Влез    Регистрация

Подробно за летачите

Какво трябва да знаем за летачите?
  • Автор
    Съобщение

Re: Подробно за летачите

Мнениеот muskula » Вто Фев 21, 2012 7:50 pm

newage,летачите също са неорганични.Всички същества за които си говорим тук са неорганични.Скитниците за които говорят хакерите-това са самите летачи.
muskula
Активно сънуващ

Мнениеот vga » Пон Юли 16, 2012 10:37 am

Спомних си като дете как ми забиха един такъв клин,ритахме футбол на улицата,имаше и цигани и някакви от по-голямата банда - (махлата си е такава смесена - мизерия),беше много весело и на мене ми беше много смешно ей така от нищо,необяснимо,но и нещо ми причерняваше,някой ме удари доста силно и плътно по горната част на гърба,залитнах и паднах,но другите си продължаваха да ритат.Това си го обясних едва наскоро.Та летачите са и цигани и всякакви,нали са 9:1.
Мисля си,че това може да е нещо като магьосническото дърво - на което клоните са в земята,а корените в небето.Като гръбнака - нервната система прилича на дърво.Масово - голямо дърво - с много клони и корени - клоните като клинове в хора,които са долу - болни или просто целта наистина е да са в земята - колко грозно!
Както и приказката - "клин клин избива",се отнася за втори такъв,чиято уж цел е да махне първия.
Те и поликлиниките са си такива - по клиновете.Това явно си е масова организация,световна,навсякъде.Политика - та това са те - летачи,нагли,изкривени,неестествени,загубили всякаква човешка форма.Зависими - тяхната сила е от клиновете на жертвите им.Или на други летачи,обработващи "масите".Лидери в политиката?Воладори или влудори.И връзката с психиатриите,които трябвало да се избегнат.Там са също такива,може би от най-силните,работят с изпаднали в обществото и са източник на PSI налягането,присъщо на паразитите.

Като говориме за дървета,се сещам и за тези,които са изписали/издялкали имената си по дървета из природата.Те биха могли да са своеобразни паразити по тези дървета,разчитащи на тяхната сила,както знаем дърветата са много по-силни от човеците.Нещо като естествени магьосници - дървесни духове.Колко просто - просто си изписваш името на някое дърво и може би някакви ритуали и готово - вече си силен като дървото.Дали не са и те такива летачи - захранващи "своето дърво" с нещастници.
vga
Участник

Мнениеот josemity » Сря Сеп 12, 2012 12:13 pm

Току-що разгледах снимките на ползвателя DarthVader в раздела "Други", тема "Az sam". Обръщам ви внимание на тези снимки, защотото няма по-нагледен пример, който да покаже какво всъщност е отношението на летачите към нас - арогантност, безкруполност, ехидната и надменна усмивка....въобще всички атрибути ( дори самия член) са ги виждала в своите стълкновения с тях.
Ето защо, ако някой все още си мисли, че излъчвайки любов може да измени тяхната настройка и отношение към нас, жестко се самозалъгва. Цялото им поведение демонострира само едно- нашата ничтожност.
В темата опитности по време на сънуване, бях споделила и препоръчала да се научите да създавате органична енергия по време на сънуването - огън, вода, въздух, земя. Това е много просто. Достатъчно е само да възнамерите и си представите как създавате тези стихии.
Та по време на едно от сънуванията ми, се появиха двама летачи, които ми казаха, че аз съм абсолютно никой и ми доведоха един такъв като DarthVader, който беше гол, хилеше се като малоумен и летачите го подтикваха към мен да ме наебе ( извинявам се за пошлия израз, но това беше есенциятана отношението им). Създадох огън, който излизаше от ръцете ми и първото нещо, което хванах е коравия к...р на онзи и го изпепелих, а после и него целия. И с пепелта, която остана в ръцете ми, посипах двамата летача. Това ги втрещи и парализира. Напуснах
съня. На следващата вечер, се появи стар мъж и ми каза, че съм убила човек. Попитах го кой е той. Отговорът бе
" комплексната човешка матрица". Дни наред не ми даваше покой мисълта, че наистина съм причина за смъртта на
един човек. Споделих моите тревоги с един практикуващ и той ме попита дали съм използвала техниката да видя енергия. Отговорът ми беше отрицателен и като препоръка от мен, преди да пристъпите към подобна стъпка,
изпепеляване, се убедете, че не става въпрос за органична енергия.
Препоръчвам на админите да не изтриват снимките. Те са просто прекрасен нагледен пример за летаческата настройка към нас. DarthVader e именно тази манифестация в човешки образ!
josemity
Активно сънуващ

