Влез    Регистрация

Подробно за летачите

Какво трябва да знаем за летачите?
  • Автор
    Съобщение

Re: Подробно за летачите

Мнениеот kas » Пон Яну 09, 2012 10:42 pm

josemity написа:Въпрос
Каква е разликата с летачите които подскачат като тъмен облак и се тряскат върху енергийната част на човека. В същото време се твърди, че то стои на главата ни с разни пипала пуснати към тялото и са постоянни тоест още при раждането ни се лепват като паразити. Реално кое е летач и каква е разликата!?!? Интересно ми е , дали както в мексико а и както ми се струва мой и по русия има някакви групи последователи с водач и т.н. , дали и тук в БГ има!?!

Отговор
Това, което описваш като пипала и тъмния облак са два различни летача. Единия, стационарният, представлява нещо като шапка върху главата на човек, а пипалата са свързани с основните енергийни центрове в тялото – бъбреци, черен дроб, далак, центъра в основата на шията (или центъра за вземане на решения) и при жените матката - общо 6. Тези пипала имат черен цвят и са доста тлъсти – като дебело въже. Един път се опитах да ги изкарам от тялото си и успях, но само за кратко. Летачът отново да намери начин да се върне. Затова подобни усилия са безмислени. Много по-ефективно е да се направи така, че самата шапка да намали своите размери и да изсъхне. Всички практики, описани от Кастанеда водят към тази цел. Предварително условие е да възнамерим това да се случи.
Тъмните сенки са летачи, неприкрепени само към един човек и имат възможност свободно да избират своята жертва. Сред тях има йерархия. Може да звучи абсурдно, но се специализират върху различни човешки емоции и състояния. Сред тях има доста силни и ако човек се поддава твърде дълго на.. да кажем на самосъжаление, има голяма вероятност да предизвика интереса на такъв силен летач. Ако това стане, няма изход. Човек е обречен. Напомня на историите за хора, обладани от демони, а може и действително да са те. Не знам!
Та разликата е, че единия е постоянно с теб, а другите идват когато има лапачка. В такъв случай доенето е двойно. Искам да допълня, че стационарния летач ни придружава по време на ОС. Това открих наскоро. Намесва се само ако преминем определените от тях граници. С други думи ни дават малко гювеч. Ние си мислим, че вече сме станали страхотни в сънуването, а то се оказва, че ни контролират дори и по време на ОС и то до дупка. Естествено практиките намаляват тяхното влияние, но е достатъчно да престанем за известно време с тях и всичко започва отначало.

Josemity, твоето разяснение се оказа изключително важна информация за тялото ми - случи се нещо чудесно, което честно казано не очаквах, засега чувствам, че е необходимо да не го споделям публично, но използвам възможността да ти благодаря специално, както и за руския превод за смъртта на Павел.
Много благодарности и на всички останали - нека намерението да е с вас!
INTENT
Аватар
kas
Администратор

Мнениеот lexas » Сря Яну 11, 2012 2:20 pm

fresh написа:В крайна сметка ти си прав за себе си и обратното нали? Все пак лично мен ме привлича учението на дон Хуан такова каквото го знаем :icecream:

Точно така, fresh! Щом те привлича тази система от убеждения, ползвай нея, развивай ума, тялото и съзнанието си в нея. Тя е система като всяка друга - тя има своето намерение, има своята крайна цел, която е много точно посочена и описана в книгите на Карлос Кастанеда от всевъзможни ъгъли.

http://www.pravoslavieto.com/life/01.02 ... _Sarov.htm

За да не го четете цялото ето откъса, който искам да коментирам:

"Всички ще си спомнят с благоговеен трепет чудото със защитната канавка на Дивеевското манастирско землище. Въпреки неколкократните напомки на техния духовен старец Серафим да оградят своите трудно придобити имоти с една триаршинова канавка, сестрите все бавели изпълнението на тази поръка. Една нощ една от сестрите излязла от килията си и видяла как св. Серафим копае началото на канавката, облечен в познатата бяла връхна дреха. С радостна уплаха тя се спуснала да съобщи на сестрите за идването на най-скъпия гост. В надпревара се хвърлили в нозете му. Но когато отново се изправили, него вече го нямало. Само лопатата и мотиката лежали пред тях в прясно изкопаната земя... Същата нощ една от сестрите се намирала в Саров при св. Серафим. Работата наложила да я задържи и той я отпратил призори, като й казал:

- Отивай си, майко, и кажи на девиците да започнат да копаят канавката! Аз бях там и сам започнах да я копая.

