Влез    Регистрация

Дъра Бъра

За всичко, за което няма подходящ раздел
  • Автор
    Съобщение

Re: Дъра Бъра

Мнениеот вдъхновител » Пет Мар 09, 2018 11:22 am

Здравейте :hi:
Тъкмо реша че нищо не може да ме изненада и ….. това с изненадата е доста вълнуващо.В един подреден енергийно и емоционално свят, преминава едно торнадо и „аз съм“ стои и се пули. Както и да е …. спя и съзнавам ,но по скоро с второто внимание , защото като се събудя нищо от това не си спомням … стига да не реша да си спомня и полека потича спомена от тези сънища. Преобладаващо тази вечер беше състоянието на летене. Като цяло скука … сменящи се сцени и удоволствие от летенето. И така, докато летях се насочих към нещо, което го асоциирах като тунел. Сега много е трудно при тези състояния да се описва случващото се и няма как да избягам от собствената си система от убеждения. Със сигурност светлината намаляваше и усещането за летене в тунел се засилваше ….до момента в който спрях да летя. Тъмно в тия състояния обикновено възнамерявам да възстановя зрението и хоп готово … виждаш като през прибор за нощно виждане … сякаш ти осветяваш мястото което виждаш, защото като изместиш погледа си светлото петно осветява новото място , а старото изчезва в тъмнина. Очевидно път напред няма кръгом и политам на обратно. Виждането и усещането е както при излизане от тунел. В далечината отвор от светлина която постепенно се разширява и се забелязват все повече детайли от обкръжаващата те среда. Близо до изхода се появиха фигури , които асоциирах като тичащо към мен куче и хора зад него. Очевидно не ми бяха интересни и прелетях покрай тях. Около мен се виждаше пътя , къщи и ….. нищо впечатляващо, както е и описаното до тук. Това което последва ми подейства като торнадо. Започнах да се осъзнавам да се има в предвид да сработва първо внимание. Тогава по навик определих че лежа и се появи желание да се изправя и всичко това докато летя. В резултат на големи усилия подобни на излизането на енергийното тяло от физическото … поне при мен е така .. успях да се докарам до състояние седнал, такова ми бе усещането и …. сега вече идва трудното за описване на това което преживях. Така, виждах някакъв пейзаж и в момента в който седнах сякаш лицето ми се заби в някаква прозрачна материя … хладно и влажно. Представете си че карате кола и се надигате напред и лицето ви естествено ще се залепи за прозореца , само където прозореца се оказа мек и лицето ми потъна в него … в този момент се появи желание да погледна в страни и назад … прекрасно но картината която виждах се изкриви … примерно когато прожектиране върху бяло платно и си играете с платното виждате как очертанията се деформират , като да се оглеждате в криво огледало. Сега най малко съм очаквал че при тази маневра с изправянето ще срещна такава гранична зона изкривяваща възприятието виждането. Събуждал съм се и в ОИТ в моята спалня имаше картина като фото тапет и прекрачвайки към нея съм влизал в изображението но това определено ме изненада. Но изненадите продължиха … колкото повече притисках лице в тази гранична зона толкова дишането ми се затрудняваше. Но и друго отчетох, че дишам през носа без проблем и тога реших ,че няма логика с уста да не мога и вдишах мощно като човек лишен от въздух. Две три вдишвания и отново блокаж сякаш вода заля устата. Докато течеше събитието усещането за реалност беше на 150%. И поетата от мен среда асоциирана като въздух произведе следното усещане ,мощен прилив на енергия по цялото тяло. Очевидно случващото се ме изненада и не успях да задържа състоянието си – респективно наблюдението. В резултат се събудих … цялото ми тяло беше енергизирано и свежо а по лицето все още се усещаше допира с граничната среда …. усещане подобно на - когато те навали свеж пролетен дъжд по лицето.
Лежейки се замислих – асоциирах преживяването с раждането на живот в този физически свят … незнам но от емоционална и енергийна гледна точка си беше мощно преживяване.
Да сетих се преди време бях описал един сън в който виждах примерно един бял чаршаф и в следния момент се появи едно очертание на лице зад него ... релефно 3D. Голям майтап :rofl: сигурно и аз на свой ред съм се появил из зад чаршафа на някой :crazy:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Вто Мар 13, 2018 5:21 pm

