Влез    Регистрация

Места БЕЗ летачи

Какво трябва да знаем за летачите?
  • Автор
    Съобщение

Места БЕЗ летачи

Мнениеот newage » Вто Яну 17, 2012 1:42 pm

Сега ми светва защо много от космонавтите, които отиват в открития космос получават прозрения и започват да вярват в Бог - ами там няма летачи да им ядат обвивката на осъзнаването. Така тя има достатъчно време да порасне, а те - да разширят осъзнаването си.

Въпросът е - има ли НА ЗЕМЯТА места, където летачите нямат достъп - дълбоки пещери или високи планини? Дали това е причината редица йоги да се оттеглят във пещери във високите върхове на Хималаите? Същото се питам за долмените.
Безусловната любов е нашият пропуск към Вселената
Аватар
newage
Активно сънуващ

Re: Места БЕЗ летачи

Мнениеот kas » Сря Яну 18, 2012 2:08 pm

Сигурен ли си, че в космоса няма летачи. Аз лично не съм убеден. Но въпроса е изключително интересен. Ако някой знае достоверна информация ще бъда благодарен да я сподели.
Нещо друго, което според мен е вероятно да се случва: тъй като човека се поставя в необикновена среда, тоналът му се претоварва и е възможно временно да се окаже без летач.
INTENT
kas
Администратор

Мнениеот sharga » Сря Яну 18, 2012 3:38 pm

newage написа: ами там няма летачи да им ядат обвивката на осъзнаването. Така тя има достатъчно време да порасне, а те - да разширят осъзнаването си.

То дървото на осъзнаването израства бързо (за 1 мин.) когато си без ума на летача, пък и ефекта е малко прехвален в книгите, то по скоро се иска енергия а не осъзнаване, осъзнаването е по скоро за далечина на виждането не толкова за качество на виждането

newage написа:Въпросът е - има ли НА ЗЕМЯТА места, където летачите нямат достъп - дълбоки пещери или високи планини? Дали това е причината редица йоги да се оттеглят във пещери във високите върхове на Хималаите? Същото се питам за долмените.

има няколко места но не съм ги тествал, ако някой има възможбност да отиде и да се увери лично

- връх Ботев
- сетринско ханче, Ловеч, хижа Велика (това може и да не е в нашия свят а в някоя от паралелките)
- Юндола, където точно обаче ???
- Тракийска низина , Духлата

дори и да се отиде нанякои от тези места не се знае дали наистина отърването там е пълно. За съжаление или за радост описания в книгите похлупак - тъй нареченото чуждо устройство вече не е така както преди. И не можеш просто когато решиш да си го махнеш. От няколко години влиянието на чуждото устройство е направено не да е на всеки по отделно а централно като пак има елементи и по хората но начинът на освобождаване е доста по труден да не кажа невъзможен. Чрез дисциплиране може да се достигне наистина състояние в което да не ни ядат (позицията на безжалостност), но си остава ума на летача който остава да влияе, а то това все едно нищо праиме
Но все пак има добра новина че след около 2- 3 години ще дойдат времена да се отървем от тях :))
Просто засега всички шефчета не дават летачите да бъдат пипнати
sharga
Посетител

Мнениеот newage » Сря Яну 18, 2012 5:51 pm

sharga написа:
newage написа: ами там няма летачи да им ядат обвивката на осъзнаването. Така тя има достатъчно време да порасне, а те - да разширят осъзнаването си.

То дървото на осъзнаването израства бързо (за 1 мин.) когато си без ума на летача, пък и ефекта е малко прехвален в книгите, то по скоро се иска енергия а не осъзнаване, осъзнаването е по скоро за далечина на виждането не толкова за качество на виждането

Ще ми се да е така, но ето какво намирам в цитат от Тенсегрити семинар, Март 1995:
"Таиша сподели, че е събрала достатъчно осъзнаване до нивото на колената, което й позволява да възприема фантастични светове. Карлос е събрал дори повече, а осъзнаването на дон Хуан покривало цялото му тяло и способността му за възприятие била невероятна".

Ако Таиша и Кастанеда след толкова работа не са успели да възстановят цялата си обвивка, едва ли става дума за 1 мин. работа...

Tensegrity Workshop held on March 1995. The workshop included lectures by Florinda Donner-Grau and Taisha Abelar.

