Влез    Регистрация

Магически движения, които са лично откритие

Практики с доказана ефективност от Ваш личен опит
  • Автор
    Съобщение

Магически движения, които са лично откритие

Мнениеот kopcap » Съб Май 02, 2009 11:20 am

Да споделим движения, които сме открили в сънуването или с безмълвното познание, водени от силата.
Моля всички, които пишат тук да споделят само това, което наистина ги е разтърсило и изпълнило с енергия, като опишат разбираемо отделните стъпки.
И нека силата е с вас :!:
Неразбирането е втората стъпка към неразбирателството. Първата е нежеланието за разбиране.
Аватар
kopcap
Посетител

Re: Магически движения, които са лично откритие

Мнениеот josemity » Сря Ное 11, 2009 9:35 pm

Следното движение ми бе показано по време на сънуване.

В изправено положение съм. Тежестта на тялото пада върху десния крак. Отделям само петата на левият крак и потупвам с нея земята три пъти. Едно потупване, кратка пауза и две бързи потупвания. С лек подскок, тежестта на тялосто се премества върху левия крак и потупванията се повтарят с петата на десния крак.
Ако трябва с думи да озвуча движението, е нещо като: туп...туп-туп
Прилича на степ-танц :lol:

Движението ми бе показано от един индианец, въпреки че виждах/гледах само краката му. Беше с кожени мокасини, панталон с ресни отстрани. След като повторих движението по време на сън, осъзнатостта ми се увеличи.
Оттогава изпълнявам движението в реала и усещам как се активирара енергията в областта на слабините. Действа ми като енергийна инжекция!

Освен това, движението е толкова просто, че може да се изпълнява буквално навсякъде!
Много ще ми интересно да разбера дали и при вас ще има подобен ефект!
josemity
Активно сънуващ

Назад към Тенсегрити и други магически движения