Влез    Регистрация

Отбрани цитати

Из хрониките на нагуала
  • Автор
    Съобщение

Re: Отбрани цитати

Мнениеот magal » Пон Юни 29, 2009 12:32 pm

Arson написа:Три мацки, едната комуникира :) Веднъж свикнеш ли да разместваш фокуса нямаш проблем с тези картинки, но е факт че тази е една от най-добрите 3Д, които съм срещал. :)

Да наистина ха-ха са три мацки. :yes: !!!

Интересното при тези картинки е, че карат и двете полукълба на мозъка да работят в синхрон.
Относно гледането номера е да преместиш фокуса....зад картинката която гледаш. Ако я гледаш от 50 см да преместиш фикуса около 15 см зад картинката....! Тогава картинката сякаш започва да се отваря пред теб за да покаже ....какво има на нея.

Ако ви е интересно мога и други подобни картинки да сложа....например като тази:

Изображение

Не се шашкайте....от това което виждате, ако го видите. Това е просто една от позите на камасутра! :]
Ето едно предизвикателство... :joy:
Аватар
magal
Активно сънуващ

Мнениеот Arson » Пон Юни 29, 2009 1:48 pm

По интересно ми е, къде би могло да се приложи този начин на виждане, освен при тези картинки. Имаш ли идея, ако се гледа растение или същество, така дали се виждат аури ?? Експериментирал ли си ???
Arson
Посетител

Мнениеот ema » Пон Юни 29, 2009 4:44 pm

Радвам се, че все пак има хора, чието написано струва. :clap:
:star:
ema

Мнениеот ema » Пон Юни 29, 2009 7:07 pm

Картинките са невероятни. :thanks:
Особено тази с седемте мацки, конете и останалите неща в нея. :))
Няма нужда и от 10 минути гледане. Секунди са необходими, ако само знаеш, какво да гледаш.
Нямам опит с компютри. Навън е истинско, както би се изразил Исидоро. :awake:
ema

Мнениеот magal » Пон Юни 29, 2009 7:11 pm

Arson написа:По интересно ми е, къде би могло да се приложи този начин на виждане, освен при тези картинки. Имаш ли идея, ако се гледа растение или същество, така дали се виждат аури ?? Експериментирал ли си ???

Относно виждането на аури техниката е друга. Виждат се..не е проблем, всеки може да ги види стига да го пожелае.
Тези картинки дават три основни неща...първата е спиране на вътрешният диалог. Опитай се да я гледаш например 30 мин или 1 час, ако монитора изморява очите ти разпечатай си я и я гледай на хартия... ! Второто което дава е, че активизира и двете полукълба на мозъка, докато ги гледаш. Ефекта е подобен на слушането на психоактивна музика например по технологията хеми-синк. Просто тук става през очите, а там е през ушите. И третото е, че подобрява възможността за концентрация и намалява умората след дълга работа с компютър (на мозъка, за очите е според монитора и тн.).
Така, че забавлението си заслужава поне според мен.... :]
Аватар
magal
Активно сънуващ

Мнениеот Ixtlan » Вто Юни 30, 2009 8:29 am

.
Последна промяна Ixtlan на Вто Май 04, 2010 11:15 am, променена общо 1 път
ॐ नमः शिवाय
Ixtlan
Скаут

Мнениеот Arson » Вто Юни 30, 2009 8:41 am

Благодаря за информацията, не знаех, че по дългото им гледане е практически използваемо. Задължително ще опитам. Имаше период в който се заиграх с тях, бях си и разпечатал, но не ми е идвало на ум да им отделям повече време. Още веднъж благодаря :)
Arson
Посетител

Мнениеот ema » Вто Юни 30, 2009 11:43 am

Аз преди си мислех, че времето е от значение, за да се види картината /тази на монитора/, или да се чуе звук. Докато снощи разбрах, че въпросът не е във времето. Може и да има хора, на които им е нужно малко повече време. ;))
Или техниката на гледане.
Докато не ми стана ясно това, че може би трябва да знаеш не и как, а какво се очаква да видиш. :awake: :))
ema

Мнениеот ema » Вто Юни 30, 2009 11:51 am

Например - картинката с камасутра.
Ако се гледа от 50 см монитора, за мен фокуса не е на 15 см зад него.
Просто няма монитор, а картинката е на 15 см пред носа ми и се вижда в дълбочина - там са позите. :]
И могат да се видят от различни ъгли на гледане. ;)) :))
Невероятно. :clap:
ema

Мнениеот magal » Вто Юни 30, 2009 2:47 pm

Дай някаква техника за виждане на аура

Много е просто! Нека в стаята осветлението е равномерно може и през деня може и при сумрак....(това е като начало за да го видиш и знаеш какво да търсиш). Лягаш на кревата...и поглеждаш ръцете си на фона на тавана....просто ги гледаш без да присвиваш очи..или разфокусираш и тн....
Веднага ще забележиш..че около пръстите на около 1 мм има нещо като светеща (или по ярка) ивичка..която обикаля пръстите.....това е енергията на кожата.
След това събери върховете на пръстите....на ръцете... и започни леко да ги раздалечаваш....ще видиш, че между тях остава сякаш светла диря....там където са били преди това....! Интересното е, че ако задържиш вниманието си върху нея...та може да остане така независимо....че ръцете са ти ..доста по на зад.....
Погледни и самите ръце....ще, видиш че около тях има нещо...като мъгла...ако е в сумрак ще е малко по тъмно от тавана ако е светло ще е по светло от тавана...но ясно забележимо. Нормално е няколко сантиметра....около ръцете....2..3...5 см...Това в същност е твоето енергийно тяло...
Играй си и се забавлявай...като го правиш по голямо или по малко...като го удължаваш за се да докоснат от двете ръце....! Ами това е ...останалото е практика....и забавление.... :]
Аватар
magal
Активно сънуващ

ПредишнаСледваща

Назад към Карлос Кастанеда