Florinda and Taisha discussed the Voladores, or Flyers. These are a species of inorganic being whose food is human awareness. These minions of the Eagle munch on us to the extent that the only day-to-day awareness we have left is used for self-reflection.

According to don Juan, the Voladores have munched us down to our feet, literally. We are like fat chickens in a chicken coop waiting to be consumed. The more egomaniacal our self-concern, the better we taste to them. However, we can produce an awareness that is rejected by the Voladores, awareness developed through discipline. Such awareness is unpalatable to them, and we can keep it. Taisha described herself as having retained enough awareness to extend from her feet to her knees, which allows her to perceive fantastic worlds. Carlos has developed even more, and don Juan's awareness covered his entire body. His ability to perceive was likewise enormous.
Безусловната любов е нашият пропуск към Вселената
Аватар
newage
Активно сънуващ

Мнениеот kopcap » Сря Яну 18, 2012 9:29 pm

newage написа:Taisha described herself as having retained enough awareness to extend from her feet to her knees, which allows her to perceive fantastic worlds.

Мисля че става въпрос за две различни неща - в единият случай за състоянието, в което възстановяваш обвивката на осъзнаването - това наистина става за една минута. Мога да го оприлича като ледена вълна, която бавно ни покрива - може би наистина е за около минута. Очевидно Тайша е успявала постоянно да задържа обвивката на осъзнаването си над коленете - нещо, което само безупречен воин е способен да извърши. Докато спонтанно възстановяване може да се появи и при хора с доста по-ниска енергия.
Неразбирането е втората стъпка към неразбирателството. Първата е нежеланието за разбиране.
Аватар
kopcap
Посетител

Мнениеот lexas » Пет Яну 20, 2012 1:46 pm

Не съм чувал за места без летачи. На мен това ми звучи като "свещена земя" от "Шотландски боец". Земя, където нямаха право да се бият и да си режат главите, за да си вземат силата един от друг. Един безсмъртен се беше изхитрил така и си стоеше от много стотици години на свещена земя, без някой да го докосне и с пръст. Обаче един ден дойде време да води битка и го убиха на мига. Той не беше водил двубои, не беше взимал силата на никой, не знаеше какво е да си воин. Така че... дори да има места без летачи, те няма да имат никаква стойност за един човек, освен временна. Истинската работа е на бойното поле, а не на свещена земя. Тук пак ми намирисва на тайно желание да се спасим чрез външна помощ, от външен източник. Няма да стане така. Само огънят отвътре и това е.

sharga написа:

newage написа:Въпросът е - има ли НА ЗЕМЯТА места, където летачите нямат достъп - дълбоки пещери или високи планини? Дали това е причината редица йоги да се оттеглят във пещери във високите върхове на Хималаите? Същото се питам за долмените.

има няколко места но не съм ги тествал, ако някой има възможбност да отиде и да се увери лично

- връх Ботев
- сетринско ханче, Ловеч, хижа Велика (това може и да не е в нашия свят а в някоя от паралелките)
- Юндола, където точно обаче ???
- Тракийска низина , Духлата

дори и да се отиде нанякои от тези места не се знае дали наистина отърването там е пълно. За съжаление или за радост описания в книгите похлупак - тъй нареченото чуждо устройство вече не е така както преди. И не можеш просто когато решиш да си го махнеш. От няколко години влиянието на чуждото устройство е направено не да е на всеки по отделно а централно като пак има елементи и по хората но начинът на освобождаване е доста по труден да не кажа невъзможен. Чрез дисциплиране може да се достигне наистина състояние в което да не ни ядат (позицията на безжалостност), но си остава ума на летача който остава да влияе, а то това все едно нищо праиме
Но все пак има добра новина че след около 2- 3 години ще дойдат времена да се отървем от тях :))
Просто засега всички шефчета не дават летачите да бъдат пипнати

Sharga, говориш като врял и кипял практик, който лично е видял всичко, за което пише. Надявам се да е така. Ти лично видял ли си с очите си (да не говорим, че и това не е истинско доказателство, но все пак е нещо...), че летачите са минали от индивидуално управление на дивеча си към централно управление?

Също така цялата сериозност на горното твърдение, че сме поставени в някакъв невъзможен за измъкване капан и че вече при все всичките ни усилия, все едно нищо не правиме, се обезсмисля, когато казваш, че след 2-3 години щели да дойдат времената да се отървем от тях. И че даже "шефчетата" ( Кой визираш с този израз, btw? ) в момента не давали летачите да бъдат пипнати.

