Влез    Регистрация
  • Автор
    Съобщение

Re: Възстановяванe на енергията с ПМ

Мнениеот Solitary_Hawk » Пон Май 11, 2009 10:36 am

Извинявай :D
Аватар
Solitary_Hawk
Активно сънуващ

Мнениеот ema » Пон Май 11, 2009 11:24 am

И ти извинявай :D
ema

Мнениеот Solitary_Hawk » Пон Май 11, 2009 12:20 pm

Мислех си за транзитите.
<Вс [Aс] Aк Пс>
Последната карта от блока е Пс - обедна почивка. Следва :
<7к>
Поглъщане на обяда. Между двете карти обаче има едни стотина метра ходене.

Сънувам снощи как излизам от града по една улица.
После се озовавам в някаква планина, река, скалисти брегове. На билото на десния бряг се вижда долмен от огромни камъни, дървета. На левия билото е равно и се виждат църкви.
След това съм при извора на реката, зелени поляни, някакво заведение, съвременни сгради.
Преходите са моментални, или поне не си спомням как стават. Хакерите казват, че транзитите съществуват и в ежедневието. Означава ли това, че е възможно както сега си седя пред компютъра, в следващия миг да съм на масата с вилица в ръката?
Аватар
Solitary_Hawk
Активно сънуващ

Мнениеот ema » Пон Май 11, 2009 5:59 pm

Не съм дочела втората част на книгата докрай. Каквото и да кажа, незнам, колко е правилно.
Мисля, че можеш да бъдеш на девет места едновременно. Седиш пред компютъра, разхождаш се, или си на масата с вилица в ръката... Може да се озовеш и в метална гора. Знам ли. :?
За тия разстояния от време говорех. Дали някой ги е почувствал - колко са различно подредени във веригата на пасианса.
Иначе на всеки може да му се случи, да му се стори, че времето тече по-бързо, или по-бавно. :)
А при статичните и при мобилните елементи - интересно, какво става там. :?
Дори да имаше кралицата калкулатор, една нощ не е достатъчна май.
ema

Мнениеот ema » Пон Май 11, 2009 6:18 pm

Много ми се иска тук в края да кажа нещо.
Бях си записала двете вериги на едно листче. Прегънато на две. Вчера ги направих нормално. Днес трябваше да ги правя отново. Стигнала съм до една карта от първата верига. Бутнала съм листчето без да искам ... и съм продължила нататък със същата карта, но от втората верига.
Мисля, че не е за подценяване. ПМ. :)
ema

Мнениеот Solitary_Hawk » Пон Май 11, 2009 8:33 pm

Добре че го каза това, подсети ме, че и аз направих нещо подобно. Веригата с 9п, втория блок е много дълъг. Винаги разпечатвам по 2 вериги на лист, сгъвам го от 4, нося го навсякъде с мен и следя картите една по една. В скучая изпълних първия блок, реда свърши и после съм обърнал листа и съм изпълнил втората половина на втория блок. Чак когато обътнах листа видях, че съм изпуснал 5 или 6 карти (първата половина на втория блок).
Това си е чиста немарливост. Някъде напред, когато нещата станат сериозни такива "грешчици" може да ни струват живота. Може би именно сега е момента, може би това е една от задачите на ПМ, да открием тези наши "способности" и да се справим с тях.
Аватар
Solitary_Hawk
Активно сънуващ

Мнениеот ema » Вто Май 12, 2009 7:43 am

Това си е чиста немарливост. Някъде напред, когато нещата станат сериозни такива "грешчици" може да ни струват живота. Може би именно сега е момента, може би това е една от задачите на ПМ, да открием тези наши "способности" и да се справим с тях.

Точно това имах предвид. И усмивчицата в края - не беше точно усмивчица. :oops: Като го писах снощи.
:D
ema

Мнениеот Ashmodean » Сря Май 13, 2009 10:45 pm

Ще има ли нови вериги?
Ashmodean
Администратор

Мнениеот Solitary_Hawk » Чет Май 14, 2009 8:19 am

Новите вериги са в другата тема "Възстановяванe на енергията с ПМ - спатии".
А мен ме интересува ще има ли дискусия по веригите и ПМ като цяло?
Аватар
Solitary_Hawk
Активно сънуващ

Предишна

Назад към Пасианс на Медичи