:smash:
Прикачени файлове
Игор Морски.jpg
Игор Морски.jpg (146.88 KiB) Прегледано 2994 пъти
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Чет Мар 15, 2018 9:14 pm

Виж синия скаут и тунелите на неорганичните на КК, ако прецениш. :poligon:
The Great Path is really No Path. Morihei
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пет Мар 16, 2018 4:09 pm

Здравей Silviya :hi:
погледнах, но :think: може би, ще трябва енергия за да схвана. Но да разкажа снощи,какво ми бяха приготвили :rofl: . Няма да влизам в опис на сцената, но ще спомена написаното по напред за прескачането в паралелни реалности. Та снощи, точно това усещане преживях ..... бяхме група от няколко човека познати -здания, места и т.н. и в един момент ни прехвърлиха в паралелна реалност докато се возехме боже би в автобус. По интересното в случая е че слизайки от автобуса буквално ни ескортираха и ни зарязаха до място с доста агресивни хора. Това за момента не ми създаде трудност и успях да се върна към предишното място .... здание и стая. Но ти да видиш изненада .... очевидно ума имаше изградена представа и очаквания ... вместо това, навит познатите места бяха различни . Вибрационно от спомена не съответстваха на виждането . Дори и хората уж същи а с поведение различно от очакваното. Вътрешното себе усещане се :wow: ошашави. Резултата е като да си на чуждо място ... нормално непознато и неотразяващо те при все че съвсем ясно съзнаваш че си в "КЪЩИ".
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Пет Мар 16, 2018 9:51 pm

Мога да кажа само от мои наблюдения по малкото описания на сънуването ти - невероятен сънувач си. Записвай сънища, развивай се. И не казвай, като мен - скука, нищо интересно и нищо не научих. Винаги е интересно, защото се "върви" по спирала (което създава илюзията, че е едно и също, а е - и нагоре и напред.).

Използвах фб - за да видя възходящите "повторения". И честно казано - удивена съм!! После видях и една рускиня, последовател на КК, че правеше същото. Абсолютно.

Няма да мога да сложа иконка за поздрав :) ..
The Great Path is really No Path. Morihei
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Съб Мар 17, 2018 11:32 pm

Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Чет Мар 22, 2018 4:53 pm

Дойде време да приложа написаното от КК. Защо :hm:
От години в сънищата си съм водил всевъзможни битки. Атаки –отбрани –нападения все неща отнемащи от енергията ми …. буквално,събуждайки се сутрин съм физически уморен , понякога и самонаранен … много боли, като ритнеш стената примерно :rofl: .
Много пъти съм чел и препрочитал „Огънят отвътре“ и вярно, докато не натрупаш достатъчно енергия даденото инфо не може да се осъзнае. И така:

Новите ясновидци, в съответствие с установената си практика, сметнали за подходящо да сложат начело на своята класификация основния източник на енергия, единственият господар във вселената, и те го нарекли просто „тиранина“. Останалите деспоти и авторитаристи били сметнати, естествено, за стоящи много под категорията „тиранин“. В сравнение с източника на всичко най-страховитите и тиранични хора са просто палячовци; затова те били класифицирани като дребни тирани.
„основния източник на енергия, единственият господар във вселената“
– думи думи,какво ли значат:
За поредна вечер се осъзнавам на някаква опашка, много хора и аз вися там. Тъкмо ми идва реда и някакъв се мушка пред мен и завързва разговор с продавача. Напълно естествено в мен кипва чувството за несправедливост. Правя забележка и опонента е вече с явно намерение да се бие. Прекрасно, ама нещо ме накара да му изтъкна колко съм добър в бойните изкуства и да вземе да си избие идеята от главата да се бие. Да и какво последва, тоя взе че ми направи един каратисти поздрав и докато се покланяше ми дойде от вътре да му вкарам един крак в главата … ама устоях . Междувременно започнах да ставам все по съзнателен. Очевидно ми беше втръснало от битки и смених стратегията. Разправям му, виж какво деца имам , и трябва да се грижа за тях … така че, не ме вкарвай в грях с твоите мераци за бой. Ама не, тоя се метна и преди да го ударя в главата се събудих. Енергията която отделях си беше, както от реална случка. Стана ми ясно, че пак ме „точат енергийно“ ….. и затворих енергията да тече през мен без да излиза. След минута овладях и импулса да изхвърлям енергия.
Така и във физическата реалност тирани бол , но и аз от време на време влизам в тази роля. И тогава ми стана ясно КК е прав - „основния източник на енергия, единственият господар във вселената“- „тиранина“. Свят чието тяло е изградено от енергията на тиранина. Това вече обяснява, недоразумението – ФИЗИЧЕСКИ ЖИВОТ. Ума-система от определения е нещото крепящо тази вселена … дава ти се и след смъртта ОРЕЛА сия прибира – с две думи,свирен мач. Кое обаче може да премине покрай орела - „тиранина“?
Гледам в тубата кадри от втората световна и недоумявам ,за какво им на хората трета. Обаче май няма мърдане ….. Въпроса е дали естеството на ума е такова, пораждащо точно тази реалност … разбира се отдавна изключвам всякаква персоналност - тя е илюзорна, нищо че всеки ще се напъне да ми противоречи - знаеш ли кой съм аз? – ами нищо си, брат . Тогава как да се държим в физическата реалност – ами така, че да искате още и още … ако не искате остава само една възможност,бутона за катапулт – смъртта.
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Вто Мар 27, 2018 3:38 pm

Рядко по време на ОС получавам "инструкции" но сутринта получих следната:
Отдай на Господ помощ за двама :think:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пон Апр 02, 2018 9:26 am

„Инструкция“ …. Какво се оказа във физическата реалност. Същият ден, след обеда в района беше извършено престъпление .За да не влизам в подробности … бях потърсен за помощ . Помощ ,която не бях длъжен да оказвам.Да а …. В крайна сметка помогнах на двама.
Предполагам за да живеем пълноценно трябва да възстановим отново връзката между двете сънувания. В момента физическото надделява като единствено истинно. Дори снощи в ОС наблюдавах следното: Равнина ,гора и постройки …. започна да духа ураганен вятър и по навик потърсих укритие. Но какво беше интересното. „Силния вятър“ буквално започна да изстъргва големи земни маси и отдолу се появяваше нов пейзаж с море и палми. Така че, вместо да продължа наблюдението се скрих в някаква сграда. Реакции при това безусловни те това е проблема.
:think:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Чет Апр 26, 2018 3:49 pm

Здравейте :hi:
Нещо хич не ми се пише :think: а трябва. Това определено ми помага да се развивам.
В споделените текстове нахвърлих материали за това, как отчитаме време-пространството и трябваше да спретна един сериозен анализ но май пропуснах тайминга за това.
Ще ми се да споделя едно от последните осъзнавания по време на сън .... и то има връзка с пространство - времето и преживяните моменти на различни състояния на съзнаване . Много мощно преживяване предвид факта, че осъзнавах случващото се едновременно от две тела мъж и жена :joy: . Мъжа посегна и докосна жената с нежност и любов, жената на свой ред видя усети и преживя докосването - усещах случващото се енергията ,взаимодействието като един неотделим акт. Това беше един миг в който АЗ СЪМ беше тя и той. Навремето Папа джи обясняваше на въпроса - кой си ти? - аз съм това от което произлиза той,тя и то, аз съм това.Яко и неразбираемо .... но сега, когато имах шанса да съзнавам от тази позиция разбирам.... по скоро знам. :think: проблем е, че не знам как да влизам по "свое желание" и съответно излизам от такова съзнаване.Става спонтанно през ОС. От друга страна, това тотално разбива представата ми за роден в човешка форма ... визирам представа за отделеност - персона АЗ СЪМ. След като може да се съзнава от такава позиция докато ползвам човешка форма :think: .... добре.
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

ПредишнаСледваща

Назад към Други