Влез    Регистрация

Исус Христос

Странните неща и случки
  • Автор
    Съобщение

Re: Исус Христос

Мнениеот vga » Пет Окт 05, 2012 10:57 pm

Изображение
"http://fineartamerica.com/featured/lucifer-this-is-for-you-no2-pamela-johnson.html"

картинката се казва: "lucifer this is for you-No2" - азотен оксид,неорганичен.
vga
Посетител

Мнениеот lexas » Нед Окт 07, 2012 3:29 am

Josemity, ти си интересен човек. Влизам тук основно, за да видя какво става около теб и твоето развитие. Общо взето, всичко е доста шантаво. Както и да е, само ще споделя някои лични усещания, които кореспондират до голяма степен с твоето чувство.

Напоследък се случват разни "отваряния" в съноподобни състояния. И всички те са свързани с тотален страх и ужас, отвратителни усещания, пронизване от отверки, притискания, долепвания на някакви гадости. Всичко се чувства с енергийното ми тяло и това го прави доста... гнусно... Видях онази усмивка, изпълнена с абсолютна арогантност, чувство на превъзходство и пренебрежителност. Беше лице, което летеше в стаята ми. Можех да го виждам известно време след като се събудих, докато тялото ми беше като парализирано. Едновременно чувствах как в гръбнака ми се врязват свредели като бормашини. Това лице гледаше към мен и се усещах като в гаден експеримент. Друг път пък се случват сънища с отвратителни чувства. Зная, че са сънуване, но това ли е пътят?

Последното, което ми се случи пак беше след събуждане. Отворих очи в тъмната си стая и замрях. С енергийното тяло усещах силно и ясно пробождане в областта на пъпа си. Отвратително - знаех, че е летаческо усещане. А пък на стената пред мен си стоеше голямо зелено лице на демон. Приличаше на гоблин или нещо от сорта - очите му бяха тъмно червени. Лицето имаше дълбочина и ме гледаше с тази замръзнала усмивка - арогантна, присмехулна, гнусна. Изпитах див ужас от идеята, че лицето може да тръгне към мен. Знаех, че е воладорска история, но това изобщо не ми помагаше да спра да изпитвам страх с енергийното тяло.

Така че това за "Ада", което описваш, смея да кажа, че горе-долу имам някакъв набор от преки преживявания, с които да го сравня. Воладорски истории...

Все пак... всичко това започна да се случва все по-регулярно. Не, че в живота ми нещата са на зле. Напротив, в живота в първо внимание съм все по-добре и по-добре. Както в работата ми, така и в личния ми живот - лека по лека мисля, че катеря нагоре. Но проблемът е именно в сънуванията - когато се случват, са тежки, ужасни и гнусни, изпълнени са с воладорски намеси. Това ме накара да се попитам: "Какво мога да направя?" ... "Какъв е проблемът?"... "Какво не е наред?"

Единственото, което мога да кажа искрено за себе си е, че аз не правя преглед. Съответно не съм чист и най-нормалното нещо е да съм уязвим в сънуването по тази линия. Това бе отговорът, който веднага ми изникна.

Как да е, не смятам, че пътят е само един. Не мисля, че само Христос е единственото същество на тази планета, което е казало истински думи в посока към повече свобода и съзнателност за човешките същества. Не смятам, че САМО той помага на човешките същества. Напротив, убеден съм, че много различни групи от същества ни помагат и винаги са готови да дадат своята подкрепа, сила и насока. Доколко ние искаме съзнателно да се включим в това обаче е само наша лична отговорност. Познавам хора от различни пътеки - успяли хора, богати - както в първо, така и във второ внимание. Хора, които са успяли да се пречистят по някакъв начин и са много естествени вече, много силни, блестящи воини. Пътят на воинството не е само един и не е постиган само от една група хора на тази планета. Напротив, постиган е от силни индивидуалисти, постиган е от групи, работещи в екип - малки и големи. По цялата планета и във всички краища на света.

Не забравяй, че основното, josemity, е, че ти постигаш нещата. Ти си се развивала. Ти беше убеден воин и аз, както и много други във форума, те смятахме за 100% такъв. Сега ти си убеден християнин-воин. Никога не съм очаквал да промениш своето настроение. Сега обаче виждам, че си друга. Не забравяй, че сама си се променила - първо вътре си избрала НОВ ПЪТ за себе си. След което всичко останало се е случило. Ти създаваш възможността - чрез дълбока мисъл и дълбоко чувство. Следователно ти си в основата на истината, която се опитваш да достигнеш и да изразиш, а не някой или нещо друго.

Сега и аз преживявам лека промяна в своята настройка точно като теб. Учудих се на тази синхроничност. Ти наистина изразяваш и мои вътрешни чувства, особено по отношение на битката с воладорите, която губим с гръм и трясък. Много интересно. :) Поздрав от мен и успех в пътя ти!
Освежи се!
lexas
Активно сънуващ

Мнениеот josemity » Вто Окт 09, 2012 3:52 pm

Vga, грозно е това, което си качил/а като изображение на този, който те обича.