Мнениеот vga » Чет Сеп 13, 2012 6:47 pm

Такива свине са владелци на сияйните паразити струва ми се.Нахлуващи сияйни ениргиини петна с определено движение на жизнената сила.То никога не съвпада с вашето движение на жизнената сила.Ако пък съвпада и се задържи по-дълго върху вас,може да стане част от тялото ви и да казвате "аз съм".Ставате сланинест и слаб,слабо подвижен,под въздействието на свинския паразит,който най-добре ви знае.Отношението на свините към всичко е особено собственическо,но да знаем че са и чувствителни и поетични и си имат характерни черти,които можем да видим например от стихотворението на С.Михайловски: http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID= ... 49&Level=1 или от китайски хороскоп за знака на свинята.Те казват за себе си:аз имам едно хубаво излъчване,сияние,и се мислят за нещо като святи.Ама и тях ги е*ат.Много ми е странно как това парче лой е успяло да го надърви,няма ли проблеми с артериите?!?Сърцето?!?Сега си обяснявам че единственият им шанс да са живи,е да паразитират.
Последна промяна vga на Чет Сеп 13, 2012 7:00 pm, променена общо 1 път
vga
Участник

Мнениеот vga » Чет Сеп 13, 2012 6:58 pm

Сега сериозно за по-сериозните,оригинални паразити - имаше един такъв от черните неорганични петна на Пирин,малко над Банско,до една рекичка.Мястото е шумно и усойно.Самия шум предполага нечуването на звуци от идващи неща.Усещането беше доста стряскащо и страшно,със осъзнаването,че нещо идвало да те убие.Първата реакция беше да се огледам за диво животно или човек,но нямаше никой.Страха си беше в мене и се чувствах беззащитно,внушението беше "идва".Това продължи няколко секунди,след което нещо се развиках неуверено че е паразит и изчезна.Забелязва се стрелкащата се тъмна сянка и се усеща страха,сякаш иска да ви вземе нещо и плаши,за да вземе.
vga
Участник

Мнениеот kas » Чет Сеп 13, 2012 8:57 pm

josemity написа:Препоръчвам на админите да не изтриват снимките.

Съжалявам, но след като видях първата ги изтрих... :angry: Всъщност не съжалявам въобще. Пък и от доста време се чудех дали този е спамър. Мисля че има достатъчно демонстрации на такива в интернет. Предварително благодаря за разбирането.
josemity написа:Ето защо, ако някой все още си мисли, че излъчвайки любов може да измени тяхната настройка и отношение към нас, жестко се самозалъгва.

Много добро попадение! Преди време наистина вярвах, че може да се хвърли мост между жертви (нас) и хищници (летачите). Но постепенно и доста болезнено започнах да осъзнавам, че това е бил поредният им трик, за да "ме въртят на пръста си".
INTENT
Аватар
kas
Администратор

Мнениеот DarthVader » Нед Сеп 16, 2012 7:12 pm

съжалявам ако съм създал впечатлението за арогантност, безкруполност и надменност. Това поско беше предизвикателство към мен, а не към някой друг. Сори, че така се е възприело.
А ти сигурна ли си, че в оня съм беше неорганично?
Аватар
DarthVader
Участник

Мнениеот DarthVader » Нед Сеп 16, 2012 7:14 pm

vga написа:Такива свине са владелци на сияйните паразити

малко грубично, но мй си го заслужих.
Аватар
DarthVader
Участник

Мнениеот muskula » Пон Сеп 17, 2012 1:05 pm

dartvader,дьлбоко сьм потресен и леко вьзмутен от оная ти работа!!! Извинявай че не можах да видя всички снимки! Виждам,че и дамите са впечатлени. Даже го сьнуват!!!:) Добре, че josemity знае как да се оправя с мьжете че иначе щеше да стане една.... Сигурен сьм,че дамите са разгледали всички снимки и то по няколко пьти.Признайте си! Стига си развращавал момичетата щото почват да си мислят за глупусти и не си варшат работата т.е. да пишат вьв форума. josemity е права,че това илюстрира перфектно отношението на летачите кьм нас само че искам да добавя нещо: МОЕТО КьМ ТЯХ Е СьЩОТО!!! Тея летачи са егати бальците! Бия ги на всяка крачка! Сега дето ми се правят на големи господари сам измислил начин да се оттарва от тях и ще ми ядьт дартвейдьрския ........!
muskula
Активно сънуващ

Мнениеот DarthVader » Пон Сеп 17, 2012 5:20 pm

Мускул, зарежи снимките и без това ги няма.
По-интересно е как бориш летачите на всяка крачка, т.е. как ги разкриваш , например, че да се сбориш с тях?
Последна промяна DarthVader на Вто Сеп 18, 2012 10:18 pm, променена общо 1 път
Аватар
DarthVader
Участник

ПредишнаСледваща

Назад към Летачите / Хищниците