Влез    Регистрация

Дъра Бъра

За всичко, за което няма подходящ раздел
  • Автор
    Съобщение

Re: Дъра Бъра

Мнениеот вдъхновител » Сря Сеп 26, 2018 8:38 pm

Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Вто Окт 16, 2018 7:23 pm

Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Вто Окт 30, 2018 4:43 pm

Жалко :think: но хора няма - не и в нашата реалност. Има само заклинени в различна степен ..... и наистина , ако се опиташ да се освободиш, реалността около теб се превръща в ад. Цивилизацията на летачите управлява на 100% сънното ни съзнаване и както е видно за всеки, този процент скоро ще достигнем и в физическата реалност. Спрях да пиша защото даваното от мен инфо после ми се връщаше тъпкано под формата на различни предизвикателства в живота. Последно - погубиха домашната ни котка и нищо не можах да направя .... никакво знание и правене което опитах не даде резултат. Но засега прикриването върши добра работа, в случая под прикриване визирам техниките на КК с уговорката че ги прилагам на персоналния си летач а не да правя другите хора луди/в този случай служиш на летача/. Ако заблудиш персоналния си летач нямаш грижи с другите хора и техните летачи. Всички са в мрежа и достъп до теб може да има само чрез персоналният ти летач-цялата система от убеждения която те кара задължително да реагираш на видяното съгласно вече инсталирани програми които се инсталират предимно докато спим. :sleep:

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/chovekat ... i-zhivotni

Под въздействието на човека Земята е изгубила 60 процента от дивите си гръбначни видове - бозайници, птици, риби, влечуги - в периода 1970-2014 година, съобщиха световните агенции, като цитират заключенията в доклада на Световния фонд за дивата природа (WWF) "Живата планета 2018", публикуван на сайта на организацията.

"Експлозията в човешкото потребление" е причинило масивен спад в популацията на дивата природа в световен мащаб през последните десетилетия, твърди организацията.

Специалисти от WWF са съставили т.нар. индекс на живата планета, основан на проучването на 16,7 хиляди популации на 4 хиляди вида диви животни. По техните данни средният процент на съкращаването на споменатите популации възлиза на 60 на сто за изминалите четири десетилетия. Още по-тревожни са показателите за обитателите на тропическите гори, където количеството на гръбначни бозайници е спаднало с цели 89 на сто.

Основната опасност за популациите на бозайниците, птиците, влечугите, рибите и земноводните са разрушителните последствия от човешката дейност, сред които фигурират унищожаването на хабитата и свръх големият улов.

Обедняването на почвите нанася сериозна вреда на 73 процента от екосистемите на сушата, което понижава благосъстоянието на около 3 милиарда души. Рязкото намаляване на биоразнообразието се дължи също така на замърсяването на околната среда и на климатичните промени, водещи до покачването на температурите в глобален мащаб.

Земята губи биологичното разнообразие само по време на масови измирания, добавя докладът "Живата планета". Неговите съставители приканват политиците да определят нови цели за устойчиво развитие.

Докладът за живата планета, публикуван на всеки две години, оценява състоянието на дивата природа в света. В изданието му за 2018 г. се казва, че вече едва само 1/4 (25%) от земната площ е свободна от въздействието на човешката дейност, а делът ще е паднал само на 10% до 2050 г.

Промяната се дължи на все по-голямото производство на храни и на повишеното търсене на енергия, терени и вода.
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Чет Ное 01, 2018 4:20 pm

Както и се очакваше "ИМПЕРИЯТА ОТВРЪЩА НА УДАРА" ..... толкова гаден сън, как го съчиниха :pshu: добре че бях съзнателен иначе на сутринта имаше да се чудя ,защо съм без грам енергия. Да си призная, хем всичко разбирах и пак емоционалното ми тяло пострада.
Да а .... спрях да пиша понеже последното написано и изтрито от Silviya M ме хвърли в размисъл .... и КК имаше нещо което ми помогна

— Искам да се обърна към твоя аналитичен ум — каза дом Хуан. — Замисли се за миг и ми кажи как би обяснил противоречието между интелигентността на един инженер и глупостта на неговата система от убеждения, или глупостта на противоречивото му поведение. Магьосниците смятат, че именно хищниците са ни дали нашата система от убеждения, схващането ни за добро и зло, обществените нрави. Те именно са ни вложили нашите надежди и очаквания, мечти за успех, опасения от провал. Те са ни дали алчност, ненаситност и страхливост. Именно хищниците ни правят самодоволни, невъзприемчиви, егоманиаци.

