Влез    Регистрация

Дискусии покрай практикума

Правене на неправене
  • Автор
    Съобщение

Re: Дискусии покрай практикума

Мнениеот josemity » Пон Ное 30, 2009 3:33 pm

"Къде, според теб, стоят/са летачите нощем?"

Ето, че пак се зацепвам за летачите (Магал, ;) )

А летачите са основно в летаческия ум.

Те не стоят постоянно до теб и в същото време са винаги около нас. Стационарното летаческо устройство, наречено разум, има, освен всичко друго, за цел да събере необходимата им храна - енергията. След като се събере достатъчно, идват, облизват те и оставят пак локвичката да се понапълни. Как става нощем? Ами много просто и аз вече писах за това. За зомбитата (тези, които и хал хабер си нямат от тях) това са масовите сънища т.е. събират на едно място много хора, устройват сцена, където ще се генерира храната им и айде на пиршеството. Друг вариант са сексуалните сънища. И макар да сънуваме, че сме само с един партньор (летача, който ни подИграва), зад сцената са поне още двама и ако първият нещо прецака, веднага се включват и сменят тактиката.

Друго нещо, което се сещам е, че нощем изчакват да заемем желаната от тях позиция на тялото. Те предизвикват всъщност това изменение на позицията на тялото. И именно, изчакват да легнеш по гръб. Тогава всичките ти енергийни центрове са отворени за тях. Затова и не случайно в книгите на КК се говори, че позицията за спане е по корем.

Тези от нас, които знаят за летачите и са преминали втората врата на сънуването имат нещо като ВИП внимание от тяхна страна. От една страна поради факта, че енергията ни е станала по-вкусна за тях, от друга страна, защото присъства възможността да се отделим от стадото. Летачите си имат йерархични структури и именно практикуващите стават обект на храна на тези от по-горния ешалон, по-силните. Затова колкото човек повече напредва, толкова по-сериозни стават изпитанията т.е. взаимодействията с тях.
Много дърпат надолу воладорес!
Неотдава се опитах по време на сън да разфокусирам погледа си, след като гледах в една точка пред себе. Тогава се случи нещо невероятно. Превърнах се в беформена маса, по краищата тъмна, а вътрешността бълбукаща, клокочеща златиста енергия, която започна да се извива спираловидно нагоре. Тогава си казах "Значи това е огънят отвътре!" и с радост очаквах какво ще се случи. И в следващият момент нещо ме дръпна надолу!
"Събидих се" в стаята ми и това "нещо" ме беше хванало за крака. Опитах се да се освободя от захвата и с ръка започнах да го оттласвам от себе си. То ми хвана ръката и започна да я облизва с настървение! И разбрах, че е летач! А какво е огънят отвътре, така и не преживях!

Ама ти така и не разказа нищо за опита ти с летачите, които така прекрасно познаваш. Или пак е било грешка на синтаксиса! Или пак не съм разбрала какво имаш предвид!
josemity
Активно сънуващ

Мнениеот ema » Пон Ное 30, 2009 8:25 pm

Сигурно не съм се изразила правилно. За през нощта. Искам да кажа, че съм си правила опити преди известно време да ставам нощем. И да се наблюдавам. Както и такива да спя през деня. Доколкото си спомням КК говори, че нощем, когато хората спят сунуването се получава по-качествено. Аз не съм на същото мнение. Затова си спях следобед. А през нощта - върша същите неща, като през деня.
Да разбирам ли, че летачите са ангажирани със зомбираните и са пропускали да ме забележат?!? Много странно. И при условие, че съвсем съзнателно съм усещала присъствието им и в съвсем будно състояние /физическо усещане/ през деня.
Колкото до сексуалните сънища, през целия си живот съм сънувала два пъти такива. За зло, или за добро. А смея да твърдя, че успях да си спомня голяма част от сънищата си изобщо.
В момента не сънувам нищо особено. Но за мен най-подходящо за ставане е спането на една страна. Много съм се чудила и защо гледано отгоре тялото е обърнато на другата страна. После прочетох защо.
Наистина не са ми интересни летачите. И пак си остава въпросът ми, къде бяха те, когато съм била и сто пъти по-дисциплинирана /и да речем не много заспала, зобирана/ в определени моменти. Не са ми интересни - независимо от тяхната йерархия. Има много по-интересни неща. Като гласът, примерно.
Писала съм тук-там за сънищата, това е от друга тема :

На въпроса ти - Кастанеда го е описал, като черния свят. Там цари непрогледна тъмнина и въпреки това мястото изглежда, като изпълнено чер агар-агар. Който не е лъскав.
Това са черните тунели с непрогледната тъмнина в земята. Има две, три места, които съм сънувала нееднократно и по някакъв начин ги свързвах с мини. Мини за добиване на черни бучки въглища. Обитавани са от невероятно кошмарни същества. Не смятам, че са били и 10-20% осъзнати сънища. Но страхът да се измъкнеш от там на всяка цена е 100- процентов.
Кастанеда казва още, че там времето тече бавно, докато тук е минала само минута. И се остарява бързо. Ако добре запомних - неговият нагуал не е имал проблеми с престоя си в черния свят.

