Влез    Регистрация
  • Автор
    Съобщение

Изследване на социалните шаблони

Мнениеот josemity » Нед Авг 07, 2011 6:40 pm

В тази тема прилагам изследване на социалните шаблони на личността. Изследването е направено от група виждащи от форума http://www.insensciety.org/.
Тъй като самата аз имах шанса да попадна в този експеримент, мога да обясня как той протичаше. Бяха избрани сред желаещите 12 мъже и жени, като всеки участник бе представител на типа от една група т.е. жените бяха север, юг, запад, изток, съответно сталкери и сънувачи, а мъжете съответните типове -куриер, човек на знанието, на действието и човек зад кулисите. От нас се изискваше да изпратим своя снимка , чрез която се определяше кой какъв тип е. Първите записали се, които отговаряха на изискванията, бяха включени в изследването.
В определен ден трябваше да съм на линия в руския вариант на скайп. Трима виждащи - двама мъже и една жена- провеждаха виждането.
Казаха ми какви са стълбовете т.е. социалния шаблон, каква ситуация го е активирала (това са възлите върху стълба) и аз трябваше да си спомня тази ситуация и да им напиша какво конкретно си спомням от нея.
След това отчета се публикуваше на страниците на форума, както се запазваше анонимността на участниците.

Смятам, че подобен опит ще е полезен за всички. Много от вас ще открият еднакви или подобни шаблони на описаните в изследването и това ще ви помогне по-бързо да направите прогрес в умирането ви като социална личност и загубванто на човешката форма.

Тексът е на руски и не съм го превела, защото не разполагам с достатъчно време в момента. Надявам се да намери доброволец да направи превода. Ако има проблем с терминологията, може да ми пише на ЛС.

Социални шаблони.doc
(355.5 KiB) 450 пъти
josemity
Активно сънуващ

Re: Изследване на социалните шаблони

Мнениеот kas » Нед Мар 30, 2014 5:07 pm

Превода на български ще бъде публикуван в тази тема viewtopic.php?f=19&t=711&p=3085#p3085
INTENT
Аватар
kas
Администратор

Назад към Интересни факти