори последното ОС от тази вечер тривиално и банално, осъзнаване от 1 до 10 около 3 .... някакво училище, закъсняваш за часове в случая физическо , липсва ти час от екипировката, последващи вълнения в стил ами сега, строго посрещане от преподавател със съответното наказание и куп подобни системи от убеждения,/в случая работещи поради слабата осъзнатост/ имащи за цел да ме вкарат в дадена реалност и да теглят съответната енергия .... с две думи пространство от празни сънища :think: същото е и в физическата реалност .... групови консенсуси/виртуална мрежа от идеи подобна на интернет/ манипулиращи по всякакъв начин преживяването ти на физическо ниво. Както казва КК излъчвания на ОРЕЛА ....трябва да им се подчиниш, но как, ти решаваш. Израза в случая излъчвания е много подходящ ..... върви някакво видео/потопен в холограма/ без значение дали е физическа или съновна реалността, но е изключително жива-динамична а динамиката зависи от реакцията на вижданото , а тя реакцията :hm: каква е ? как се задава ? ами да, въпрос на изследване и избор на отправни точки :think:
Вместо интернет бях написал интернат - като зачетох значението на думата :comp: май не е било грешка :rofl:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Пет Авг 02, 2019 4:46 am

Да, много се надявах, Вдъхновител, че ще разбереш, че в последните три или повече поста - изобщо не говоря на теб. Сори. И тнх за отделеното време. Даже си мислех, че изобщо няма да четеш. Както голямото куче казваше на патето Яки: "Затвори си очите...." - от една стара детска анимация.

Всеки може да се вкара във филм. Никой не ти тегли енергията. А и човек не е затворен съд. Енергията влиза и излиза. Цветно е. Пак виж заглавието на темата.
;))

Усмихнат ден!!
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Нед Авг 04, 2019 1:38 pm

Какво виждаме и/или какво разбираме?. :think:

https://www.hbo.bg/movie/%D0%91%D0%B5%D ... 82_-100468
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Пон Авг 05, 2019 6:37 am

Шелест утренних звезд

https://youtu.be/y1M8mj-5oHY

Поздрави!!

:joy: :] ;))
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Сря Авг 07, 2019 3:06 pm

:innocent:
Дон Хуан каза, че старите ясновидци използвали преместването за практическата цел да държат своите чираци в робство. Посредством този удар те вкарвали своите чираци в състояние на повишено, най-изострено, най-чувствително съзнание и докато те бивали безпомощно податливи,
старите ясновидци ги учели на анормални техники, които превръщали чираците в зловещи хора, точно като учителите им.

Някога процесът на съня бил съвършено осъзнат процес. Животът на човека се делял на две съвършено равнозначни живота. В единият той удовлетворявал земните си потребности: добивал храна, създавал семейство, получавал плътско удоволствие, наслаждавал се на общуването с природата. А в съня той удовлетворявал духовните си потребности: общувал с духове и предците си, пътешествал в други светове, постигал нови знания, възстановявал своята сила. И всички хора правели това с лекота.

ПРИКЛЮЧЕНИЯ ИЗВЪН ТЯЛОТО – Уилям Булман
През целия този период продължавах експериментите си с моливите. По време на няколко преживявания извън тялото се опитах да преместя молива на нощното шкафче и с изненада открих, че честотата на вибрациите (плътността) на нефизическото ми тяло изглежда определя дали виждам молива и всъщност цялата стая. Бавно започнах да разбирам, че околната среда, която наблюдавах, не е физическия свят, както предполагах. Осъзнах, че структурите, които нормално наблюдавах, когато бях извън тялото си, са нефизически структури. Постепенно нещата започнаха да идват по местата си. Най-накрая окончателно разбрах защо имаше малки различия между нефизическите и физическите мебели и другите предмети. Например нефизическите стени често бяха с различен цвят и формите и стила на някои от мебелите и килимите бяха различни. Много от различията бяха малки, но въпреки това забележими.
За да мога да видя нормалното си физическо обкръжение, вътрешните ми вибрации трябваше да бъдат относително забавени. Забелязах също, че самият акт на поискване на по-ясно съзнание и яснота на образите, сякаш автоматично повишава вътрешната честота (на вибриране) на нефизическото ми тяло.

Забравете всичките си пространствени понятия за горе и долу, близо и далече. Цялата многоизмерна вселена е тук и сега. Най-близкото по смисъл понятие, което описва структурата на вселената, е степен на плътност. Всяко измерение, което срещаме, след като се отърсим от физическото тяло, е прогресивно все по-малко плътно в своята вибрационна субстанция. Всъщност вселената може да бъде сравнена с един енергиен вълнов спектър с несравнима дълбочина и красота. Всяка честота на енергийния спектър бива преживяна и наблюдавана от нас като отделно изолирано измерение и все пак всички те са взаимосвързани, за да формират една величествена вселена, простираща се отвъд пространство, форма и субстанция, така както ние ги възприемаме.

