Влез    Регистрация
  • Автор
    Съобщение

Как да си създадем хомеопатия с подръчни средства ;-)

Мнениеот newage » Вто Ное 17, 2015 10:34 am

Създателят на природата е направил така, че живите същества да имат в себе си всичко необходимо за да изживеят пълноценно биологичният си потенциал. Човекът не прави изключение. На практика ние носим аптеката със себе си, без да знаем. Нали сте чували за уринотерапия? - как собствената урина прочиства червата (с клизми) или лекува кожни и вътрешни заболявания.

Ето нещо интересно, макар да звучи напълно откачено. Получих го като знание в алтернативно състояние на съзнание и го споделям с вас: урината може да се програмира, подобно на хомеопатията o=

По време на секс идва момента, в който чрез мощен енергиен импулс (върхова точка, оргазъм), се излъчва намерението за новото дете. Така го усещам аз. Може да се каже, че този импулс идва от родителите и програмира, създава енергийната матрица на новото същество. Той трябва да дойде едновременно и от двамата, във върховата точка на оргазма, за да се създаде цялостен човек, с правилен тонал - така казва Д.Х. Аз усещам, че импулса се излъчва спонтанно от центъра на волята и "програмира" семенната течност. За жените не знам как е, но вероятно е подобно. Познат ли ви е този импулс за зачатие? Но не за правене на деца ще говорим сега.

А за това, че със същият този мощен енергиен импулс за зачатие можеш да създадеш хомеопатична матрица във собствената си вода - урината. Да излъчиш намерение за излекуване, възстановяване на даден орган или нещо друго в урината си. Звучи откачено, но не е случайно конструиран човекът така, че органът за зачатие и уриниране са слети в едно при мъжа и жената.

За да го направиш трябва добре да познаваш този импулс за зачатие на новото дете (така го нарекох). "Напомпваш" органа (сексуалната чакра) с усещането за мощен енергиен поток (върхова сексуална възбуда) и докато уринираш в някакъв съд (желателно да не е пластмаса или метал) излъчваш този импулс за зачатие слят с намерението си за което ще използваш хомеопатията - за лечение, регенерация на орган и др. После не е задължително да пиеш урината, можеш да добавиш само лъжичка или дори капки от нея в сутрешната чаша топла вода, както е с хомеопатията.

Знам, мнозина ще кажат, че няма нужда от цялата хамалогия и можеш само с мисъл да програмираш водата в една чаша. Може и така да е, но този сексуален импулс за зачатие е много по-мощен и създава трайна матрица.

Пишете, ако изпробвате този метод.
Изображение
Безусловната любов е нашият пропуск към Вселената
Аватар
newage
Активно сънуващ

Re: Как да си създадем хомеопатия с подръчни средства ;-)

Мнениеот вдъхновител » Вто Ное 17, 2015 1:55 pm

Странно но от няколко месеца също експериментирам с тази енергия. На първо време премахнах определението сексуална/така поне не храня "сексуалния егрегор" а и не профилирам резултата-"За да го направиш трябва добре да познаваш този импулс за зачатие на новото дете"/.Просто енергия с която мога да проявявам във физическия живот.За момента я използвам за възстановяване на хармонията и баланса в мен.При общуването си с отрицателно настроени индивиди а такива бол все още увличам от моята енергия и я блокирам в минусов порядък - изразяващото се в нервност напрежение и др. добре известни всекиму.
Моето позволение идва чрез масаж/и медитативно дишане/ при което е създадено необходимото намерение за прочистване и релакс и в масажиста и масажирания/липсата на сексуално желание е задължително иначе по-добре да се прави любов/.Трупа се много енергия а може би освобождавам моята, която е била ангажирана да поддържа минусовия порядък не знам но с тази енергия ОИТ-та ми са по-силни.
Така по отношение на думата секс - предпочитам любов, защото имам мъжки породист котарак, който периодично му водим котки и видях какво означава секс макар че си има предпочитания и някой наистина ги обича и по скоро прави любов , защото никога не ги бие напротив постоянно се галят лижат си ушите и голяма идилия ,а тези с които прави секс/очевиден/ то е бой ...насилие и накрая пълно безразличие :think:
Защо си обръщам внимание на думите ..... сигурен съм че те завихрят определена реалност, като от носещата/неутрална/ енергия образуват вторични, които ние изживяваме като проявление.
Сега по отношение на тази енергия съм си правил експеримент да не влагам никакво намерение ,когато я активирам/в продължение на минути цялото тяло се тресе а ти съзнаваш една пълнота..не знам как да го опиша но определено нямам нужда от нищо, което да добавя или извадя в този момент от себе си / .... резултата отново е пълен релакс и чувство за лекота и преливане с енергия.
След време запомних състоянието и когато имам нужда от релакс го възпроизвеждам .... хубаво е да си сам за да не те гледат околните с почуда :wow: :rofl: :rofl:
По отношение на матрицата на живота все още изследвам и нямам еднозначно разбиране към момента но не смятам ,че физическото е създадено за трайни неща, ако си открил нещо сподели :comp:

PS Това ми хареса ..... очевидно и други споделят преживяването на тази енергия по аналогичен начин :yes:
Ейприл: Въпросът, който пристигна от един от слушателите ни, е въпрос, който аз бих искала също да ти задам, и той касае екстаза и вашето определение за екстаза.
Башар: Преживяването да бъдеш напълно в синхрон със себе си като аспект на Първоизточника, какъвто си.
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот muskula » Пон Мар 21, 2016 1:02 pm

От доста време си мисля за урината като за средство за пречистване. Още не съм се престрашил да пробвам, но който е пробвал я много я хвали. Не знаех че може и да се програмира. Това е доста интересно.
muskula
Сънуващ

Мнениеот newage » Пон Мар 21, 2016 11:01 pm

muskula написа:От доста време си мисля за урината като за средство за пречистване. Още не съм се престрашил да пробвам, но който е пробвал я много я хвали. Не знаех че може и да се програмира. Това е доста интересно.

Вече го изпробвах и мога да кажа, че не е нужно да изпиеш цяла чаша, тук не количеството играе роля... И да, действа.
Безусловната любов е нашият пропуск към Вселената
Аватар
newage
Активно сънуващ

Назад към Интересни факти