Влез    Регистрация

Преглед в сънуването

Преглед на живота, освобождаване от лична биография
  • Автор
    Съобщение

Re: Преглед в сънуването

Мнениеот kas » Пет Май 13, 2016 12:53 pm

Аз съм навит - и само двама да сме дори.
INTENT
Аватар
kas
Администратор

Мнениеот Silviya M » Нед Май 15, 2016 9:55 pm

И мен бройте. :poligon:
The Great Path is really No Path. Morihei
Аватар
Silviya M
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Пон Май 16, 2016 10:02 am

И аз се включвам, без друго всяка вечер си ходим на кино фестове :rofl:
Хубаво е да сложим дата за начало и да действаме :yes:
Я да питам преди няколко вечери върви един сън и аз се осъзнах ..... реших да разгледам един човек по подробно и "видеото" спря .... понеже не се виждаше цялото тяло на човека, мислено , както на таблет, като увеличиш картината местиш нагоре-надолу и ляво-дясно за да разгледаш в подробности, се опитах да изтегля картината нагоре .... резултат, частта която виждах се изтегли нагоре и зае половината от зрителното поле ,а останалата половина в която очаквах да се появи останалата част от картината, се появи равномерно светло синьо поле, в следващия момент, се зареди очакваната част от картината но явно се впечатлих прекалено много и се събудих ..... ефекта приличаше, като при забавяне на зареждане на страница в интернет но липсващата част беше впечатляващо синьо ,като небе в чист слънчев ден :think: а да когато реших да преместя картината вложих едновременно с това и желание да променя детайл в нея и май попаднах на бъг .
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот zerozero » Сря Май 18, 2016 1:13 am

Дата за начало, примерно 21.05
Има цяла седмица от идеята, когато е пусната и който е навит, предполагам вече е писал.
Предлагам да се направи затворена секция и да ни пуснат на лична паролата, ако е удобно...
Четирима сме даже повече от достатъчно :)
-----
не намирам линк към практикума обаче
намирам някакъв различен вариант
практикума за който говоря, започваше с визуализиране на коридор и избиране на врата
после имаше нещо за пренасяне на предмет в сън - спиш с предмета в ръка и се опитваш да го визуализираш при заспиване
имаше и други неща; на мен конкретно, много ми помогнаха за сънуването, но както никога, не съм си копирала практикума на компа, за жалост
ще помоля ако някой го намери да даде линк тука
-----
нищо де, и този практикум е ОК
Просто предния ми даде много добри резултати и то за нула време, та затова се заинатих да го търся него
-----
http://lib100.com/book/dreams/vrata_1/% ... %D0%B0.htm
търсене с контрол+Ф и пишеме "Практический вводный курс по контролируемым сновидениям"

дали е издавана на български книгата?
ако не е, дали можем тука малко по малко да си преведем практикума на Равена? да речем в някоя тема за тази книга например.
-----
ето още нещо интересно:
http://naturalworld.ru/kniga_snovidenni ... ni-1-2.htm
http://naturalworld.ru/kniga_snovidenni ... upen-3.htm
http://naturalworld.ru/kniga_snovidenni ... upen-4.htm

кликва се на "скачать книгу", въвежда се цифровия код, показан на картинката и сваляш :)
zerozero
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Сря Май 18, 2016 10:21 am

Предвид, че се създава една нова реалност когато се започне практика , мисля че е добре да е от затворен тип за да не се сместват енергиите от четящите. Нашето намерение ще е изчистено и фокусирано в процеса и примерно енергия на неодобрение от четящ ще промени вибрацията . След приключване на практикума , ако учасниците са съгласни може да се публикува синтеза. Прегледах инфото. за Равена и е хубаво да структурираме информация ,нямам опит с Равена , затова ако Liar ,Kas могат да предложат структура на упражненията за да има еднаквост в действията, а как ще се преживеят от всеки от нас ще видим :yes: . Кой отваря практикумите и раздава паролите , че на мен определено не ми е ясно :hm:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот zerozero » Сря Май 18, 2016 1:27 pm

Съвсем отскоро съм във форума. Нямам си грам представа кой прави затворените теми и раздава пароли...
Някой дали може да каже тука, за да знам към кого трябва да се обръщам с молба за затворена тема при подобни идеи?

21ви ок ли е за начало или да го изтеглим на 19-20ти(може и днес ако е готова затворената тема...)?

За практикума на Равена - ще го публикувам на руски в първия пост на една тема и ще превеждам колкото мога по малко - във всеки следващ пост по един абзац. От първия пост ще изтривам вече преведеното. Така ако някой иска да помогне, може да пусне пост с преведен абзац, а после ще премахнем вече преведената информация, да не объркваме хората :)
Ако на друг не му се превежда, ще се захвана да превеждам навреме нещата за всяка следваща задача - те са по една задача на всеки 3 до 5 дена.
Гугъл транслейт ще помага за думите, които не знам.

Мисля самия практикум на Равенна да е в отворена тема. Няма смисъл да е затворен.
Последна промяна zerozero на Сря Май 18, 2016 2:30 pm, променена общо 1 път
zerozero
Активно сънуващ

Мнениеот вдъхновител » Сря Май 18, 2016 2:04 pm

zerozero това 3 твое ли е ? че ми иска парола :wow:
viewforum.php?f=31
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот zerozero » Сря Май 18, 2016 2:31 pm

Не е "мое", участвам в практикума.
zerozero
Активно сънуващ

Мнениеот kas » Сря Май 18, 2016 2:43 pm

вдъхновител написа:Кой отваря практикумите и раздава паролите , че на мен определено не ми е ясно :hm:

Ще направя нова тема в Практикуми viewforum.php?f=31 с парола и ще ви я пратя. Новодошлите може да питат всеки от нас за парола, мисля че няма проблем да се включат и малко след началото.

П.П. Zerozero, мисля че е по-добре да започнем с преведения практикум на български тук http://obe-bg.com/index.php/topic,530.0.html (за да не ограничаваме хората без знания по руски), а ако успеем да преведем впоследствие друг практикум, тогава продължаваме.

Прикачам копие на самия практикум. Ако ви стряска размера, отсега ви казвам, че ползите ще са ви занапред за цял живот, макар че би трябвало това да е ясно. Успех!

ravena.txt
Практикум Равена
(22.28 KiB) 207 пъти
INTENT
Аватар
kas
Администратор

Мнениеот zerozero » Сря Май 18, 2016 7:16 pm

Благодаря!! Явно го има вече преведено. Не ползвам Гугъл добре явно.
Кога почваме? на 21ви или днес-утре? и всеки в негова си тема ли ще пише или всички в една?
май трябва да си имаме една тема за питанки и в друга да слагаме кой какво прави, да не се спами практиката.
или направо в затворната секция да сложим тема за такива питанки директно и да почваме?
zerozero
Активно сънуващ

ПредишнаСледваща

Назад към Рекапитулация