Карлос Кастанеда
– Следващата истина е – продължи дон Хуан, – че възприятието се осъществява, защото във всеки от нас има един действащ компонент, наричан "събирателната точка", който подбира вътрешните и външните излъчвания за подреждане. Специфичното подреждане, което ние възприемаме като "светът", е резултат от особеното място, където е разположена нашата събирателна точка върху пашкула ни.

– Снощи Хенаро отново тласна твоята събирателна точка – рече дон Хуан. – Но може би тласъкът бе твърде силен.

Той обясни, че човешките същества избират за възприемане все едни и същи излъчвания по две причини. Първо и най-важното, защото са ни научили, че тези излъчвания са възприемаеми и второ, защото нашата събирателна точка избира и подготвя тези излъчвания за употреба.

1. В начало беше Словото, и Словото беше у Бога, и Бог беше Словото.
2. То беше в начало у Бога.
3. Всичко чрез Него стана, и без Него не стана нито едно от онова, което е станало.
4. В Него имаше живот, и животът беше светлината на човеците.
5. И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе.
6. Имаше един човек, пратен от Бога, името му Иоан;
7. той дойде за свидетелство, да свидетелствува за светлината, та всички да повярват чрез него.
8. Той не беше светлината, а бе пратен да свидетелствува за светлината.
9. Съществуваше истинската светлина, която просветява всеки човек, идващ на света.
10. В света беше, и светът чрез Него стана, но светът Го не позна.
11. Дойде у Своите Си, и Своите Го не приеха.

https://www.youtube.com/watch?v=u17Rp6j7vlU
Прикачени файлове
Инфо.jpg
Инфо.jpg (38.08 KiB) Прегледано 403 пъти
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Сря Авг 07, 2019 8:02 pm

Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Чет Авг 08, 2019 1:12 pm

По същество, няма голяма разлика между Башар и Карлос Кастанеда :think:
Бихме искали да започнем това предаване в този ден от вашето време със следната идея, която сме озаглавили „Резонанс и отражение”. Ние сме разисквали много пъти, че всичко се свежда до резонанс, вибрация, честота на съзнанието, честота на енергията. Разбира се, в Творението съществува фундаментално само едно нещо – „Всичко, което е”, Единството. То естествено може да се прояви и да преживява себе си като много различни неща, като създава различни честоти в своето съзнание, различни вибрации, различни вълнови форми и тези различни вълнови форми, тези различни уникални вибрации пораждат преживявания във „Всичко, което е” на много различни неща. Следователно, в определен смисъл, всички вие, всички ние, всички същества в Творението, са все различни начини, по които Творението взаимодейства със себе си, преживява себе си, отразява себе си към себе си от безкраен брой гледни точки, за да преживее „Всичко, което е” от много различни посоки и перспективи.

Това с честотите на съзнаване ?
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пет Авг 09, 2019 10:52 am

Странно как, различни източници на инфо свидетелстват за източник - излъчвател разпадащ се на части, които чрез отражение се връщат към наблюдател - реагиращ създаващ база данни от реакции , които след това се връщат в източника/Всичко което е ... примерно или орела и т.н./. Дори евангелието от Йоан ако се прочете от тази гледна точка става повече от ясно .... проблема е в идеята за първичния взрив измислен от учените , абе не е проблем фишек в тъмното :rofl: Знанието ... Какво е ? бял лист изписан с черни букви/и се молете да не ви хване деменцията/ :think: за това се възползвам от цветовете в полигона , ще е готино ако можеше и фона да го сменям :yes: .... нещо се размечтах. С зелено изписвам моите мисли а в синьо "чуждите" ... така лесно ако ви дразня без да се налага да ме идентифицирате с четене прескачате зеленото и четете другия цвят. Много е яко, като емо иконките фиксира вниманието ни в преживяването, емоцията която изобразява. Преди време стигнах до заключението че текстовете трябва да се прослушват , както се прослушва музиката така имате възможност да го преживеете ... има голяма разлика когато се чете наум , на глас и когато друг ти чете текста. Обикновено ползва програми които да ми четат ..... :rofl: така буквално прослушвате текста. Много наподобява на идеята, когато носите нещо в ръцете си и те са заети няма как да ги ползвате за друго , но ако някой друг носи вместо вас ха ръцете ми са празни и мога да си бъркам в носа :rofl: . Нещо подобно се получава но трябва да го пробвате и преживеете иначе си остава брътвеш на един ... ;8) :hi: мърморко.
Добре, ще дам една яка практика :joy: ... става въпрос за вътрешният диалог ... изберете най-натрапчивия запишете го в текстов формат на компютъра и го генерирайте като реч .... слушайте многократно, докато се просветлите :ow: .... по лесно е да запишете вашия глас но асоциацията аз говоря малко може да ви попречи. Виж когато друг глас го изговаря много бързо стигате до заключението що за глупости е това , ами да ТОВА СТЕ ВИЕ :rofl: .... царя е гол без дрехи
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

ПредишнаСледваща

Назад към Други