Влез    Регистрация

Дъра Бъра

За всичко, за което няма подходящ раздел
  • Автор
    Съобщение

Re: Дъра Бъра

Мнениеот Silviya M » Чет Ное 16, 2017 5:46 am

Не можех да влизам до сега във форума. Да не би да си изтрия постовете. Че как друг би определял някакви правила за моя свят. Твърде плачевно. Когато не се отнася за плащане на данъка на колата!?

Харесва емота. Затова питах. Форумът не разрешаваше повече от 8. Стана ми интересно и се пошегувах.

:me2: :{))
The Great Path is really No Path. Morihei
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Чет Ное 16, 2017 7:44 am

Тия производни на думи някак си не им вярвам. И не се занимавам вече с тях.
Някак от историята произлезли. Уж обаче.
Няма, как да се твърди нещо, на което никой не е свидетел. От неговия свят поне, това "тук" поне. Да не би учЕните да се занимават с RV?! :rofl:
И си разпокъсали имената, слагайки и от онава "е", което ти цитираш. Чак е смешна демонстрацията на патриотизъм ли?! какво е?!
Нещо подобно, като в оня виц - майка му мислила за името му сума време, то се къстило във фейса злото куче ...
:))
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Съб Ное 18, 2017 10:18 pm

:think: Знанието е капан.....като паяжината на паяка. Директното преживяване не предполага "ЗНАНИЕ".
Ухото "преживява" вибрацията като я следва в нейния ритъм докато има вибрация.
Окото "преживява" вибрацията на светлината като я следва в нейната и същност докато я има.
Ума "преживява" вибрацията на съзнаването докато не се отплесне в ЗНАНИЕТО. Правим нещата, защото така ЗНАЕМ.
Но можем да съзнаваме без да знаем. Всъщност какво знаем? ..... че знаем :rofl: а когато преживеете човека до вас му казвате любов, за кратко и после се връщате отново към знанието и така, защото знаете се разделяте. Гадничко поради ЗНАНИЕ се "налага" да се делите на наши и чужди. ЗНАНИЕТО е фокус който държи съзнаването в плен.
:):) емо иконата е преживяване на знание :):( ако си в ума - знанието е просто знание ако си тук и сека преживяваш вибрацията на любовта или омразата докато я има а когато изчезне ума я пресъздава защото знае .... ПАМЕТ.
Затова паралелните реалности на ума са безкрайни :wow:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пон Дек 04, 2017 3:35 pm

Да презаредим от мрежата с усмивка :rofl:
Прикачени файлове
5C6D66C5-B156-4A93-B453-57A804DD987C.jpeg
5C6D66C5-B156-4A93-B453-57A804DD987C.jpeg (37.56 KiB) Прегледано 4890 пъти
Последна промяна вдъхновител на Пон Дек 25, 2017 5:34 pm, променена общо 1 път
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот DarthVader » Пон Дек 04, 2017 6:35 pm

Някой прочете ли тази статия:
https://www.blitz.bg/svyat/interesno-vie-ste-dva-mozka-sbrani-v-edna-lichnost-video_news562246.html
Прави ми впечатление, че учените почват да откриват разделението тонал/нагуал, че даже и го описват с подобни на КК изразни средства.
А скептиците могат да кажат, че КК го е знаел това :hm: , защото се е занимавал и с психология... В някоя от последните книги беше писал, че е помагал на някакъв професор психиатър.
Аватар
DarthVader
Участник

Мнениеот Silviya M » Сря Дек 06, 2017 5:07 am

В другия форум скоро писах за откритията на учените. Как нещата са точно копие на тия от учението на шарлатанина Карлос Кастанеда.

Всяко подзаглавие в статията е очеизвадна препратка към КК.
;8)

http://megavselena.bg/preminavaneto-v-r ... ii-na-aza/
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Чет Дек 07, 2017 10:14 am

"Истината" е проста, "война" "сам" цепи мрака със своето намерени/светлина/ ..... така че кой какъв опис ще ви спретне е без значение. Дръжте сметка къде е вниманието във всеки момент и това е вашата реалност. Това е великото просветление .... ума е инструмент и трябва да се владее, вместо това по дефоу ;)) всеки се втурва да изследва АЗ СЪМ, а той зависи от инструмента ума ..... затова и сънищата са под формата на символика а не на директни съобщения от типа ВРЕМЕТО ДНЕС ЩЕ Е ... :rofl:
:thanks: :hi: :() за вниманието
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Нед Дек 24, 2017 1:30 pm

Да разберем :hm: o= или да почувстваме :-L :):( :):) ..... това е въпроса :rofl:
https://www.youtube.com/watch?v=Y2SGfMc ... jreload=10
Идва време за празници и съпътстващите ги мантри и ритуали ..... една от тях е да сме здрави .... и какво следва, всичко друго но не и пожеланото. Всъщност какво си пожелах и що за магия е желанието :focus:

.....познато... непознато .... непознаваемо ...ЧУВСТВО ....... живот в ограничение.... ИЗБОР
Да тази физическа реалност е буквално разцепваща .... спри и виж хората около теб как се щурат ...и какво ли ги движи .... опа а а ама и аз съм същото щуращо се нещо :rofl: как се увличаме в играта ? И ВСИЧКО МИ Е ЯСНО И КАК ГО РАЗБИРАМ САМО :rofl: :rofl:
Енергийна центрофуга ? и защо пак съм уморен? ... нали всичко с любов го правим.
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот nevil » Пон Дек 25, 2017 12:56 am

Привет .......вдъхновител
вдъхновител написа:Да разберем :hm: o= или да почувстваме :-L :):( :):) ..... това е въпроса ? :rofl:

Умът срещу сетивата или ............."реала" срещу мигът.
Вероятно ..........най важния избор.
вдъхновител написа:Енергийна центрофуга ? и защо пак съм уморен? ... нали всичко с любов го правим.

Имам един познат...............в периода на рождения Си ден............изключва телефона и заминава за чужбина. Да се предпазел от "доброжелатели"...................само хубави неща Му пожелавали а после.................. виж какво ставало.
Аватар
nevil
Активно сънуващ

Мнениеот Silviya M » Вто Дек 26, 2017 9:27 pm

nevil написа:Имам един познат...............в периода на рождения Си ден............изключва телефона и заминава за чужбина. Да се предпазел от "доброжелатели"...................само хубави неща Му пожелавали а после.................. виж какво ставало.

Mного познато. Един познат също изключва телефона си, когато тръгва за риба. Ако срещне някого, който е малко вероятно - тръгва рано и минава по различни пътища, казва "и не ми пожелавай "наслука"!!"
Със и без "наслука" - уловът зависи от други условия (метеорологични да речем), че и до намерение си е. Не става да правя изследвания по това нещо с логиката на наслуката, защото нямам поглед по темата. При такава тайнственост.
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

ПредишнаСледваща

Назад към Други