Muskula, няма да ти описвам ада. Отиди и го виж сам. Помоли Бог и Исус Христос, който сам видя, да ти го покажат.

Lexas, за теб и всички останали, които още се съмняват, пускам филм (на английски е). Казва се "Опознай врага си"

Още по-подробно (и абсолютно достовеврно спорред мен) са описани тактиките и техниките на демоните тук:
josemity
Активно сънуващ

Мнениеот vga » Чет Окт 11, 2012 7:05 pm

"този, който те обича" - не мисля.Мога да говоря много,ама за какво ми е това чуждо знание - аз не съм сключвал сделка за ум,няма смисъл.
vga
Посетител

Мнениеот lexas » Нед Ное 04, 2012 3:12 am

Josemity, ще прегледам клипчетата внимателно, защото смятам, че си разумен човек. Пък и имам чувството, че информацията ще е полезна.

Искам да те питам. През моите очи ти си стигнала до тази точка, в която си сега, именно благодарение на пътя на воина. Помня, че стриктно изпълняваше всеки ден по 1 час всички тенсегрити движения от книгата. Също така стоеше и във вътрешно мълчание за горе-долу толкова. Тези неща са давали своя ефект. Отказала ли си се от тях на етапа, на който си в момента или все още ги изпълняваш?
Освежи се!
lexas
Активно сънуващ

Мнениеот josemity » Сря Ное 07, 2012 4:31 pm

В момента основно се моля,чета евангелието и се потапям във вътрешна тишина. Тъй като никога досега не бях чела Евангелието, бе за мен много интересно да го осмисля през призмата на досегашните си преживявания. Порази ме Исус, правотата му, думите пълни с увереност, неговото преклонение пред Бог. Той никога не е говорил за себе си като месия, а като син за своя любещ и справедлив баща. Триединството- Бог, Син и Светия Дух не могат да бъдат разграничени един от друг. Бог е нематериален и няма форма (по-точно може да приема всяка форма), синът е формата, която се проявява чрез Светия Дух, който след разпъването на Исус поема ролята на Учител на Земята. Ето защо традициите почитащи Светия Дух, в това число и нагуализма (дон Хуан говори постоянно, че е само проводник на Духа), всъщност би трябвало да и почитат Бог.
Смирението и послушанието са основните иснтрументи за постигане на чистата връзка с Триединството.
Бе ми дадено да видя силата на молитвата в духовния свят, по-точно второто внимание. Изглежда като стълб, щит около човек и има злятист цвят по края, а вътрешността е бяла. Усещането е като нещо толкова твърдо и непробиваемо, че никаква сила не може да унищожи, увреди този щит. Моите кошмари намаляха. Още не съм се кръстила, но това трябва да стане в най-скоро време. Отецът, с който разговарях ми каза следното "след кръщението, ти ще станеш воин на светлината. Но това не означава, че ще се биеш с някого друг, а със силите на злото в самата теб. Ще бъде трудно". Евангелието точно описва този момент " когато изчистиш къщата си ( да се разбира след кръщенето) и демонът, който си изгонила, види, че тя е необитаема, ще се върне, но ще вземе със себе си още седем демона." Очевидци, твърдят, че ако Сатаната успее отново да вземе власт върху новопокръстен християнин ( newborn christian има друго значение в християнството), той ще го убие. Нещо да ви напомня това за описанието на дон Хуан за летачите ( ...ако кажеш за тях, ще те убият - това са думите му към Кастанеда).
В интерес на истината, очевидци наричат Ада второто царство, а Рая- третото царство. Да ви напомня това за второто и третото внимание?!?
Не мога да разбера защо Дон Хуан отрича съществуването на Бог и на Исус Христос, както и на Ада. Доказателствата са толкова много...
josemity
Активно сънуващ