Така че вече всяка мисъл и реакция я анализирам :think: предвид и програмчето което когато се осъзная в съня ме кара да вярвам че аз съм това което е свидетел на вижданата сцена ... ама много са мърляви в един от случаите ме разпъваха на кръст дето има дума и случайно се погледнах в едно огледало и ти да видиш някакъв приличаш на БОБ МАРЛИ :rofl: ама аз не съм него поне да бяха докарали моята физиономия. Много ме разочароват явно технологията им е поостаряла :nocomp: .
Да а ... какво ли ще спретната тая вече :hm:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пет Ное 16, 2018 1:08 pm

:think:
физическата област – твърди вещества, течности и газове, и ефирен двойник, който прониква в плътното тяло и е
изграден от материалите на четирите горни нива. Основната функция на физическото тяло е да приема дразнения от
външния свят и да изпраща съобщения за тях навътре: те служат като материали, които съзнателната същност, населяваща
тялото преработва в знание... Тъканта на човешкото тяло бива фина или груба в зависимост от това какви материали от
физическата област участват в неговото изграждане. Всяко подразделение на материята дава по-фини или по-груби
материали. Тялото непрестанно се изменя, всяка частица е живот... Привлича ги тяло, с което са в съзвучие, отблъсква ги
тяло, с което не са в съзвучие. Всички неща живеят в ритмични трептения, всички търсят хармонията и се отвръщат от
дисхармонията. Чистото тяло отблъсква грубите частици, защото те трептят с честота, различна от неговата. Когато
човекът промени честотата на трептенето си, тялото постепенно започва да изхвърля съставките, които не могат да влязат
в новия ритъм..."
"Чрез мислите си той задава основния тон на музикалната си композиция и определя ритмите – най-мощният фактор в
непрестанното изменение на телата му. С нарастването на знанията си той се научава да изгражда физическото си тяло с
чиста храна и така способства за хармонизирането му... Както ще видим, човекът обитава различни носители – физически,
астрален и мисловен. важно е да знаем и да не забравяме, че при нашето възходящо развитие съзнанието осмисля и
поставя под контрол първо най-нисшия – плътния физически носител. Във физическата област физическият мозък е
инструментът на съзнанието в будния живот... Човекът познава себе си като “Аз” най-първо във физическото тяло, след
това се открива и в другите. Във физическата област съзнанието може да прояви само онова, което физическият
носител може да поеме." / Ани Безант, "Древната Мъдрост"
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пон Ное 19, 2018 5:11 pm

Надвеси се грамаден облак от еретици. Това бе нова ерес, непозната по-рано на църквата, а именно учението на богомилите. Както изглежда, то е съществувало и преди баща ми, но тайно. Славата на богомилите се бе разпрост­ранила вече навсякъде.

Някой си монах, на име Василий умееше най-изкусно да проповядва безбожието на богомилите. Той имаше дванадсет ученици, които наричаше апостоли, а беше увлякъл след себе си и няколко ученички, съвсем извратени жени.

Злото се разпространяваше с бързината на огъня, бе проникнало и в най-знатни къщи, страшната напаст бе заразила голямо множество хора и опустоши много души.

Тогава душата на императора не можеше вече да по­нася това и той се зае да разследва тази ерес, която със своите отстъпнически замисли беше насочена против държавата.

Веднага изостави грижите си за Изтока и Запада и насочи вниманието си към духовните въпроси, а именно: да измъкне богомилската ерес като змия от дупката й, като възложи на мнозина да издирят този проклет Васи­лий.

Бяха изловени множество богомили и доведени в двореца. Един от тях, на име Дивлатий, първом не желаеше, но след като бе подложен на изтезания, издаде споменатия Ва­силий и неговите апостоли. Те също бяха заловени и докара­ни в двореца.

