Влез    Регистрация

За храната и а*ането на маговете!

Храната - основата за нашата енергия
  • Автор
    Съобщение

За храната и а*ането на маговете!

Мнениеот Shapore » Нед Юни 21, 2009 10:51 am

Преди да се издигна, той ми даде торбичка с орехи, които бяха натрошени, но не им бяха махнати черупките. Каза ми, че щом ще бъда дървесен обитател, трябва да се храня подобно на катеричка, по малко на един път и нищичко през нощта.
Казах му, че нямам нищо против, защото и без това никога не съм обичала особено да ям.
— А обичаш ли да акаш? — попита той, като се подсмихна. — Надявам се, че не, защото най-лошият момент от живота на дървото е, когато трябва да си опразниш червата. Хич не е лесно да боравиш с човешки изпражнения. Моята философия е, че колкото по-малко ги имаш, толкова си по-добре.
Той намери твърдението си за толкова забавно, че се запревива от смях. :] Все още кикотейки се, се обърна и ме остави да размишлявам над неговата философия.
:picnic:
Shapore
Участник

Re: За храната и а*ането на маговете!

Мнениеот ema » Нед Юни 21, 2009 8:10 pm

Препоръчвам ти филма "Господари на времето", който вчера гледах. :star:
Бях готова да го обсъдим. :awake:
ema

Мнениеот Shapore » Пон Юни 22, 2009 12:36 am

Вероятно говориш за филма
"Господарите на времето-Седемте предсказания на Маите"
"Los Duenos del Tiempo- Las Siete Profecias Mayas"
може и да го гледам има 8 сери ;))
ето откаде може да се свали ако иска някой
http://treasure.kolibka.com/array2/mile ... s%20Mayas/
Shapore
Участник

Мнениеот ema » Пон Юни 22, 2009 4:05 pm

Да, това имах предвид. :star:
ema

Мнениеот magal » Чет Юни 25, 2009 12:32 pm

ema написа:Препоръчвам ти филма "Господари на времето", който вчера гледах.
Бях готова да го обсъдим.

Наистина ли искаш да го обсъдиш ха-ха! Ами добре аз изгледах всичките серии...и не ми хареса. Информацията е разводнена и разбъркана, намесени са други вярвания култове и религии като е правено хаотично често и съвсем не на място. Ценното в тези почти 8 часа филми, можеше да се каже за 15-20 минути.
Разводняването идва от две посоки, първата разбира се финансовата...повече време повече парички, другата причина е зомбирането....докато гледаш...и се напъваш в купа безсмислени приказки да хванеш златното зрънце ти се втълпява агресия и вина. И тн...и тн...а кажи си и ти сега думата... :] :rofl: ;))
Аватар
magal
Активно сънуващ

Мнениеот moni » Чет Юни 25, 2009 12:37 pm

Shapore написа:.. Хич не е лесно да боравиш с човешки изпражнения. Моята философия е, че колкото по-малко ги имаш, толкова си по-добре.
:picnic:

А Шапоре...много си е вярно, колкото по-малко ядеш, толкова си по-добре!
Казвам го от личен опит! ;))
Спазва ли го някой този катеричков принцип на хранене, често, но само по няколко хапки?!

Може би Шапоре се храни така? М??
:barb:
moni
Участник

Мнениеот Arson » Чет Юни 25, 2009 2:03 pm

Забелязал съм, че книгите както и филмите са на нива. Какво имам предвид - един чете Тери Пратчет и си казва боже ква развинтена фантазия, чудесна фантастична серия е написал този, забавна, увлекателна, екстра - толкова. Друг чете и задълбава в истините, които са казани в тази фантастична поредица и си дава сметка, че автора е напред с материала. Трети вижда съвсем други неща, които са още по надълбоко. Можете да проследите този процес, ако четете едно и също произведение което Ви е впечатлило и харесало през период от 3-4 години. Ще видите, че всеки път ще Ви впечатляват други неща, произведението обаче не се е променило, то си е същото само нашата гледна точка се променя. Наистина имаше и плява в споменатия филм, но на мен лично много ми хареса. Комерсиалната част няма да я коментирам, колкото и да ни се иска да не е така, всички ядем хляб.
Arson
Участник

Мнениеот Shapore » Чет Юни 25, 2009 3:49 pm

Ало колеги ! Моля ви !
Придържайте се към кулинарната тема :barb: , стига с тиа филми :bath:
Shapore
Участник

Мнениеот ema » Чет Юни 25, 2009 6:24 pm

Гледах филма заради маите. И заради себе си.
През периода, за който става въпрос - от деветдесет и някоя година до 2013, в една от годините, озоновата дупка беше намалила размерите си. Тогава много ми се искаше хората да не купуват спрейове, аерозоли. И други. Не ги научих, разбира се. Следващото лято тя /дупката/ увеличи още повече размера си.
Много не разбирам от корпорации, капитали и промити мозъци. :))
И - относно храненето.
Има много неща, които могат да се направят в сън. При проблем с теглото - "ставаш и хапваш" нещо от хладилника. :star: Може и при главоболие, съществуват много идеи...
За отделянето - този съвет не важи. ;))
Макар че със сигурност имаш съвсем друго предвид, като си пуснал темата. :clap:
ema

Мнениеот newage » Вто Яну 17, 2012 1:17 pm

За храната всеки знае да говори, много форуми и книги са посветени, виж за а*ането... Проста работа ще кажете, какво има да се говори за него. Е, оказа се, че точно там са ни прецакали, и то много - съвременните тоалетни-столове бавно но сигурно повреждат тялото и причиняват куп болести. Повече по темата: http://squat.beinsa.info
Безусловната любов е нашият пропуск към Вселената
Аватар
newage
Активно сънуващ

Следваща

Назад към Здравословното и полезно хранене