Доколкото за мен това си е несериозно да очакваме помощ "Отгоре", независимо дали такава има или няма, а още по-несериозно е да се осланяме на външни времеви цикли, за да очакваме, да отдаваме силата си в настоящето на някакво "време", някаква "дата", в която "нещо си" трябва да се случи, когато "шефчетата" отгоре разрешат "летачите" да бъдат пипнати, за да им се разклати "управлението". Всичко това аз съм повече от убеден, че огромната, тоталната маса от хора изобщо нито виждат, нито усещат, нито дори полъх на влияние реално си дават сметка да има. Така че е изключително по-добре да се фокусираш върху настоящето, да събереш силата си и да действаш, отколкото да въртиш ментални разсъждения за "положението и колко трагично и безнадеждно е то".

Още един въпрос към теб. След две-три години "шефчетата отгоре" ( с които ти очевидно си в директен контакт. В директен контакт ли си с тях през цялото време? През цялото искам да кажа, а не "от време на време". ) какво точно ще разрешат да се пипне на летачите? Централното управление, дето е създадено и хората не можем изобщо да направим нищо по въпроса, щото е нещо невероятно? Или разрешават да се пипне индивидуалното устройство във всеки човек? Кое от двете?
Освежи се!
lexas
Активно сънуващ

Мнениеот sharga » Съб Яну 21, 2012 3:28 pm

lexas написа:Не съм чувал за места без летачи. Така че... дори да има места без летачи, те няма да имат никаква стойност за един човек, освен временна.
Да но когато човек достигне един връх той вече го е изкачил и знае до къде може да се опитва да стигне. Това като 'peak' в който ти си най високо. А след това се опитва да стигнеш пак до там но вече имаш цел преживял си го. Така че нищо не ти пречи да си направиш екскурзия до връх Ботев. Ако не друго поне ще се разходиш добре :)

lexas написа: Истинската работа е на бойното поле, а не на свещена земя. Тук пак ми намирисва на тайно желание да се спасим чрез външна помощ, от външен източник. Няма да стане така. Само огънят отвътре и това е.
Няма желание :) Ако на теб ти е 'достатъчно' (можеш) да си живееш като обикновен човек живей си. Просто като войн се живее по комфортно, пък и буферите на живота на обикновения човек понякога не са достатъни да оцелееш именно затова ставаш войн, не просто от прищявка или че някой писал книги. Но това да си войн е за всеки момент по отделно така или иначе пак си остава идиотщината както го е казал До Хуан :)

lexas написа:Sharga, говориш като врял и кипял практик, който лично е видял всичко, за което пише. Надявам се да е така. Ти лично видял ли си с очите си (да не говорим, че и това не е истинско доказателство, но все пак е нещо...), че летачите са минали от индивидуално управление на дивеча си към централно управление?
С очите не, но с тялото да, тялото вижда. И да видял съм лично. Но тъй като всяко нещо във второ внимание може да бъде изманипулирано тука важи правилото 'Вярваш без да вярваш'. Това се отнася и за всички мои писаници по долу :)

lexas написа:Доколкото за мен това си е несериозно да очакваме помощ "Отгоре", независимо дали такава има или няма
Няма за какво да очакваме помощ отгоре. Има достатъчно хора от земята които са готови и могат във всеки един момент да им сринат системата ЦЯЛОСТНО (на летачите) или поне да опитат със всички сили.

lexas написа:, а още по-несериозно е да се осланяме на външни времеви цикли, за да очакваме, да отдаваме силата си в настоящето на някакво "време", някаква "дата", в която "нещо си" трябва да се случи, когато "шефчетата" отгоре разрешат "летачите" да бъдат пипнати, за да им се разклати "управлението".
:) Защо да е несериозно? За всяко нещо си има момент. Истината е че дадено нещо за да се склучи се чака точен момент, не може всяко едно нещо да го правиш във всеки един момент.

lexas написа: Всичко това аз съм повече от убеден, че огромната, тоталната маса от хора изобщо нито виждат, нито усещат, нито дори полъх на влияние реално си дават сметка да има. Така че е изключително по-добре да се фокусираш върху настоящето, да събереш силата си и да действаш, отколкото да въртиш ментални разсъждения за "положението и колко трагично и безнадеждно е то".
Принципно съм свободолюбива натура и се боря за свобода но сега просто недават. Кои са шефчетата ли, че ти ги знаеш, ще изброя някои от тях, намерението, орела, Бог - който и да е от всичките, и много други които потвърждават казаното от първите.

lexas написа:Още един въпрос към теб. След две-три години "шефчетата отгоре" ( с които ти очевидно си в директен контакт. В директен контакт ли си с тях през цялото време? През цялото искам да кажа, а не "от време на време". ) какво точно ще разрешат да се пипне на летачите? Централното управление, дето е създадено и хората не можем изобщо да направим нищо по въпроса, щото е нещо невероятно? Или разрешават да се пипне индивидуалното устройство във всеки човек? Кое от двете?