Архисатрапът Василий беше човек в монашеско облекло, с изпито лице, без брада, твърде висок на ръст. Импера­торът стана от трона да го посрещне и го покани да седне и да сподели с него дори трапезата, като му каза:

- Почтени отче, аз се удивлявам на твоята добродетел и искам да позная проповядваното от твоя почтеност учение, понеже нашите дела от само себе си са негодни и не водят към никаква добродетел…

Отначало Василий се преструваше и не даваше ухо на казаното, но все пак се възгордя от похвалите и най-сетне избълва догмите на ереста си.

Тогава императорът захвърли маската си и дръпна завесата зад себе си: там бяха скрити целият синклит, воен­ното съсловие и висшето духовенство, а писарят записваше всичко, което се говореше.

Василий не се и опита да отрича, но веднага пристъпи към защита и заяви, че е готов да посрещне огън, удари и всякаква смърт и остана непреклонен спрямо увещанията на императора да се отрече от нечестивото си учение.

Всички еретици – и корифеят, и хорът – бяха осъдени на изгаряне. Самодържецът заповяда да запалят на хиподрума голяма клада. Беше изкопана извънредно голяма яма и голямото количество дърва от високи и наредени дървета приличаше на планина.

След като кладата бе запалена, голямо множество хора започна да се стича на арената на хиподрума и по стъпалата [този хиподрум побирал 100 000 зрители - б.а.] и всички очакваха това, което щеше да се случи.

На другата страна бе забит кръст – на нечестивеца бе даден избор, ако някак се уплаши от кладата и промени мне­нието си, да отиде при кръста, за да бъде след това освобо­ден от огъня. Присъстваше и тълпата от еретици, които гледаха вожда си Василий.

А той гледаше с пренебрежение и докато бе далеч от кладата, се надсмиваше и викаше, че ангели ще го грабнат от огъня.

Но когато усети огъня и видя издигащите се пламъци, трещящи като гръмотевици, изхвърлящи огнени езици, висо­ки колкото гранитния обелиск, стърчащ в центъра на хиподрума, тогава този смелчага се смути. Започна да извръща очи, да пляска с ръце и да се удря по бедрата.

При все това и тази гледка не можа да го разколебае, нито огънят смекчи железния му дух, нито изпратените до него увещания на самодържеца го промениха.

И понеже се разнасяха много приказки и басните за него се носеха от уста на уста, палачите се уплашиха да не би по Божие опущение да стане някакво необикновено чудо и хора­та да видят нечестивеца да излиза невредим от огъня и да се яви после в някое многолюдно място, та по този начин ереста да стане по-страшна отпреди, хванаха го, вдигнаха го високо и го хвърлиха сред кладата заедно с дрехите и обувките.

Пламъкът, сякаш разлютен, погълна нечестивеца така, че не се почувства никаква миризма, нито димът се промени, появи се само една бяла ивица посред пламъка…

Кастанеда
След това продължи с разясненията си за практиките на старите ясновидци. Каза, че друго тяхно велико откритие се отнасяло до следващата категория на тайното знание: огъня и водата. Те открили, че пламъците притежават едно особено свойство: те могат да пренасят човека тялом, точно както водата.
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Чет Ное 29, 2018 5:33 pm

– Когато ние, като сериозни възрастни човешки същества, погледнем едно дърво – рече той, –
нашата събирателна точка подрежда безкраен брой излъчвания и прави чудо. Нашата събирателна
точка ни кара да възприемем група излъчвания, която ние наричаме "дърво". Той обясни, че
събирателната точка не само извършва подреждането, необходимо за възприятието, но изличава също
и подреждането на определени излъчвания, за да се получи по-голяма яснота на възприятието, нещо
като "обиране на каймака", една хитра човешка конструкция без аналог.

:think:
събирателна точка - система от убеждения/ум/ :hm:
Новите ясновидци забелязали, каза дон Хуан, че само човешките същества са способни да
групират още по-нататък групите от излъчвания. Той използва испанската дума за обиране на
каймака, за да опише процеса на събиране на най-вкусната част от млякото – каймака – от повърхност
на съд със сварено и охладено мляко. По същия начин при възприятието събирателната точка на
човека взема част от излъчванията, вече избрани за подреждане, и прави една по-приятна конс-
трукция с тях.
– Образите, които човекът получава чрез обиране на каймака – продължи дон Хуан, – са по-
реални от това, което възприемат другите същества. И това е нашият капан. Те са толкова реални за
нас, че ние забравяме, че сме ги получили като сме заповядали на нашата събирателна точка да
се появи там, където е. Забравяме, че те са реални за нас само защото нашата заповед е да ги
възприемаме като реални. Имаме силата да обираме каймака на подрежданията, но нямаме силата
да се защитим от собствените си заповеди. Това трябва да се научи. Да оставим обиранията на
каймака да се разпореждат свободно, както и правим, е грешна преценка, за която плащаме
така скъпо, както са платили и старите ясновидци за своите.