Като вървяла по пътя за своя манастир, сестрата напразно се мъчела да проумее думите на стареца си, за когото тя знаела сигурно, че не е напущал Саров. Като чула от сестрите за станалото и като разказала за поръчаното, всички разбрали какъв благодатен старец им е подарила Небесната Игуменка на Дивеевската обител и веднага се заловили да копаят поръчаната канавка. "

Та, тук става ясно, че Серафим е бил осъзнат за своя двойник и е можел, при нужда и истинска необходимост, да го ползва за конкретна задача съвсем съзнателно. Термините са различни, обясненията и коментарите може да са различни, но явлението е едно. Има много случки за индийски мъдреци и практикуващи, за които се е знаело от всички, че имат двойник, който може да бъде видян и дори докоснат. С него може да се говори и ти няма да разбереш, че това е двойника на човека, докато той не изчезне "яко дим" - изведнъж.

Познавам човек, на който е бил забелязан двойника. Моя приятел бил на работа в друго село - оправял къщата на една баба. През това време пък негов познат го забелязва в двора на къщата му, която е в съвсем друго село. Неговия двойник се разхождал в двора. Познатият на моя приятел го повикал няколко пъти, но двойника не реагирал. В крайна сметка познатият решил, че моя познат нещо не чува или много се е замислил и си продължил по пътя. По-късно случката се изяснила напълно. По някаква причина двойника на приятеля ми станал видим за познатия човек, но пък не бил съзнателен за този акт очевидно. Кой знае, някой ден може и да се осъзнае на две места едновременно и да разбере... че и двамата души е той.

Та... мисълта ми е - двойника изобщо не е "запазена марка" на едно учение, което и да било то. Той е обективно явление, което може да бъде осъзнато, при наличието на достатъчно духовна сила у един човек.
Освежи се!
lexas
Активно сънуващ

Доклад за летачите

Мнениеот newage » Сря Яну 11, 2012 3:30 pm

Всичко събрано за летачите от западни виждащи
Прикачени файлове
Доклад за летачите.doc
(76 KiB) 487 пъти
Безусловната любов е нашият пропуск към Вселената
Аватар
newage
Активно сънуващ

Мнениеот lexas » Чет Яну 19, 2012 3:05 pm

Newage,

много благодаря за доклада за летачите. Смятам, че е от изключителна важност човек да е информиран и запознат с тях и техните принципи на действие върху нас - хората.
Освежи се!
lexas
Активно сънуващ

Мнениеот josemity » Нед Яну 22, 2012 8:20 pm

Newage, молбата ми към теб е да дадеш линк/ове към събраният от теб материал за летачите.
josemity
Активно сънуващ

Мнениеот newage » Нед Яну 22, 2012 8:52 pm

josemity написа:Newage, молбата ми към теб е да дадеш линк/ове към събраният от теб материал за летачите.

В началото на файла пише: SorceryFiles.com
Аватар
newage
Активно сънуващ

Мнениеот Got lost Druid » Нед Фев 12, 2012 11:00 pm

Вижте летачите и от положителната страна.Ето на какво попаднах в нета.

Какво казва Джаганат – богът на вселената за летачите описани в книгите на Карлос Кастанеда
Летачите са страшно ценни, те са aбсолютните хищници, които вършат идеaлна работа. Световете където те имат достъп са тези светове които генерират най добрия експириънс, тези светове сякаш достигат до истините наново, преоткриват, водят истинска борба, творят и когато обичат, обичат истински и ценят любовта, чистотата, спокойствието, хармонията.
Като дразнители летачите успяват да поддържат нивото на човека ниско и само чрез специални усилия, техники и начин на живот човек може да бъде повече Истински Човек. Истината е, че живейки тук на планетата Земя, човек получава добър опит, затова ако му е много много много трудно нека просто диша.
Джаганат казва, че в класацията за най-големи чудеса на планетата ни като качество на опита идва от:
Компютърните игри – световете на игрите са невероятни, хората са много интересни когато играят.
Музиката - най-голямото вълшебство на човека, съчетанието на звуци е просто неописуемо.
Телефонните разговори – когато хората говорят по телефон са страшно интересни, има нещо изменено в тях.
Картини и снимки – изкуство в което хората са много добри, огромно поле за изява.
Сънищата на хората – генерираните от мозъка сънища са просто едно от най интересните неща които се случват на хората.
Отношенията между хората: чувства, сигнали, общуване – те са толкова еднакви и в същото време някакси пак остават интересни, отново огромно поле за изява.
Рефлекси и движения на хората, спорт, танци – невероятно изкуство, красота идваща от танците, огромен дух идващ от жестовете, силна енергия идваща от спорта….
Има светове органични и неорганични където е пълно с любов и всички живеят задружно и спокойно. Занимават се с всякакви изкуства. Живеят по много години, но опит вдигат между 50 и 1000 пъти по малко от земляните. Затова една от често срещаните практики сред тях е достигайки до възраст, когато вече не вдига никакъв опит, съществото съзнателно решава да умре, избира си кога точно, като преди това заявява че иска да бъде пратено на Земята примерно, на място където да му е трудно само и само за да има развитие, да преживее нови истински предивикателства и да може да прояви целия дух на който е способно.
Got lost Druid
Скаут