:awake:
ema

Мнениеот ema » Пон Ное 30, 2009 8:35 pm

Халея, това за хората, което ти е направило впечатление, го наблюдавах и аз напоследък. Имам чувството, че по този начин много малко осъзнато - 1-2 % /много харесвам проценти за осъзнатост/, блеейки в цените на стоките, те не точно блеят... Сякаш по някакъв начин с поутихналия си мозък, разпускат блуждаейки. Или релаксират. Или се махат. Знам ли - може и да греша.
:awake:
ema

Мнениеот josemity » Вто Дек 01, 2009 12:25 pm

Ема попита
josemity : "Къде, според теб, стоят/са летачите нощем?"

josemity й отговори това, което знае.

В следващото си съобщение Ема пише
ema написа: Да разбирам ли, че летачите са ангажирани със зомбираните и са пропускали да ме забележат?!? Много странно. И при условие, че съвсем съзнателно съм усещала присъствието им и в съвсем будно състояние /физическо усещане/ през деня.

josemity излиза в почивка..от форума.
josemity
Активно сънуващ

Мнениеот ema » Вто Дек 01, 2009 5:35 pm

Да - И през деня. Като смениш режима.
Благодаря все пак.
:thanks:
ema

Мнениеот magal » Вто Дек 01, 2009 10:20 pm

Ха-ха....хей вещици...недейте така...."давайте житЬ дружно" ха-ха!
В същност не усещате ли, че....спретнахте пир на летачите.....ха-ха!
Оставете летачите....всички знаем, че борбата с тях е точно в това да не се борим с тях, колкото повече ги мислими се борим с тях толкова повече ни изцеждат....! Има и друг ефект....казала са го и хакерите ...в началото всичко върви супер цедят ни но силата ни расте и след това бум.....и всичко отива по дяволите...! Колко от нас имат силата са СИ за да успеят да станат няколко пъти след това.....!
Затова купона тече тук и сега.... :joy: :dance:
Аватар
magal
Активно сънуващ

Мнениеот ema » Вто Дек 01, 2009 10:49 pm

Наистина не са ми интересни летачите.

Прав си.
:clap: :fun:
ema

Мнениеот ema » Сря Дек 02, 2009 1:31 pm

Имам питане.
Защо не е затворен практикума. Както обикновено се прави с такива практикуми.
Необходимо ли е това, което пиша да се чете от "гости". Не мисля /за себе си говоря/, че имам нужда от поставяне на диагнози по телевизора. Вече някъде се опитах да кажа, какво значи сталкинг в превод на български.
А тази тема доста напомня на теми от други форуми. Което не смятам, че е задачата на практикума.

:fun:
ema

Мнениеот Странник » Сря Дек 02, 2009 2:49 pm

Пука ли ти дали 1 ще ни чете тъпотиите или 101? :))
Не виждам разлика. Нещо ценно, велико ли пишем та и да го крием?
Ако все пак някой има някакви притеснения, накрая ще помолим администраторите да изтрият темите свързани с практикума и готово.
Аватар
Странник
Активно сънуващ

Мнениеот ema » Сря Дек 02, 2009 3:46 pm

Бях "решила", че не ми пука. Ама знам ли, може на нещо друго да му пука. Може да е ЧСЗ /вече казах по-горе/. Може друго.
Много ми напомня например на "приятелското" развяване на "лични дневници" по форумите из нета. И обсъждането им - нещо такова. Мислех си /дълго време и хич не е ново/, че ако искам да развявам нещо лично - можеше да си направя блог. Не, че ще ми ги сложат /личните/под главата, като умра. :rofl:

А виж, какво е написал magal -

Колко от нас имат силата са СИ за да успеят да станат няколко пъти след това.....!

Сигурно не е нужна точно в този момент ниското ниво на вибрациите на публиката. :awake:
Така, както си го написал, изглежда твърде убедително да си помисля /отново/: "Имам три принципа. Ако някой не го кефят - мога и да ги променя. Само при едно условие, обаче - ако аз реша."
:star:

Казвах в тази тема точно, каквото мисля. Останалото - вие решавате.
ema

ПредишнаСледваща

Назад към Неправене