Това правя в момента "Това трябва да се научи" по време на сънуване ..... ама е доста :wow:

По въпроса с богомилите/толтеките/ споделям едно виждане което не ми дава мира .... :think: ами и толтеките както и богомилите са се опънали на летачите, та дори и Кастанеда с оповестяване на инфо за тях .... и пълна трагедия, съвременните индианци в резервати - българите подивяват а старите и можещите офейкали от тази реалност :rofl: . Право беше извънземното,като ни предупреди че са кофти противник.
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пон Дек 03, 2018 11:42 am

Оле е е .... с тая събирателна точка съвсем го оплесках :rofl: По време на сънуване установих че АЗ СЪМ се състои от два АЗ СЪМ.
АЗ СЪМ от първо внимание и АЗ СЪМ от второ внимание. За момент докато сънувах събрах и двата да съзнават едновременно :think: :wow:
Този от първо-физическия не можа да събере потока от информация в смислена верига и определено идея нямаше какво да прави ... втория пак АЗ е сега ми е трудно да го описвам. Да шантавото е, че и двете съм АЗ ... втория мисля че работи - събира едновременно много по широк диапазон от излъчвания и работи с тях за разлика от първия който ги намалява до ниво позволяващо му да функционира. Предполагам затова и толтекското учение се извършва по отделно за дясно и ляво съзнаване като крайната цел е спомняне нещо като хибриден АЗ между двете.
То затова в повишено съзнание има един който ти говори кое какво е докато наблюдаваш ... просто канала е много по широколентов така да се каже :think: За първи път като излязох от тялото си и го погледна ми стоеше чуждо .. не предизвикваше никава емоция , просто някакво си там тяло си лежи и почива, е сега съм направо :wow: защото и двата АЗА ги усетих че са ми същност. :hm:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пон Дек 10, 2018 4:56 pm

Мисля че маневрата за избор на персоналния ми летач за тиранин довежда до покачване на енергията ми , защото се осъзнах по време на сънуване и събирателната точка май беше в непознаваемото. Външния натиск .... такова ми беше усещането, е огромен ... тресях се като самолет в бясна турболенция, нищо не можах да събира в логическа връзка ... страха буквално беше безпредметен, просто одържах може би с волята да не ми се разпадне вибрационната ми същност . Какви ли не преживявания съм имал по време на сън но това буквално .... не знам с каква емоция да го опиша :think: . Добре че беше за кратко .. загубих възприятието си и отскочих в физическата реалност. Дори на физическо ниво нещо променено имаше ... бил съм притискан от гадни същности в съня ми и като излезеш си направо окапал .... да но това е нещо друго ... бях разтресен но не се чувствах зле или уплашен :think:
С това може да се позабавлява човек :rofl:
Прикачени файлове
Test.jpg
Test.jpg (80.69 KiB) Прегледано 41 пъти
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Сря Дек 19, 2018 10:58 am

Дон Хуан отбеляза колко лесно му било да открива недостатъци в това, което са
вършели старите ясновидци, и все пак, което си е право, никога нямало да му омръзне да повтаря
какви прекрасни постижения имали те. Той каза, че те разбирали Земята до съвършенство. Те не само
открили и използвали тласъка на Земята, но открили също, че ако останат погребани, събирателната
им точка подравнява излъчванията, които обикновено са недостъпни, и че това подреждане пуска в
действие странната, необяснима способност на Земята да отклонява непрестанните удари на
търкалящата се сила. Затова те разработили най-поразителни и сложни техники да се погребват за
изключително дълги периоди от време, без това да им вреди. В своята борба срещу смъртта те се
научили как да удължават тези периоди така, че да покриват хилядолетия
.

:think: състоянието в сомати постига същия резултат ..... Who Wants To Live Forever https://www.youtube.com/watch?v=_Jtpf8N5IDE
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Предишна

Назад към Други