Мнениеот lexas » Пет Ное 16, 2012 1:02 am

josemity написа:В момента основно се моля,чета евангелието и се потапям във вътрешна тишина. Тъй като никога досега не бях чела Евангелието, бе за мен много интересно да го осмисля през призмата на досегашните си преживявания. Порази ме Исус, правотата му, думите пълни с увереност, неговото преклонение пред Бог. Той никога не е говорил за себе си като месия, а като син за своя любещ и справедлив баща. Триединството- Бог, Син и Светия Дух не могат да бъдат разграничени един от друг. Бог е нематериален и няма форма (по-точно може да приема всяка форма), синът е формата, която се проявява чрез Светия Дух, който след разпъването на Исус поема ролята на Учител на Земята. Ето защо традициите почитащи Светия Дух, в това число и нагуализма (дон Хуан говори постоянно, че е само проводник на Духа), всъщност би трябвало да и почитат Бог.
Смирението и послушанието са основните иснтрументи за постигане на чистата връзка с Триединството.
Бе ми дадено да видя силата на молитвата в духовния свят, по-точно второто внимание. Изглежда като стълб, щит около човек и има злятист цвят по края, а вътрешността е бяла. Усещането е като нещо толкова твърдо и непробиваемо, че никаква сила не може да унищожи, увреди този щит. Моите кошмари намаляха. Още не съм се кръстила, но това трябва да стане в най-скоро време. Отецът, с който разговарях ми каза следното "след кръщението, ти ще станеш воин на светлината. Но това не означава, че ще се биеш с някого друг, а със силите на злото в самата теб. Ще бъде трудно". Евангелието точно описва този момент " когато изчистиш къщата си ( да се разбира след кръщенето) и демонът, който си изгонила, види, че тя е необитаема, ще се върне, но ще вземе със себе си още седем демона." Очевидци, твърдят, че ако Сатаната успее отново да вземе власт върху новопокръстен християнин ( newborn christian има друго значение в християнството), той ще го убие. Нещо да ви напомня това за описанието на дон Хуан за летачите ( ...ако кажеш за тях, ще те убият - това са думите му към Кастанеда).
В интерес на истината, очевидци наричат Ада второто царство, а Рая- третото царство. Да ви напомня това за второто и третото внимание?!?
Не мога да разбера защо Дон Хуан отрича съществуването на Бог и на Исус Христос, както и на Ада. Доказателствата са толкова много...

А защо си се отказала от движенията? Те притежават сила и знам, че ти много добре разбираш за какво говоря и си го усетила много по-силно, отколкото аз мога да се надявам на този етап. Проблем ли е да изпълняваш движенията и да се молиш? Едното пречи ли на другото?

За този отец, за който говориш, звучи така сякаш изживява нещата вътрешно, а не говори просто по книга. Ако е твърде лично, не ми отговаряй, но той ли ти даде първия тласък в тази посока (християнството) на изследване?

Според мен това, което се случва с нас е отражение на думите на Кастанеда, че сега вече няма правила. Живеем в много особено време - това е сигурно.
Освежи се!
lexas
Активно сънуващ

Мнениеот josemity » Пон Авг 25, 2014 4:12 pm

Имаше хора, които се интересуваха какво става с мен. Ами продължавам да съм христианка и с времето разбрах колко е трудно това...но радостта, която получавам е несравнима с нищо досега. Именно вътрешно спокойствие и радост.
Питаха ме за това как правя медитации. Моля се! И се очиствам духовно.
Имам и сънища, но те са дар за мен, а не моя заслуга.
Трудно ми бе да се смиря, да реализирам гордостта и надменността си. Но се боря.

Мускула ме беше помолил да опиша ада...ами ти живееш в него, а това което не виждаш и това, което ще дойде след смъртта на неверниците, е...дори и на най/големият враг няма да го пожелаеш - как да опиша изроди и мъчения, от които не можеш да избягаш, защото си парализиран?

Ето и нещо за четене
http://www.divinerevelations.info/how_s ... r_prayers/
josemity
Активно сънуващ

Мнениеот Stremej » Съб Ное 08, 2014 7:06 pm

:]
Последна промяна Stremej на Сря Яну 20, 2016 10:37 pm, променена общо 1 път
Stremej
Посетител

Мнениеот muskula » Вто Дек 09, 2014 6:40 pm

Ха josemiti, ти си се варнала! Мислех че сме те загубили завинаги. Защо не се обади толкова време, аз доста се бях притеснил защото предположих че ти се е случило нещо. Ако трябва да бада честен аз вмомента имам страшно големи проблеми сас летачи, демони,неорганични и всякаква тъмна и нечиста сган. В последните месеци атаките станаха направо непоносими. Вече доста пъти се опитаха да ме убият, налитат ми отвсякаде на бой, даже и непознати хора от улицата.
Мисля да отделим една отделна тема за това как да се пазим от тях, за6тото обикновенно хората хабер си нямат как и от какво да се пазят. Иначе ти josemiti си на прав път. Но аз смятам, че е даже още по- добре да се стремим към мъдростта отколкото само към любовта, т.е. да се интересуваме от мъдростта повече.
Продалжавайте с практиките и с тарсенията. Не ми бягайте така сас години, че да не умре форума, а той е много ценен. Аз сега работя по нови начини за постигане на повече ОС, явно стандартноите не са достатъчни, защото вижте какво става- хората тренират с години и накрая пак ни6то не могат. А за Христос да ви кажа нещо: Не си мислете, че вашата чистота и стремеж са достатъчни да идете при него. Това може да стане само ако Той ви драпне или благоволи да ви покаже нещо.
Неговата сила е изключително голяма. За да слезе Той не Земята е трябвало да намали вибрацията си 64 МИЛИОНА ПЪТИ!
muskula
Сънуващ

ПредишнаСледваща

Назад към Срещи с духа