Мнениеот muskula » Сря Фев 15, 2012 12:55 am

Материалът за летачите е ценен! Искам обаче да добавя нещо: Наивно е да смятаме че летачите са слу4аино лепнати като зараза от при странстванията на древните.Те са били пратени или по-скоро е било допуснато да доидат защото така е трябвало.Има висши същества наречени пазители. Има пазители на светове,галактики и цели области във вселената които наред със другите висши йерарси решават къде какво ще се случва.Още нещо:Ние хората сме прекалено специална раса за да бъдем оставени на произвола.Щом нещо е допуснато, то значи има причина.
muskula
Активно сънуващ

Мнениеот muskula » Вто Фев 21, 2012 12:59 pm

Искам да обьрна внимание на едни малки гадинки които сигурно са бебетата на летачите.Случвало ли ви се е като заспивате да ви се струва че нещо лази по вьзглавницата ви? Преди години,когато още не знаех за летачите направо бях луднал.Сьвсем ясно усещах как нещо ме лази и скачах да светна лампата да видя какво е но все нямаше нищо.Наблюдавам ги вече от доста време и то всяка вечер.Звуците им са различни-не само брьмчене ами понякога пулсации и дори нещо подобно на душене като от малка мишка когато са до ухото ми.Вси4ки теза звуци са отвратителни! Когато са на главата усещането е неприатно и се усилва на пулсации защото те някак си предизвикват много неприятна вазбуда и напрежение.Винаги бъзикат слепоочията и зоната зад ушите където има важни центрове. Забелязал съм,че се закачат и за черния дроб и на грабнака между плешките-точно там където обичат да ни атакуват неорганичните.Тежки са и завивките се огъват а щом са на главата косата се марда от тежестта им. Друго което съм научил за тях е,че те са слаби,тъпи и нахални. Не ги бъркайте със големите летачи които ни парализират. Тези не са опасни. Още тази вечер може да ги усетите,но не ги гонете и не се шашкайте.Няма къде да избягате-щом заспите те пак ще се лепнат за вас.Просто наблюдавайте какво точно ви правят и как предизвикват усилващото се ватрешно напрежение за което писах. Усещаите присъствието им и така ще можете да усетите и големите летачи когато са наблизо.Много е интересно ще видите!!!!
muskula
Активно сънуващ

Мнениеот newage » Вто Фев 21, 2012 1:14 pm

muskula написа:Искам да обьрна внимание на едни малки гадинки които сигурно са бебетата на летачите.Случвало ли ви се е като заспивате да ви се струва че нещо лази по вьзглавницата ви? Преди години,когато още не знаех за летачите направо бях луднал.Сьвсем ясно усещах как нещо ме лази и скачах да светна лампата да видя какво е но все нямаше нищо.Наблюдавам ги вече от доста време и то всяка вечер.Звуците им са различни-не само брьмчене ами понякога пулсации и дори нещо подобно на душене като от малка мишка когато са до ухото ми.Вси4ки теза звуци са отвратителни! Когато са на главата усещането е неприатно и се усилва на пулсации защото те някак си предизвикват много неприятна вазбуда и напрежение.Винаги бъзикат слепоочията и зоната зад ушите където има важни центрове. Забелязал съм,че се закачат и за черния дроб и на грабнака между плешките-точно там където обичат да ни атакуват неорганичните.Тежки са и завивките се огъват а щом са на главата косата се марда от тежестта им. Друго което съм научил за тях е,че те са слаби,тъпи и нахални. Не ги бъркайте със големите летачи които ни парализират. Тези не са опасни. Още тази вечер може да ги усетите,но не ги гонете и не се шашкайте.Няма къде да избягате-щом заспите те пак ще се лепнат за вас.Просто наблюдавайте какво точно ви правят и как предизвикват усилващото се ватрешно напрежение за което писах. Усещаите присъствието им и така ще можете да усетите и големите летачи когато са наблизо.Много е интересно ще видите!!!!

това вероятно са неорганични, виж доклада за тях
Аватар
newage
Активно сънуващ

ПредишнаСледваща

Назад към Летачите / Хищниците