Влез    Регистрация

Операторы сознания

За всичко, за което няма подходящ раздел
  • Автор
    Съобщение

Операторы сознания

Мнениеот newage » Нед Юни 09, 2013 2:27 am

Безусловната любов е нашият пропуск към Вселената
Аватар
newage
Активно сънуващ

Re: Операторы сознания

Мнениеот muskula » Вто Юни 11, 2013 5:43 pm

Много интересен материал. Прегледах го набързо и ми направиха впечатление снимките на 33-та секунда. Става въпрос за паразитите по пашкула. Според вас това отдясно дали е снимка на същите същества на високочестотна камера. Как да се оттарвем от тези налепи. Трябва да има начин. Тея по пашкула мисля не са нещо особено. Не са като големите летачи от които бягане няма. Тия дни докато си бях на терасата и такмо се беше стамнило и пак имах среща със летач само че този път от големите. Както си пафкам и изведнъж прозорците се раздранчаха. Meн често си ме посещават ама напоследак ядат бой. Аз веднага усетих че има някой и вижте само кво се случи. Реших да прочистя пространството като прекарам тънка огнена стена през мястото. Представих си стената и тъкмо я насочвах към мястото, когато нещо ме спря. Пак опитах, но сякаш имаше нещо което ми пречеше да придвижа стената в посока към съществото. Нещо повече, дори губез мотивация. Някак си не ми се занимаваше с това. Разбира се веднага разбрах, че съществото ми пречи със воля. Беше много интересно. Тогава насочих огнена струя която то нямаше как да спре. Летача веднага ми отвърна по летачески.Добре че бях буден, че иначе щеше да ме парализира. Огънят не го изгони и се наложи да използвам други средства, които вече го прогониха. Пиша това защото много се впечатлих от действията на летача. Той просто ми пречеше да го атакувам! Впечатлен съм. Тия явно не са за подценяване. Давайте да мислим как да се оттарвем от тях. Никой ли не мисли за това? Само аз ли съм дето искам да се оттарва от тия гадове?
muskula
Сънуващ

Re: Операторы сознания

Мнениеот Nemo » Чет Юни 13, 2013 3:49 pm

muskula написа:.... Давайте да мислим как да се оттарвем от тях. Никой ли не мисли за това? Само аз ли съм дето искам да се оттарва от тия гадове?

Здравейте!

Това тук: http://poligon.evroweb.com/viewtopic.php?f=23&t=688 видя ли го?
Nemo
Скаут

Назад към Други