Влез    Регистрация

Книги

Източници на информация
  • Автор
    Съобщение

Re: Книги

Мнениеот muskula » Съб Мар 19, 2016 10:51 am

О, Айа ти пък от де се появи. Книжката съм я чел. Наистина е много интересна, да не кажа задължителна за нас. Но искам пак да питам онези дето са я чели- Някой знае ли нещо за точката на тъмнината?
muskula
Сънуващ

Мнениеот sun » Нед Мар 20, 2016 11:35 pm

Мисля ,че това което наричат „точка на тъмнината" в тази книга съответства на това ,което в книгите на Кастанеда е смъртта „която винаги е зад лявото ни рамо, на една ръка разстояние".
sun
Посетител

Мнениеот muskula » Пет Мар 25, 2016 4:02 pm

Не е това, сън :) Става дума за нещо подобно на събирателната точка, но малко по-различно. Прочети "Опасни сънища за силата" -там пише за тази точка.
muskula
Сънуващ

Мнениеот sun » Съб Мар 26, 2016 7:27 pm

Някой чел ли е другата книга на Вадим Садовой?Какво ще кажете за нея?По скоро знаещите руски, защото май все още няма превод на български език.
sun
Посетител

Мнениеот вдъхновител » Нед Мар 27, 2016 8:23 am

sun написа:Някой чел ли е другата книга на Вадим Садовой?Какво ще кажете за нея?По скоро знаещите руски, защото май все още няма превод на български език.

Очевидно има какво да споделиш ,така че давай :yes:
Не чакай другите предай/освободи енергията която си натрупал под формата на впечатления за да можеш да продължиш спокойно по пътя си :think: така го виждам .... знам ли :hm:
Аватар
вдъхновител
Активно сънуващ

Мнениеот muskula » Пон Мар 28, 2016 11:34 am

Друга книга на Вадим! Нямам търпение да я прочета! Как се казва?
muskula
Сънуващ

Мнениеот sun » Пон Мар 28, 2016 12:22 pm

На някой ако му се занимава да я преведе ще бъде чудесно.
Прикачени файлове
world_closed_eyes.zip
(235.56 KiB) 187 пъти
sun
Посетител

Мнениеот Stremej » Пон Апр 11, 2016 10:09 pm

sun написа:Мисля ,че това което наричат „точка на тъмнината" в тази книга съответства на това ,което в книгите на Кастанеда е смъртта „която винаги е зад лявото ни рамо, на една ръка разстояние".

Здравей сън , и аз определям като теб, че точката на тъмнината от ,,Опасни сънища на силата,, е смъртта от Кастанеда.Според книгата там където е смъртта ,,тъмната точка,,така света отразява спрямо нейното положение.
Книга с голяма мощ .. :ok:
Нали при чародеите смъртта може да бъде избегната ,докато думата им не ..това навежда на мисъл за контрол върху точката на тъмнината.

Смъртта е сянка зад лявото рамо ........точката на тъмнината поглъща енергия... .,Смъртта казва дон Хуан тя е всичко и все пак нищо :think:
Stremej
Посетител

Мнениеот nevil » Чет Апр 14, 2016 9:21 pm

Привет на Всички :hi:
Stremej написа:Смъртта е сянка зад лявото рамо ........точката на тъмнината поглъща енергия... .,Смъртта казва дон Хуан тя е всичко и все пак нищо :think:

Вероятно ........това е една от формулировките, убеден Съм.........предадена точно от Кастанеда. Друг е въпроса че ........Той, така и не я е зачел....до края на дните Си.
Смъртта е всичко........защото Ни отнема всичко. Така сме научени. Цял живот Се страхуваме от нещо ........което не съществува в смисъла и във видът в които ни е представено може би от най здравия ' шаблон ' в който сме вярвали Всички.
А нищо то .......наистина е нищо.......... Няма!
Съществува една пределна граница във всяка една енергийна система, допускаща дисбаланс в себе си. Преминаването на тези граници води до саморазрушаване на системата. Освободената Енергията отново преминава в равновесие, приема информация и създава енергийна система която Ние възприемаме като себеподобни..........човеци, животни , растения, минерали .......земята и вселената. И всички Те имат своята пределна точка.
Да.......би могло да се каже и ......своята сянка .....макар че :think: ......от къде ще се вземе толкоз персонал и инструменти ??? :rofl: Мисля Си за този с косата. ;))
Накрая сериозно.............енергийна система в равновесие.....значи Вечност!
Не изключвам човека, Той е от главните герой.
:thanks:
Аватар
nevil
Активно сънуващ

Мнениеот Stremej » Пет Апр 15, 2016 12:51 am

Накрaя сериозно.............енергийна система в равновесие.....значи Вечност!
Не иaзключвам човека, Той е от главните герой.
:thanks:
:hi: .Баланса ........ чистата брънка с намерението.....неможем да изключим човека , духа почуква и на неговата врата ... ;))
Stremej
Посетител

ПредишнаСледваща

Назад към Ресурси