Влез    Регистрация
  • Автор
    Съобщение

Критики, оплаквания и дъра-бъра...

Мнениеот Solitary_Hawk » Вто Май 05, 2009 8:16 am

Искам да помоля всички и най-вече уважавания от мен isidoro, когато са недоволни от нещо или желаят просто да си побъбрят, да го направят тук, в тая тема. Или да си пуснат специално за целта нова тема, вместо да пълнят конкретните теми с празни приказки.

Благодаря!
Аватар
Solitary_Hawk
Активно сънуващ

Re: Критики, оплаквания и дъра-бъра...

Мнениеот ema » Сря Май 06, 2009 10:17 am

Според isidoro -
"Ако имате очи...четете...не предизвиквайте съдбата , а следвайте я...този пасианс е капан...рибката не отива да клъвне стръвта...а отива да хапне вкусна храна...Тя не знае,че червейчето е заложено от нас,гладните за храна...или за удоволствие, хора..."

Когато за пореден път си казвах : "Край - нищо не разбирам от разни ПМ .... Вземам душ и..." :oops: Знаеш ли, какво ми мина през ум : 6сп.
А докато питах, как разбираш транзити, край на веригата и т.н... Ми се появи спомен от преди. Стар. Веднага ми дойде наум - <6кр 6кп Пп>.
Това сигурно е стръв. За рибката. :) Според теб isidoro.
Според други - вече доста е писано и много места - това е промяна на начина на мислене. Или стереотипното поведение. Да разчупиш модела.

А мен мумиите ме интересуват. :)
Интересуват ме и летачите. Някой виждал ли ги е. ;)
Интересува ме и това - как се измерва ЧСЗ. Има ли мерило. Как се разбира отстрани - дали в момента се радвам на живота, или търся внимание. Това ме интересува. Засега. :D

Ако не е трябвало по този начин да си напиша критиките, обявите, оплакванията и ... :) Моля да - е, незнам, какво трябва. :? :)
Последна промяна ema на Сря Май 06, 2009 12:27 pm, променена общо 1 път
ema

Мнениеот Solitary_Hawk » Сря Май 06, 2009 11:02 am

И на мен ми се ще да дръпна една критика :) не конкретно към isidoro, а към тоя, незнам как да го нарека, стил на поведение може би, стереотип - към това да се разсъждава за неща които не познаваме, вместо да се действа. Има предостатъчно форуми, които са пълни от край до край само с разсъждения (не броя заяжданията и простотиите). Не виждам никакъв смисъл да правим още един форум за умуване. Тук се събрахме вдъхновени от хакерите, а хакерите не умуват - те действат. Действието започва с ПМ и картографиране на сънищата. Отделно си вървят практиките по осъзнаване на действията, спиране на ВД, концентрация, физически упражнения и всичко за което ни стигне времето. Ако след всичко това ни остане време и за умуване, добре - да умуваме. Но след това...
Аватар
Solitary_Hawk
Активно сънуващ

Мнениеот ema » Сря Май 06, 2009 12:36 pm

Не си ме разбрал правилно - това изобщо не е към isidoro. :)
То е изобщо. :D

Казахте - да правим нещо друго. Отговорих - ок. :) Да връщаме енергията с готови вериги - пак ок. :) Да завали дъжд - ок. :) Заваля. :D

Такива - разни - да има и да няма среща...

Може ли някой да даде поне тая верига за спиране на вътрешния диалог. Че в книгата не е правилна, а моята някъде я изгубих. :oops:
Докато станат всички готови за правене на ония вериги, или за други някави предложения. :? :)
ema

Мнениеот Solitary_Hawk » Сря Май 06, 2009 2:56 pm

Ваканцията свърши, няма ли да продължим с ПМ? Или ще го добавим в списъка на започнатото и зарязаното? :D
Аватар
Solitary_Hawk
Активно сънуващ

Мнениеот magal » Сря Май 06, 2009 3:39 pm

Поздравления за изодоро, успя все пак да размърдаш вкаменените СТ на обществото в този форум! :mrgreen:
Аватар
magal
Активно сънуващ

Мнениеот aya » Пет Май 08, 2009 6:45 pm

ema написа:Интересуват ме и летачите. Някой виждал ли ги е. ;)
Интересува ме и това - как се измерва ЧСЗ. Има ли мерило. Как се разбира отстрани - дали в момента се радвам на живота, или търся внимание. Това ме интересува. Засега. :D

здравей ема :)

да - някои са ги виждали - не се плаши излишно
как се измерва ЧСЗ - ами на килограм - колкото повече тежи...
всички търсим внимание - виж за радостта не винаги достига

хабсолютно сам съгласна с ястреба - дори малко се въздържам да не посегна към метлата с лява ръка :D
Аватар
aya
Модератор

Мнениеот ema » Пет Май 08, 2009 7:43 pm

Здравей, ауа. :)
ema

Мнениеот ema » Нед Май 10, 2009 11:46 am

"Много неща не са ми ясни за тия мрежи, надявам се като им дойде времето да се избистрят."

Тия мрежи, за които става въпрос в другата тема, си ги представям, като "обикновени чудеса".
Първо имам някакво усещане, че нещо търся. Такова, което ми липсва сякаш. Нямам представа, какво е.
Преди две седмици научавам от трети човек, че в тук е дошъл известен индиец. Гостува в някакво предаване. Говорил е, но аз съм изтървала голяма част от неговото изказване/интервю.
Потърсих нещо за него. Намерих това, което ме интересуваше в него момент. Неща, казани отдавна.
Вчера покрай слуха ми минава някаква песен, която доста напомня на друга, стара. Намерих старата песен. В текста имаше "струни на ситар". В момента не си спомням, тоя израз - какво значи. Пак потърсих.
Това, на което попаднах беше, че индиецът има дъщеря, която е човек на изкуството....
Такива примери има навсякъде наоколо.

Нямам представа, дали точно това се има предвид, като става въпрос за мрежи. Може и да греша.
ema

Мнениеот ema » Сря Май 13, 2009 8:25 pm

"Интересува ме и това - как се измерва ЧСЗ. Има ли мерило. Как се разбира отстрани - дали в момента се радвам на живота, или търся внимание. Това ме интересува."

Това го гледах в едно филмче - сериалче. То ме на наведе на тая мисъл. Нямах предвид нито себе си, нито - когото и да било. :)
ema

Следваща

Назад към Кота 0