Влез    Регистрация

Техника за освобождаване от разума

Какво трябва да знаем за летачите?
  • Автор
    Съобщение

Техника за освобождаване от разума

Мнениеот josemity » Пет Юли 06, 2012 11:47 am

Описанието й е на руски:
http://prostornews.ru/duxovnost/texnika-snyatiya-vualej-predlozhennaya-duxom-kak-osvoboditsya-ot-razuma.html

Много важно е:
1. преди да присъпите към прилагането й да прочетете всички коментари относно техниката
2. правете винаги три кръга
3. използвайте допълнителната техника на Ал (така се казва този, на когото Духа предлага тази техника)

От личен опит знам, че техниката дава страхотни резултати...
josemity
Активно сънуващ

Re: Техника за освобождаване от разума

Мнениеот zazzy » Вто Юли 10, 2012 7:43 pm

Изпробвах техниката. Обърках някой неща, преди всичко положението на ръцете, после втората и третата обиколка ги съкратих с две пресечки, НО въпреки това останах доволна. През цялото време намерението бе на моя страна. Защо така мисля: 1. Моят мъж излезе преди мен и каза, че като се прибере ще ме потърси по телефона, но си счупил велосипеда и ходил десет км. пеша,т.е. пприбрал се три минути преди мен. 2. Докато правих обиколките нищо не ми попречи. 3. През целия път, на небето облаците образуваха невероятни картини със специални ефекти. В края на втората обиколка, един гарван кацна близо до пътеката по която минавах, той не излетя, въпреки, че се разминахме на около метър. Това ме постави нащрек. Към края на третата обиколка, някакъв възрастен мъж едва не се блъсна в мен, като че ли целта му бе да ме спре, стоеше на мяктото където бе кацнал преди това гарвана и аз профучах край него. В резултат на всичко краката ме боляха много, пръстите на ръцете ми се бяха схванали, също така вратът и раменете ми бяха стегнати като от желязо и ме боляха два дни. На третия ден сънувах интересен сън. В него се опитваха /не знам кои/ да ми покажат разликата в стандартния начин на мислене и такъв без летаческа намеса. След много опити да схвана и тъкмо почнах да вдявам и ме събудиха някакви кучета, които се биеха на живот и смърт. Разправията им се разиграваше точно под моя балкон. Мисля да опитам отново в близките дни.
zazzy
Скаут

Мнениеот josemity » Пет Юли 13, 2012 1:34 pm

...
Последна промяна josemity на Пет Окт 05, 2012 10:41 pm, променена общо 1 път
josemity
Активно сънуващ

Мнениеот lexas » Вто Авг 14, 2012 10:52 am

Възможно ли е да се опише какво се прави в сбит вариант, така че да го пробвам и аз? Коментарите не са ми толкова важни, по-скоро ми се ще да си представя концепцията на упражнението, пък оттам ще се справим някак.
Освежи се!
lexas
Активно сънуващ

Мнениеот josemity » Вто Авг 14, 2012 5:11 pm

Двете ръце се поставят отстрани на хълбоците, с юмруци насочени напред. Лявата ръка - нормален юмрук, дясната- ппоказалеца и средния пръст са изправени, плътно прикрепени един към други насочени напред, а останалите два пръста се притискат от палеца...прилича на изобразяване на пистолет с ръка.
В това положение на ръцете се правят три кръга, чиято продължителност трябва да е около час на кръг, или общо около три часа. Кръгът не задалжително да е окръжност. Избираш си маршрут в града, който долу-горе има формата на кръг...да кажем обикаляш квартала...важното е мястото, от където започваш кръга да е мястото, където той приключва т.е. една и съща точка.
Ходи се в състояние на вътрешно мълчание. Изобщо не се гледа в земята, това е забранено, защото натрупаната енергия се поглъща отново от паразитите. За ръцете важи: да не се свиват двата насочени и изпънати напред пръста, колкото и да те боли. Представяш си как оставяш огнена диря след себе си или огнен тунел. Това е твоя пръстен на силата, който ти в момента създаваш.
Не разговаряш с никого и не спираш. Не отговаряш на телефони.
И така до края на упражнението.
Надявам се да ти е станало ясно.
josemity
Активно сънуващ

Мнениеот lexas » Нед Авг 19, 2012 5:50 pm

Определено. Благодаря ти.
Освежи се!
lexas
Активно сънуващ

Назад към Летачите / Хищниците