Да, мога да си говоря с тях. иначе не се знае какво точно ще разрешат да се пипне. Нещо ще отпадне но какво явно зависи от нещо свързано с хората със самото им развитие , но не съм сигурен де, това са догатки. Преди време когато стана промяната с централното управление, беше отпуснато това хората да качат няколко нива на енергия това стана. (Просто един плъзгач беше леко мръднат, една степен примерно) Не знам дали се е усетило , аз лично попитах едно момиче и тя каза че се усеща с повече енергия. Тя беше качила 2 нива повече. От второ беше станала 4-то. А сега виждам че е 9-то . Значи все пак нещата се променят а. Навремето бях първо ниво на енергия и когато станах 4-то разликата беше доста голяма. Но съм се бъхтил доста докато кача четвърто. Това беше някъде преди 7 години

Както казваш може да събера сила и да се опитам да отърва поне себе си от ума на летача, защото наистина е доста по тихо без него, опитвал съм се три пъти досега без успех. Някой път ще опитам пак. Ще пийна малко кола и ще съм готов :) Сега не ми е зор.
elvenally.wordpress.com
beyond.reproof.googlepages.com
sharga
Посетител

Мнениеот lexas » Съб Яну 21, 2012 9:23 pm

Shargа, колко нива има според теб? Говориш за 1-во ниво, 4-то ниво и 9-то ниво. Колко са общо и можеш ли да кажеш как се познават различните нива, според твоето виждане?
Освежи се!
lexas
Активно сънуващ

Мнениеот sharga » Съб Яну 21, 2012 10:28 pm

lexas написа:Shargа, колко нива има според теб? Говориш за 1-во ниво, 4-то ниво и 9-то ниво. Колко са общо и можеш ли да кажеш как се познават различните нива, според твоето виждане?

това е интересен въпрос. Преди едно от високите нива беше 60. Случи ми се преди същества да идват до мен и да стоят на 10 метра, защото иначе енергията им ме смазва. Тялото свиква де, ама е нужно време, когато едно такова яко същество се приближи , направо ти става зле и почва да ти се повръща от налягането на енергията. Но нещата се промениха. Нивата се увеличиха, нещо в обкръжаващата среда е различно, което позволява на съществата да качват по големи нива на енергия. Може би е свързано с промените за които се говори и също с фотонния 'облак' за който се споменава на доста места. Сега май има същества които са ниво 6400 на енергия. Но ако един нормален човек е 7-10, триделните са около 40-то, 4-делните са около 80-то и вече други същества също са по 200, 300 и нагоре.

Днес точно гледах един епизод на Наруто Шипууден за акумулирането на природна енергия. Може да видите как става от филмчето. понеже ние навсякъде сме заобиколени от много енергия можем много бързо да я акумулираме в тялото чрез визуализация, която естествено зависи от въображението на приемателя , тоест на този който се опитва да привлече енергията. Така че придобиването на количества енергия не е проблем въпроса е във въображението. Ако нямаме такова има достатъчно филмчета от сорта на Наруто където има множество примери :) Епизода е 156 След като изгледах епизодчето си направих 6 фунии които да смучат енергия от пространството, дълги по 60 метра и резултата се усети веднага

Как се проверява ми просто виждаш за определен човек и то се явява като цифричка :) Верността на резултатите се проверява чрез сравнение на различни хора и/или същества
elvenally.wordpress.com
beyond.reproof.googlepages.com
sharga
Посетител

Мнениеот josemity » Нед Яну 22, 2012 8:18 pm

Shagra, би ли споделил повече за твоите осъзнати сънувания и съществата, с които си общувал. Желателно с по-малко интерпретация на сънищата от твоя страна т.е. Сюжета на съня ти, разговорите (ако е имало такива).
josemity
Активно сънуващ

Назад към Летачите / Хищниците