Влез    Регистрация

Дъра Бъра

За всичко, за което няма подходящ раздел
  • Автор
    Съобщение

Re: Дъра Бъра

Мнениеот Silviya M » Сря Фев 25, 2015 9:56 pm

Тези гяволийки Ми приличат като..... приспособления за дребнички хора срещу силен вятър. ;))
Сигурно са маса пари. :think: Има един по-евтин начин..............с тухла в джоба. :rofl:

Същото си го помислих първо и аз - ето на спасение срещу левитации и други летежи. :rofl:

Ама друго било и радостта ми трая кратко. :..(
При нормално физическо натоварване, започват нещата да ти се отразяват след 30 мин. Тия нещица служат - еее не го знам - пътя е равен на скоростта по времето... Не знам друга формула.

:think:

Верно е, че са скъпарски и тухли вършат работа. В две чанти, четворки. И старецът ДХ, ако те види ще получи удар... С приведен гръб, и чанти в ръце... Виж, ако е в раницата - нямам представа, как ще му се отрази.

:joy:
The Great Path is really No Path. Morihei
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Чет Фев 26, 2015 11:24 am

:yes:
Последна промяна вдъхновител на Вто Мар 31, 2015 11:30 am, променена общо 1 път
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Чет Фев 26, 2015 3:05 pm

вдъхновител написа:"Я си признай, че си виждащ!! :ok:"
Ще отговоря, ама можели преди това да дефинираш "виждащ". :comp:

Ако това е въпрос - не знам дефиниция. Може и да има. :hm:
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот nevil » Чет Фев 26, 2015 8:52 pm

liar написа:
При нормално физическо натоварване, започват нещата да ти се отразяват след 30 мин. Тия нещица служат - еее не го знам - пътя е равен на скоростта по времето... Не знам друга формула.

Тези гяволийки са за да прецакват времето. ;)) Вероятно се рекламира за печелене на такова. За едно и също време и интензитет на работа ........ по-голямо натоварване или "по-добър ефект".
Въпроса е какъв ефект преследваме. Физическо здраве или физическа атрактивност. За всеки човек вероятно е различно, но действително в зоната на 30-те минути се случват някой любопитни неща. Точно в тази зона..... може много да спечелим и също да загубим. За Мен е важен енергопотенциала с който излизаме от натоварването.
Замислил Съм темичка която ще пусна за зависимостта .........натоварване, претоварване......Енергия и енергопотенциала, баланс и равновесие. :yes:
Аватар
nevil
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Пет Фев 27, 2015 10:30 am

Вярно тя ще е ментална /илюзорна/ но се надявам да се превърне в крайпътен знак ,който да помага по-пътя в цялостното осъзнаване.

Нямах предвид майя, като го написах. Не мисля, че и това имах предвид -

Преценявайки всички факти от познавателния свят на дон Хуан, с които той ме запозна, аз стигнах до заключението, което и той самият споделяше — че най-важният елемент в този свят е понятието намерение. За шаманите от древно Мексико намерение е силата, която могат да визуализират, когато виждат енергията както протича във Вселената. Те го наричат всепроникваща сила, която участва във всеки аспект на времето и пространството. То е скритият импулс зад всяко нещо; но най-неоценимото му качество според тези шамани е, че намерението — една чиста абстракция — е най-тясно свързано с човека. Човек винаги може да го използва. Шаманите от древно Мексико осъзнали, че единственият начин да се въздейства над тази сила е чрез безупречно поведение. Само един изключително дисциплиниран практикуващ би могъл да се опита да постигне такъв подвиг.

Виждането на енергия. По-скоро, като сетивност си го помислих. o=
Но и майя да е, какво му е лошото на човек да е безупречен за към третото внимание.

Тези гяволийки са за да прецакват времето. ;))

Да, заради масата. Ама не зная формулата. :joy:

И на мен ми е интересен тоя енергопотенциал. :pshu:
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пет Фев 27, 2015 12:10 pm

Последна промяна вдъхновител на Вто Мар 31, 2015 11:31 am, променена общо 1 път
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Съб Фев 28, 2015 9:53 am

Щом те радва Друнвало, защо не си обърнал внимание, че освен за майята, говори и за МерКаБа. :joy:
С нея може и да се "лети". :fun:

За предпочитане е неговото "мислене", пред това сериозно-разумното на Пападжи. ;8)
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Нед Мар 01, 2015 3:12 pm

liar написа:Нотите са, като ония направените, които слушат хората, за да сънуват, спят, да се концентрират. В херци са. И имат вибрация. Точно тия двете са основни, за които говоря. Но не разбирам от музика. Почти съм сигурна, че са ре и си. Понякога наистина "пеят", просто музика. Понякога е и досадно, като всяко нещо.

Отдавна ги търся да ги чуя, но не ми се слушат изкуствено направени такива видеа и не съм го правила. После разбрах, че някак, като цяло (всичките "ноти") те правят вибрациите по тялото. И различните състояние, които се случват зависят някак от тях. Приличат на енергия от музика.

:music:

Затова и там питах - какво е?!

Когато го написах това за малко да направя най-голямото си откритие за ДНК и връзката с И Дзин, и тоновете в музиката, и куп други неща. Не само заради музиката, а заради ПМ, който правих преди време. И какво да видя днес ...

:wow: :joy:

Хората са се занимавали с това нещо още през 2006 и 07 година в руски форум, нищейки въпроса за веригите в пасианса и т.н.

Изображение

http://www.milogiya2007.ru/izin4.htm

Някъде тук може да е и връзката с вълните, и вибрацията. Колко тъпо - че мисълта дори не била вибрация. А никой не се е опитал да прави експерименти в погребална агенция. За останалите места, като детски градини примерно, е от ясно по-ясно, че си е яко и без друго.

:pshu: o=
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Нед Мар 01, 2015 8:01 pm

Последна промяна вдъхновител на Вто Мар 31, 2015 11:31 am, променена общо 1 път
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Сря Мар 04, 2015 11:06 am

Очевидно има какво да ни разкажеш за МЕРКАБА ;)) така че с удоволствие ще го прочета стига да решиш да го споделиш :comp:
Моя опит с МЕРКАБА е нулев ,защото когато се приготвих да пробвам интуицията не ми позволи :no: а пък аз си слушам интуицията.
И обърни внимание че ума/мислите/ са като шоколадови бонбони ,колко повече си хапваш толкова повече ти се иска да хапваш.За мене ума е едно от сетивата в човека а практиката е доказала че осигуряването на сетивност на сетивата води до още от тази потребност :.( с една дума до зависимост/затова Пападжи ;8) :sleep: /
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

ПредишнаСледваща

Назад към Други